Fórum >> Régiók >> Hevesi huszárok

Tommi2008-07-22 22:12:06 // 20
Világos :)
Firemanus2008-07-22 22:10:33 // 19
Tiszteletbeli cartársak!

Természetesen nem az volt a célunk,hogy most már minden megyének legyen topicja.
Egyébként az sem érdekelne,ha úgy lenne.Semmi közöm hozzá,melyik csapat hogy hívja magát.Én sem akarok senkit megbántani,de van olyan topic /nem is egy/ ami szerintem teljesen fölösleges.Mindenkinek megvan az érdeklődési köre,amit illik tiszteletben tartani.
Ezért sosem emelnék szót olyan topic v. topicnév ellen,amiben nem vagyok érdekelt.
Szerintem a topic tartalma számít és akik ott írnak,de semmiképp nem a topic neve.


Ez meg az én véleményem.Gondolom senkit sem sért.
Tommi2008-07-22 20:47:57 // 18
Semmi gond, csak ahogy mondtam, elsőre ez jött le :) És elnézést, ha belegázoltam a lelkivilágodba, de remélem így már érthető mit és miért mondtam :)
Deani2008-07-22 20:45:09 // 17
Tommi!

Részemről nincsennek szidalomhegyek a másik fejére dobálva és hasonlók sem!
Szerintem ez még az ésszerűség határain belül megfér!
Ne szítsuk ezt tovább!Mert akkor azzal tényleg túlmennénk az ésszerűség határain...:):):)
Gábor(figi75)2008-07-22 20:42:27 // 16
Megyei topickok,de srácok annyi itt a klikk,hogy nem látszik a fától ez erdő!:-P
Bocs ha megbántottam valakit..............
Tommi2008-07-22 20:39:35 // 15
Vagy Hegyalja pl :)
Hiperoxid2008-07-22 20:39:21 // 14
Rendben rendben!Meglátjuk a nevet...majd próbálunk valami kreatívat, vagy nem tudom kell még kis gondolkodás, bár nekem ezzel sem volt problémám, de látok igazság tartalmat a szavaidban!
Hiperoxid2008-07-22 20:37:39 // 13
helyes, helyes én is majdnem vettem egy olyat, de aztán picin mőlt, hogy mégsem jó kis gép, ugyanakkor kievett volna a vagyonomból mert annak is tapostam volna biztosan, a 2,4 JTD meg nem eszik meg túl sokat még így megpiszkálva sem!
Tommi2008-07-22 20:36:29 // 12
A sok felkáltójelből és a nem éppen finom stílusból erre következtettem, de remélem csak hirtelen felindulásból írta, amit írt. Amit hozzáteszem teljesen megértek és jogosnak tartok.

Nem vitattam a topic létjogosultságát, hasznosságát és témáját, egyetértek vele és örülök neki. Csupán azt mondtam, hogy nem kéne relatíve leszűkíteni a dolgot és inkább régiós topicot nyissatok, ne "megyéset".

A téma meg adott, azt hiszem nem nekem kéne javaslatot tennem rá :)
Benőke2008-07-22 20:36:27 // 11
Akkor legyen Északmagyarországi Topic :)
Deani2008-07-22 20:35:00 // 10
156,de 2.0 mocival.....
Hiperoxid2008-07-22 20:32:54 // 9
hopp most láttam már tettél javaslatot :D bocsi! ;)
Hiperoxid2008-07-22 20:32:15 // 8
Igaz nem nekem szólt, de: Részemről semminek nem lettél elhordva és szerintem Deani részéről sem... de nem vagyok kompetens ez utóbbiban...Ugyanakkor, egyrészről igazad, de én továbbra is fenntartom, hogy ez nekünk igen hasznos és segítség, hogy elérjük egymást, könnyedén. Nem telefonálgatni üzengetni. Ki olvassa el ki nem..ki olvassa a keleri-vég topicot ahová igazán nem is tartozunk, leglább is szerintem. És az is igaz, hogy már annyi érdekes topic van, hogy szerintem nem ez a leg ésszerűtlenebb, de engem a többi sem zavar, megtalálom ha keresek valmit.

Egyébként szerintem ha valami konkrétabb javaslatot tennél a topic témájával kapcsolatban egyszerűbb lenne ésszerűen megvitatni a dolgokat!
Tommi2008-07-22 20:27:14 // 7
Nyugodtan gondolj, amit akarsz, biztos vagyok benne, hogy most elhordtál magadban mindennek. De nézzük másképp is a dolgot:

Nem kötekedés volt a célom, hanem őszintén elmondtam a véleményemet. És biztos voltam benne, hogy nem fog tetszeni. Szó sincs arról, hogy be akarnám záratni a topicot vagy hogy nem pártolom a kezdeményezést. Jó dolog, ha egy-egy régió tagjai külön topicban beszélhetik meg a dolgaikat, de könyörgöm, tegyük ezt ésszerűen... Annak idején már abból is hiszti volt, hogy az eredetileg egy Dunántúl-topicból kettő lett (Nyugat és Közép). Most Ti nyitottatok egy külön Heves megyét. Ennyi erővel az összes többi megye tagjai is nyithatnának egyet, aminek ugye túl sok értelme nem lenne. Ha megnézed, hogy eddig milyen régiók vannak, láthatod, hogy egyik sem megyére, hanem az ország egy-egy részére szól. Mielőtt elindult volna a topic, talán szerencsésebb lett volna átgondolni és nem egy megyére szűkíteni.

Ismétlem mégegyszer, lassan :) Nem a topic nyitásával van gondom, hanem az ésszerűséggel. Ezek után minden megye külön topicot akar majd. Szerintem egy kicsit bővítsétek ki erre az ÉK-Magyarország régióra, találjatok valami jó nevet neki és máris - a Te szavaiddal élve - nem fog szemet szúrni senkinek.

Ismétlem megint, lassan :) Nem kötekedés volt a célom, hanem vélemény-nyilvánítás.

Fordítsuk meg a dolgot: ha Te egy kívülálló, másik tag lennél, mit gondolnál magatokról a helyében? Valószínűleg ugyanezt, amit leírtam :)
Hiperoxid2008-07-22 20:11:51 // 6
Mhh és miket nézelődsz? 156 ismét, esetleg más motorral? Vagy valami más típus?
Hiperoxid2008-07-22 20:10:30 // 5
Nah igen értjük az aggodalmat, de nem úri kedvün tartotta úgy, hogy ezt kérjük az oldal Adminisztrátoraitól. Szeretnénk, ha fejlődne kicsit a közösség és könyebben elérhessük egymást, ne kelljen mindenkinek egyseével írni, ha esetleg összefutnánk páran dumálni Alfákról bármiről!
Deani2008-07-22 19:54:51 // 4
Eddig tartott az öröm,amíg valakinek szemet nem szúrt!!!
Frankó!!!!Tényleg köszi,kedves,hogy így pártolod a mi szívügyünket!
Tudod Nekünk ez fontos volt,mert így remélhetőleg könnyebb lesz összeszervezni a környékbelieket,ami eddig igen nehézkesnek bizonyult!!!!
De köszi az építő jellegű hozzászólást!!!!
Tommi2008-07-22 19:50:00 // 3
Nem akarok ünneprontó lenni, de régiós topicok vannak, ha külön megyénként elkezdene mindenki nyitni, káosz lenne :) Ha belefértek valamelyik régióba, akkor inkább ott beszélgessetek, ha pedig nem, akkor ne megyét, hanem még "lefedetlen" régiót nyissatok.
Hiperoxid2008-07-22 19:45:51 // 2
Ahhh királyság! Ezúton is köszönet a "Vezetőségnek" a topicért! Reméljük tényleg segít!! Amúgy Firemanus küldtem Amore-os kártyát a Brera-s hölgynek, akit multkor a Spáros mini talin beszélgettünk, remélem regisztrál!
Firemanus2008-06-26 00:23:03 // 1
Sziasztok!
Szeretnénk egy topicot mi heves megyeiek,hogy ott megbeszélhessük mindennapos dolgainkat,minitalikat,problémákat,örömöket.
Kérnénk a topic pozitív elbírálását.Előre is köszönöm.
Üdv: Firemanus
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak