Fórum >> Találkozók, események >> Találkozások

Ferko2011-03-12 11:59:34 // 40927
MA délelőtt Pesten találkoztam a rakparton egy kék 156-al; villogás megvolt.
Utána ugyanott egy sötét (és nagyon ismerős) 155-el villogtunk össze.:-))
Aztán az Üllői úton egy ezüst 156 mellett húztam el, akivel szintén üdvözöltük egymást.:-)
GEORGE2011-03-12 06:47:40 // 40926
:-))))
Azt majd meglátjuk :-) Mármint a zsetonjaim dolgát :-)
W.2011-03-12 06:45:58 // 40925
Én elmegyek, mint már írtam! Egyébként meg ha minden jól megy MA is elmegyek és elnyerem a zsetonjaidat, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak! :)
GEORGE2011-03-12 06:45:53 // 40924
Te egy nagyon rendes, előzékeny Alfás vagy :-))))))
GEORGE2011-03-12 06:44:00 // 40923
Nem mondom, hogy nem értem félre, mert elég könnyű másként olvasni.

így kívántam volna írni az előbb is.
GEORGE2011-03-12 06:42:21 // 40922
Nem mondom, hogy félre értem, mert elég könnyű másként olvasni.
De csak tisztázásként, remélem nem én leszek a bűnbak, ha valaki nem megy el Egomba?

Én nem tehetek arról, hogy Tommi a leírtakat cselekedte.
Igazából azért írtam meg, mert valótlant állított a club szervezésből való kilépéséről.
Ha ez valakinek az érzékeny lelkét úgy érintette, hogy nem megy el, hát akkor nem megy el. De ettől még úgy történtek a dolgok ahogy megírtam.
Nem baj ha tisztán látnak az emberek dolgokat.
W.2011-03-12 06:37:08 // 40921
Szerintem meg Te olvastad el falületesen amit írtam! Pont azt mondom, hogy természetes, hogy van költség! A belépő vagy akármi címén szedett 2-3 ezer ft-ot mindenki, aki elmegy kibírja. Nekem a kavarással meg az egymásra mutogatással van bajom, mint már sokadszor. Az írásod utáni reakciókból pedig azt lehetett leszűrni, hogy többen ezért nem fognak elmenni! Jó lenne, ha néha Te is olvasnál és értelmeznél, mielőtt megint okító mondattal kezded a válaszod! :)
GEORGE2011-03-12 00:12:21 // 40920
megértem :-)
satya2011-03-12 00:08:18 // 40919
Most fejeztem be, ez még kikívánkozott.
satya2011-03-12 00:07:28 // 40918
Akkor bíráld Ákost, ha tized annyit tettél az Alfákért mint Ő!
Nem láttalak egy ARC taggyűlésen se, bár igaz nem voltam az összesen. Lehetőséged van beleszólni az ARC életébe, csak be kell lépni, tagdíjat kifizetni, találkozót látogatni, eljönni a megbeszélésekre, elmondani a véleményed, meghallgatni mások véleményét, szavazni. Esetleg vállalni némi munkát is, (ez jó pont) és jól érezni magadat.
A stílus meghatározza az egyént. Természetesen előnyös lenne ha stílusodon finomítanál, amennyiben az ARC tagjai közé szeretnél tartozni. Szerintem.
GEORGE2011-03-11 23:52:28 // 40917
hagyd, nem ér ennyit sem.
satya2011-03-11 23:51:25 // 40916
Mike,
ad1 - én is ott lakom (és minő véletlen, beszélgettem is Tamással, és talán nem véletlen, hogy nem klubtak és a Szervíz sem kér a találkozóból...)
ad2 - soproni, kisbetűvel mert helyrag
ad3 - pont a te véleményedre nem vagyok kíváncsi, de neked a smasszerkodás és a klubos dolog látm már az agyadra mentek, vagy a pókerezés vette el a maradék agysejtjeidet.
ad4 - ja, ez az én szintem, és kérlek, ne is írj semmit, se te, se más, elég hiszit volt itt az elmúlt pár napban

George sem egy fehér bárány, ő is épp elég sáros, és neki is vannak pozitív jellemei, ez a véleményem. az meg elég szomorú, hogy egy eszergomi találkozó kapcsán megy a szarkeverés itt, de lehet már meg sem kéne lepődnöm...



Kicsit jobban figyelj a helyesírásodra, ha kioktatsz nyelvtanból valakit.
kando.2011-03-11 23:48:09 // 40915
Sokat tapasztaltam már én is, szóval most egyelőre hagyom az egészet...
Haro2011-03-11 23:47:11 // 40914
Ne ítélkezz elsőre,emlékezz vissza mi volt egy másik topicban és ez már kicsit erős volt amit most írtál.....
Moderátor2011-03-11 23:42:49 // 40913
Kérlek, fejezd be a sértő és személyeskedő hozzászólások írását! Köszönöm!
GEORGE2011-03-11 23:38:25 // 40912
Helyedben óvatosan írnék ilyent, miután már gondos moderátorok lesik a topicokat!

Ez már a sokadik ilyen sértegetés tőled.
Mondtam már, ne válaszolj azonnal, mert nem tudsz.
Olvasd el többször és próbáld értelmezni!

Oké?
kando.2011-03-11 23:32:27 // 40911
szarjál sünt inkább...
GEORGE2011-03-11 23:29:20 // 40910
na erre kíváncsi leszek, hogy megjön-e a válasz....
GEORGE2011-03-11 23:28:03 // 40909
kando, most már elég!

Te sötétebb vagy a negrotól is!( és ezt bebizonyítottad anno a kabriós esetben is, amikor Charlieval próbáltunk segíteni neked, de tudod azon aki nem hagyja magát és mindent ellentétesen csinál mint ahogy javasoljuk nem lehet.
Emlékszel?, minden egyes telefon beszélgetést onnan kezdtünk, hogy neki mentél a falnak, majd megállt az autó. Nagyon bele fáradtam abba, hogy mindent mindenkor az elejétől kellett elmondani, falra hányt borsó volt és te folyamatosan nem értettél semmit se…..

Szóval azt sem tudod, miről beszélsz!
Nagyon jó lenne, ha mielőtt válaszolnál, valamire átgondolnád, és ha neked nem megy akkor mással gondoltatnád át és csak úgy írnál.

Kikérem a club nevében amit a clubról és Ákosról írtál!!!!!!
Azt is amit Mike-ról, illetve rólam írtál.
Erőse becsületsértő!
Hogy jössz te ilyen megnyilvánuláshoz, azt sem tudod merre hány méter.
Miben vagyok én sáros?? Hisz azt sem érted amit olvasol, huuu de felhúztál....

Csak hogy tudd!

Ákos nem tud dönteni egy találkozó megtartásáról sem!!!!!!!!
Ezt, közösen szavazzuk meg év végén!

Soproni talik szervezésében Farkibá volt a kapcsolat, és mint helyi tag ő intézte a javát.
De mivel külföldre szólította a munka így már nem tud vele foglalkozni.
Az utolsó talikon volt több baleset is a nagy konvoj miatt és sok anyázás a lakosoktól, mert akadályoztuk a forgalmat.....

Szóval inkább ilyen dolgok miatt nincs Sopron!
Remélem ezt megérted már végre!


Egomba meg nagyon jó lenne, ha nem folynál bele, mert nem voltál ott, nem tudod mik hangoztak el és tényleg meg ne haragudj de nem is értheted....sajnos ilyen vagy.
Én így fogadtalak el, ez előtt sose mondtam meg neked, de nálam is elszakad egyszer a cérna.

Nagyon frankó lenne, és rettentő sokat javítana a kettőnk közt lévő kommunikációs szakadék áthidalásában, ha többet nem reagálnál az írásomra.
Köszönöm, hogy elolvastad!

Minden jót!
Edyboy2011-03-11 23:12:56 // 40908
A szerviz is kisbetű :)
GEORGE2011-03-11 23:10:56 // 40907
Tommi, látom sokat gondolkodtál a válaszon, vagy nagyon keveset, de az biztos, hogy egyik okból megint nem sikerült és ellent mondasz magadnak is....

Tommi, a következőkben ne állítsák be hazugnak, mert attól jobban nem szeretek semmit se.

Csak, hogy tudd, minden veled való értekezést megosztottam Ákossal, aztán Andyvel és Halesszal, ép azért, hogyha utólag borul a bili, akkor ne tudd azt mondani, hogy kitalálok dolgokat vagy nem úgy mondom ahogy volt.
Ők mind a tanúim, hogy valósat írtam.

Miután meghoztuk és közzétettük a döntést arról, hogy idén nem akarunk találkozót szervezni, a Prímás Pince megkeresett minket és kaptunk tőlük egy nagyon jó ajánlatot, ennek hatására, illetve az alfások reakcióit látva gondoltuk meg magunkat.
Ezt a lehetőséget nem a Klubnak ajánlották fel, hanem nekünk és mi ezt megosztottuk volna a Klubbal (és nem felajánlottuk nekik, hogy átadjuk).


Ez sem fedi a valóságot!!!!
Te ugyan megkaptad a lehetőséget az étteremtől, amire azt mondtad, ha megszervezi a Club átadod a lehetőséget.
Veled együtt elmentünk a pincészetbe és a vezetőkkel leültünk egy megbeszélésre, amiben az étterem vezetői azt mondták, hogy:

A Clubnak ugyan olyan feltételekkel átadják a lehetőséget!!!!!!!!!!
Bizony Tommi az étterem átadta a lehetőséget a Clubnak!
Ezt nem értem, hogy most miért tagadod le?

Az étterem azért nyomott "pause"-t a dologra, mert te a tudtom nélkül bementél és le akartál szerződni velük.
De ezek szerint ott is okosabb emberek ülnek mint te ( pedig nincs Dr.-i címük ), mert valami rejtélyes módon felhívtak és elmesélték miért mentél be!
Kérték, rendezzük a dolgot kettőnk közt, mert ők úgy gondolták, hogy a személyes egyeztetésen tisztán és érthetően megállapodtunk abban, hogy a Club rendezi meg és erre fel nem értették, hogy te miért akarsz leszerződni velük???????



Az elmúlt években azért kellett belépő, mert fizetni kellett a parkolóért, a hangosításért, a matricák legyártásért, az éjjeliőrökért és még sok minden másért. Mivel idén ezek a költségek nem terhelnek, ezért nem láttuk indokoltnak a belépődíj szedését és ezért nem értettük, hogy a Klub miért akar belépődíjat szedni.

Az étteremben arról is volt szó, hogy a club a nem clubtagoktól 1.000 ft/autó belépőt szed, amit akkor te sem és a étterem vezetői sem elleneztek, sőt.
Aztán arról is volt szó, hogy ha a Clubnak lenne olyan támogatója akik esetleg helypénzt adnának a clubnak, akkor abból az étterem nem kér semmilyen %-ot sem!
Én ezeket azért hoztam fel, hogy mindenki tisztán lásson.
Érdekes módon, te ott ezek miatt kifogást nem emeltél.

Tudod Tommi, egy korrekt üzletember, az adott tárgyaláson ad hangot mindennek és tisztázza a dolgokat és a vitás kérdéseket, nem pedig 3-4 nap múlva áll elő az esetleges bevételből részesedést kérni.
Magyarul, pénztártól valótávozás után reklamáció nincs!


A club nem kívánt meggazdagodni ezen a talin, de bizony az alap dolgok költségét csökkenteni kívánta volna.

Amiért a club belépőt kívánt szedni:

1.Egy ilyen kaliberű rendezvényre kell a kihangosítás, hogy egy esetleges veszély helyzetben lehessen szólni a tömeghez!!!!!
Az , hogy te ezt nem érted és nem tartod fontosnak az a te privát személyes véleményed.
Ez a kihangosítás kb 40-50e Ft-ba kerül.

2. Karszalag.
Szintén az étterem teljes egyet értésével és a te ellenvetésed nélkül beszéltük, meg, hogy kell a karszalag, mert a találkozó résztvevőinek kedvezmény jár az ételek italok árából, és az utcáról beeső emberektől ily módon lesznek megkülönböztetve a rendezvény tagjai.
Nos ez kb 12-15e Ft.

3. Bp- Egom útvonalon való közlekedés üzemanyag fedezete.
Tudod Tommi semmi sincs ingyen és ezen oknál fogva az én Autómba is kell tölteni üzemanyagot, különben nem tudok vele elutazni a szervezés helyszínére.Gyalog meg Qrva hosszú és több napos lenne az út.
Lehet bennem van a baj, de én ezt nem kívánom a családi költségvetésből finanszírozni. Ez cirka 10-15e Ft környéke, utazások számától függően.
A telefonálásaim, ami eddig kb 1 óra csak az étteremmel, a saját számlámat terheli. Sosem kértem emiatt a clubtól pénzt.

Szóval így hirtelenjében ennyi költsége kapásból keletkezett a clubnak, amit "hatalmas rablás módjára" 1.000 Ft/autó belépőben kívánt enyhíteni.

Ezek után sem érted meg, hogy van költsége a szerinted 0 költségű rendezvénynek akkor nálad a baj.

Adó 1%-ról.

Amióta lehet a clubnak adni az 1%-ot én mindig neki adom, sőt egy csomó kollégám, anno míg nem lett nyugdíjas Anyu-Apu addig ők is oda adták tesóim is azok párjaik, stb stb...és még egy jó csomó barátom is.
De soha sem hoztam fel, nem vertem miatta a mellem!
Én nem azért szerzek a clubnak pénzt, hogy ezt bárki is tudja vagy elismerje.
Jobban szeretem az ilyent nem hangoztatni.
Igaz-e, hogy felvetetted, hogy ah már hoztál a clubnak 1%-kat akkor igazán elengedhetné a club az éves tagdíjadat?


Szóval a következőkben ne merd megvádolni avval a clubot, hogy profitra törekszik, mert ez nem fedi a valóságot!

Most pedig írd meg, másold ide mik azok amik nem történtek meg és mi az amivel én téged rágalmazlak!

Nekem a következő kérdéseim vannak feléd, amire igazi, őszinte választ szeretnék tőled kapni, még akkor is, ha az rád nézve kellemetlen.
Tommikám ezt te kapartad ki, most tessék büszkén állni a sarat.

1.Igaz-e, hogy kértél az egyéb költségeidre ( telefonálásra és üzemanyagra)
költségtérítést?
2. Igaz-e, hogy mondtál olyant, hogy te megveszed a karszalagot, meg levonjuk
kihangosítást és az utána a fenn maradó "nyereséget" szépen felezzük el?

3. Igaz, hogy megbízásom nélkül a hátam mögött elkezdtél szervezkedni?

4.Igaz-e, hogy egyik szervezkedésről, egyik megkeresésről sem számoltál be,
még akkor sem miután megkérdeztem, hogy voltál-e valahol valamit intézni?
( mert közben nekem jöttek az infók, hogy hol jártál)

5. Igaz-e, hogy még mielött azt mondtam, hogy visszaadjuk neked a szervezést,
Haro felhívott és kérdezte kivel kell egyezkedni, mert a cége lehet kivonulna a
találkozóra, és erre azt mondtad, hogy te fogod szervezni,
de még nem teljesen biztos?

Szóval hogy állíthattál ilyent mikor még javában úgy volt, hogy a club intézi a talit?
Miért nem szóltál nekem, hogy a Haro megkeresett avval, hogy a cége megjelenne a találkozón????
Tudod evvel csupán annyi volt a gáz, hogy Haro közben szólt nekem és én csak arra vártam, hogy te mikor jelzed felém......

Várom válaszaid!
kando.2011-03-11 23:09:31 // 40906
Mike,
ad1 - én is ott lakom (és minő véletlen, beszélgettem is Tamással, és talán nem véletlen, hogy nem klubtak és a Szervíz sem kér a találkozóból...)
ad2 - soproni, kisbetűvel mert helyrag
ad3 - pont a te véleményedre nem vagyok kíváncsi, de neked a smasszerkodás és a klubos dolog látm már az agyadra mentek, vagy a pókerezés vette el a maradék agysejtjeidet.
ad4 - ja, ez az én szintem, és kérlek, ne is írj semmit, se te, se más, elég hiszit volt itt az elmúlt pár napban

George sem egy fehér bárány, ő is épp elég sáros, és neki is vannak pozitív jellemei, ez a véleményem. az meg elég szomorú, hogy egy eszergomi találkozó kapcsán megy a szarkeverés itt, de lehet már meg sem kéne lepődnöm...
Marty2011-03-11 23:02:17 // 40905
Profitra nem célunk szert tenni... Adó 1%... Te semmi mással nem tudsz dobàlózni, csak ezzel meg azzal, hogy érdekes módon mindig a másik fél az aki profitorientált ugye? Nm gondolod, hogy nevetséges ez? Tudod az a legszebb, hogy én végig hallgattam a telefonbeszélgetêseteket GEORGe-dzsal véletlenül amikor az ominózus beszélgetés folyt a "nem történt semmi, nm küldtek àrajànlatot" történetet. Nem örülök az ilyen fajta öntsünk tiszta vizet a pohárba stílust, mert n vagy tisztába a fogalmakkal, ezt hívják hazugságnak! Ez undorító!
Haro2011-03-11 22:38:30 // 40904
Csak ő sajna nem egyszerű tag,nagy ember lett:))))
Györgyusz2011-03-11 22:26:00 // 40903
Ritus volt Mucival!! :)
vm2011-03-11 22:24:42 // 40902
Én pedig találkoztam ma a Vágóhíd utcában egy húúúdecsinos hölggyel, aki egy almazöld 147-est terelgetett épp.
Megvártam míg leparkol, had álljon mögöttem a sor ;-)
GEORGE2011-03-11 22:17:54 // 40901
Valamit felületesen olvashattál.

Egom lesz, de Tommi szervezésben.
Az, hogy Tommi nem akarta megszervezni és ezt a tényt körbehordozta mint egy véres kardot, arról senki sem tehet.

A Club csupán azt akarta, hogy ne maradjon ki egy Egomi tali sem!
Ezért kerestem meg Tommit, hogy akkor megszervezi a Club. A többit leírtam, nem kívánom még egyszer leírni.


Az, hogy a Club a nem clubtagoktól belépőt szed, az a világ legtermészetesebb dolga.
Ezt lehet fikázni, meg nem elfogadni is.
De tessék már megérteni, hogy egy clubnak van működési költsége amiket fedezni kell.
Jelen esetben kb 80e Ft-os bevételt számoltunk, ami el is ment volna a rendezvényre.
Szerinted ez tényleg lehúzás, vagy profit termelés lett volna?

A Club nem bojkotál senkit sem, vissza adta a Tomminak a megrendezést. Ennyi.


Miért is kéne a clubnak, vagy akár bármelyik másik szervező csapatnak zsebből fizetni a kihangosítást, a karszalagokat, az egyéb költségeket???
Mike.2011-03-11 22:12:02 // 40900
Bilon feltett 3 kérdést, amit én is akartam kérdezni. Kíváncsian várom a válaszod erre.
Azért érdekes, hogy ezt a nonprofit dolgot emlegeted itt sokadszorra, pedig én úgy tudom, hogy részesedést kértél a clubtól. Persze kiderült, hogy nincs miből osztani, borítottad a bilit. Csak nehogy te kend össze magad nagyon a kiboruló tartalmával.

2009 ben felkérted a clubot, hogy szálljanak be a szervezésbe. Én úgy tudom, hogy a club azért nem akart részt vállalni ebből mert nem akart konfrontálódni az Amoreval. Nem akart egyik oldalra sem állni.

Emlegeted itt az adó 1 % -ot. Ezt is sokadszorra említed már. Minek szívességet tenni ha ezt felhánytorgatod? Kitől hallottad még ezt? Pedig vagyunk páran akik még hoztunk pár ilyen adományt a clubnak és senki nem áll itt mellet döngetve feszíteni, hogy milyen nagy csávó is lenne.

És még egy mellékes megjegyzés, ha már itt a hasznot emlegetted. A clubnak majd mindegyik találkozója "veszteséges", vagy jó esetben nullásra futnak. Csak nehogy azt hidd, hogy itt őrült nagy pénzek folynak be. A club nem erről szól. Mint tagnak neked is tudni kellene ezt.
GEORGE2011-03-11 22:09:14 // 40899
Hidd el, hogy bennem is sokat rombolt Tommi az Egommal kapcsolatban......
Sajnos már nem olyan a "filingje" mint annak idején.
GEORGE2011-03-11 22:08:01 // 40898
Ez van sajnos, és szóról szóra igaz.
Mike.2011-03-11 21:54:30 // 40897
Próbálok úgy fogalmazni, hogy ne sértselek meg és ne süllyedtek egy szintre veled, ... elég nehéz lesz tartani ezt.
Voltál te Club tag? Ha nem, akkor miért vádaskodsz? Ha lettél volna (esetleg lenne bírálási alapod is), vagy egyszer is eljöttél volna egy éves rendezvények megbeszélésére akkor tudhatnád, hogy nem Ákoson múlik, hogy milyen találkozó és mikor lesz megtartva. Így a Soproni tali sem azon múlott mert Ákos ellenezte volna. Mellesleg nem Ákos szervezi egyedül a rendezvényeket. Pontosabban van amit ő szervez meg, de a többségét más csinálja. (persze jó elnökként tudnia kell mindenről ami a clubnál történik)
De nehogy tudatlanul halj meg, némi infó erről a Soproni taliról:
1) A szervező aki előtte ezt csinálta más elfoglaltság miatt nem tudta továbbra is ezt bevállalni.
2 ) Balesetek voltak az utolsó rendezvényen,
3) A helyi lakosok nem tetszésüket nyilvánítottak a rendezvénnyel kapcsolatosan
4 ) Az éves rendezvények tervezésekor az akkor jelenlévő többség, az előbbi támpontokat figyelembe véve, nem támogatta ezt a találkozó szervezését.
padocska2011-03-11 21:52:25 // 40896
Szia Tommi! bilon vagyok...
örülök, hogy Te is leírtad a szemszögedet.

Három kérdésem lenne:

1. Igaz, hogy kértél GEORGE-éktól telefon- és üzemanyagköltségtérítést?
2. Igaz, hogy kértél tőlük részesedést a leendő nyereségből?
3. Igaz, hogy GEORGE-ék háta mögött-mellett kezdted szervezni a "spontán"-találkozót, és nem szóltál nekik, hogy Te külön szervezed, és mástól kellett megtudniuk?

köszönöm
üdv
bilon
Györgyusz2011-03-11 21:21:32 // 40895
Ma reggel az !!udvaron!! állt egy kék 145-ös! Nagyon megörültem neki, kapott is egy új kártyanaptárat Györgyusz aláírással!! :)
GTPeti2011-03-11 20:25:01 // 40894
Ha a találkozó főszponzora az Alba autó lenne, akkor meg lehetne bízni egy jó kis hostessügynökséget is. :)
Erhard 242 (Pure Energy)2011-03-11 20:02:30 // 40893
Te Tommi szerinted ki várja el egy találkozótól hogy zsebbe nyúlós vagy akár nulszadós legyen? A sopontán tali meg azért spontán mert azt nem kell szervezni ...
Tommi2011-03-11 18:37:03 // 40892
Esztergom-témához, csak hogy helyükre kerüljenek a dolgok:

Egy fontos alap dolog van, amit úgy látom még mindig sokan nem értenek és állandó félreértésekre ad okot: az esztergomi találkozó szervezésével nem célunk profitra szert tenni. Az elmúlt években szinte minden probléma ebből fakadt, nem másból. Ahogy azt az interjúban is elmondtuk, az Amoréval kapcsolatban is ez volt, ők egyszerűen más alapokon képzelték el a dolgot. Ott is mondtam, de itt is megismétlem: nincs ezzel semmi probléma, csak nekünk nem ez a fontos.

Miután meghoztuk és közzétettük a döntést arról, hogy idén nem akarunk találkozót szervezni, a Prímás Pince megkeresett minket és kaptunk tőlük egy nagyon jó ajánlatot, ennek hatására, illetve az alfások reakcióit látva gondoltuk meg magunkat.
Ezt a lehetőséget nem a Klubnak ajánlották fel, hanem nekünk és mi ezt megosztottuk volna a Klubbal (és nem felajánlottuk nekik, hogy átadjuk). Ugyanis a Clubnak a rendelkezésére áll az internetes és offline felület a rendezvény ismertetésére, amire nekünk korlátozottabbak a lehetőségeink. Ugyanakkor Haleszék is felajánlották, hogy idén is kiteszik az Amoréra, hogy mikor lesz a találkozó. Így az idén erre nem kellett volna költeni (tehát bevétel sem kell rá).

Miután az alfások reakcióiból az szűrődött le, hogy jobban örülnének egy „spontán” és kevésbé szervezett találkozónak, úgy gondoltuk akkor legyen ilyen, ha erre van igény. A parkoló használatáért nem kell fizetni, (tehát erre sem kell bevétel), a retro pedig azt jelentené, nincs belépő, nincs szponzor, nincs kihangosítás, nincs tombola, csak egy csomó ember az Alfájával, akik élvezik egymás társaságát, a jó időt, a helyet.

Az elmúlt években azért kellett belépő, mert fizetni kellett a parkolóért, a hangosításért, a matricák legyártásért, az éjjeliőrökért és még sok minden másért. Mivel idén ezek a költségek nem terhelnek, ezért nem láttuk indokoltnak a belépődíj szedését és ezért nem értettük, hogy a Klub miért akar belépődíjat szedni. Igen tudom, hogy a Klub egy nonprofit szervezet, de a költségei fedezetére szüksége van bevételre. Ismétlem: itt nincsenek költségek, nem látjuk értelmét a belépőnek, szponzorpénzek szedésének, árusításnak és egyebeknek. Egyébként ha már az anyagiaknál tartunk: évek óta segítjük a Clubot azzal, hogy az 1% -ot oda adjuk, illetőleg az ismerősöket, ügyfeleket is erre kérjünk, ez már több tízezres nagyságrendű összeg volt az évek során. Természetesen a továbbiakban is segítünk ezzel.
És még egy fontos dolog: megtehettük volna, hogy elhallgatjuk mindenki előtt, hogy ingyen kapjuk meg a parkolót és beszedhetnénk a kétezer forintokat, de nem tesszük.

2009-ben, amikor egyedül kezdtük szervezni a találkozót, megkerestük a Klubot, hogy működjünk együtt és szálljanak be a szervezésbe. Akkor nem kívántak részt venni benne. Ezért jött létre a külön internetes oldal az esztergomi találkozóra. Itt jegyzem meg: bocs, nem olyan profi, mint az Amore vagy a Club oldala, de csak az időleges működés volt a cél és nem áll mögötte folyamatos jelleggel olyan profi programozó és designer csapat, mint az Amore vagy a Klub oldala mögött.

Nem reagálnék egyesével a hozzászólásokra és a leírtakra, mert semmi értelmét nem látom olyan dolgokról vitázni, amik nem igazak és/vagy nem teljesen úgy történtek, ahogy le lett írva. Sajnálom George, talán nem kellett volna ebbe belemenni. Én is tudnék Rád hivatkozva kicsit ferdítve, kicsit kerekítve, hosszasan sok mindent idézni, úgy hogy Te és a Klub tűnjetek fel kedvezőtlen színben. A ferdítéseidet és a rágalmazásaidat pedig visszautasítom, kérlek, hogy a jövőben tartózkodj ettől.

A továbbiakban sem kívánok többet vitázni a témáról, pláne nem olyan emberekkel és olyan információk alapján, akik mindent elhisznek olyan értesülések alapján, amelyek nem teljes mértékben fedik a valóságot.

A lényeg, hogy április 16-án lesz esztergomi találkozó.
A meghívás MINDENKINEK, MINDEN ALFÁSNAK szól!

Ennek az egésznek arról kellene szólnia, hogy összejön a társaság, jól érzi magát és nem arról, hogy ki akar magának „dicsőséget”, anyagi előnyöket vagy bármi hasonlót szerezni általa. Mi legalábbis így látjuk és rettentően sajnáljuk, hogy mások másképp gondolják és üzletet akarnak ebből csinálni.

Mi kérünk elnézést, hogy valóban nonprofit alapon akarjuk megszervezni és ha valaki nem így gondolja, azzal nem értünk egyet és nem tudunk együtt dolgozni.
dpetrenyi2011-03-11 18:14:59 // 40891
Törökbálinti kocsma parkoló:-)
W.2011-03-11 13:20:33 // 40890
Ez sajnos igaz és nagyon zavaró.
W.2011-03-11 13:17:49 // 40889
Egy találkozó szervezése komoly feladat és nem lehet össze-vissza, egymás tudta nélkül tenni szerintem sem, mert ezzel nem csak magukat járatják le és válnak hiteltelenné az érintettek, hanem minket Alfás társadalmat is! Szomorúnak tartom, hogy már "megint igazam volt" , amikor korábban a széthúzásról meg hanyatlásról írtam. Komolyan elgondolkoztam, hogy érdemes-e egyáltalán bármilyen találkozóra elmennem ha ilyen dolgok zajlanak a háttérben. Átgondolva a dolgokat számomra tök mindegy ki a szervező meg mennyit keres rajta ( miért is nem kereshet ha dolgozik vele?? ), én a "jó röhögések" miatt megyek, ha megyek és nem amiatt hogy Club vagy Amore vagy Tommi vagy akárki. Bízom abban, hogy az érintettek ezt le tudják rendezni anélkül, hogy bojkottálódna a találkozó.
Liquid2011-03-11 12:52:26 // 40888
hát igen, sajna valóban nem ez az első problémás eset Eszetrgom körül, és nagyon furcsa hogy egyetlen más találkozóval kapcsolatban sem volt soha (legalábbis tudomásom szerint) hasonló probléma...szerintem mindenki levonhatja a megfelelő következtetéseket
ystuc2011-03-11 11:14:39 // 40887
Tegnapelőtt ezzel az osztrák diplomata rendszámú156-ossal találkoztam a Dózsa György úton. 2 terepszínű ruhás figura ült benne.
pb_2011-03-11 09:55:27 // 40886
+ kellett volna már szoknod.))

Sztem 1 korszak volt, ami lezárult.
Marty2011-03-11 09:41:37 // 40885
Van akinek bármiáron!!!!:)
tipoatti2011-03-11 09:41:33 // 40884
"De lehet, hogy inkább telefonos segítséget kellene kérnem !? :-) )"

Ez a tüske szépen bennetek maradt vagy 4-5 éve... :P :)))
tipoatti2011-03-11 09:40:09 // 40883
ajjajjajjajj, nagy a baj... :(
ystuc2011-03-11 09:22:28 // 40882
Neked meg ezt az írásmódot! :-)

Amúgy alapvetően nem lenne gond vele, de ez most egy kész káosz szerintem, és kíváncsian várom, hogy mi lesz belőle. Mindenesetre a tradíció fontos, kérdés, hogy milyen áron...?
pb_2011-03-11 09:20:23 // 40881
Sztem, + már rég L kellett volna felejteni ezt a találkozót.
Halesz2011-03-11 09:13:45 // 40880
Az esztergomi rendezvény körül történtekről itt a fórumban nem mondanék véleményt, Tomminak már megtettem személyesen. Viszont nem tudok elmenni szó nélkül az Esztergomi Találkozó weboldala mellett.. nem tudom ki készítette, de az oldal alján a link szerint "professzionális webhosting és webdesign"...

Hát ennyire olvashatatlan site-ot rég láttam már. 8-as betűtípus, néha fekete, néha szürke a betű, össze-vissza sortörések. A menüben van születésnap, ami ugye tavalyra utal, van egy galéria, amiben évek óta csak tesztképek vannak... bal oldalt a GYIK-ben az van, hogy a Bazilika előtti parkolóban lesz a tali, és 2000 a beugró, a főoldalon az, hogy a lenti parkolóban és ingyenes... És a bal oldali menüsor szerint megint lesz Ferrari tesztvezetés...
ystuc2011-03-11 09:07:29 // 40879
Érdekes... Nem akarok felesleges elméleteket gyártani, de ez nekem több, mint fura.
A vége az lesz, hogy bármennyire is szeretem az esztergomi találkozót, ha tovább folytatódik a kavarás, akkor elgondolkozom rajta, hogy érdemes-e elmenni? Nyilván érdemes, mert azért alapvetően ez is az Alfa Romeo-ról szól. Csak szomorú, hogy ez a háttér, és már nem először alakul ki ilyen helyzet az egomi talival kapcsolatban...
Marty2011-03-11 08:58:49 // 40878
"Mondjuk egy részt ezért sincs mostanság soproni tali.."

Ezt fejtsd már ki lécci egy kicsit bővebben, hogy itt mire gondoltál!!:)
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak