Giulietta promóció az Agip kutakon!

2011-10-17  Alfa Amore
Október végéig a fővárosi Agip kutakon találkozhatsz a Giuliettákkal. A promóció keretében egy játékon is részt vehetsz, amelyen alfás ajándékokat nyerhetsz.
Hírek >> 2011  

Egy piros és egy fekete Alfa Giuliettával találkozhatsz a napokban, ha valamelyik budapesti Agip kúton jársz.

Az Alfa Romeo az Agippal közösen reklámozza a Giuliettákat. A promóció során egy nyereményjátékon is részt vehetsz, amelyen tesztvezetést, és alfás nyereményjátékokat nyerhetsz!

A következő napokban az alábbi Agip-kutakon találkozhatsz a Giuliettákkal:

Október 17-18. - 1031 Budapest, Gémeskút u. 12.
Október 19-20. - 1156 Budapest, Szentmihályi út 
Október 21. - 1033 Budapest, Szentendrei út 100.
Október 24-25. - 1044 Budapest, Váci út 82-92
Október 26-27. - 2220 Vecsés
Október 28. - 2040 Budaörs, Garibaldi utca

Ha már arra jársz és esetleg tankolsz is: az Agipnál jelenleg futó promócióban most is egy Giuliettát lehet nyerni, ha legalább 20 liter üzemanyagot vásárolsz.

Írta:
Alfa Amore
Kapcsolódó topic:
Giulietta

Az utolsó 3 hozzászólás:

Papi012026-06-11 11:29:46 // 13302
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Alfa Rómeó Giulietta 2011-es 2.0 diesel, vezérlés csere előtt állok és keresek megbízható és hozzá értő szerelőt de mivel szabolcsi vagyok itt nem nagyon van szervízelése. Mit tudtok esetleg ajánlani, nem baj ha nem a megyében van. Előre is köszönöm!!
Inter156 (il mascalzone)2026-06-09 20:25:33 // 13301
Igen én is oda viszem majd Csabihoz,valószínűleg majd a nyár végén,addíg még tesztelem a légkondit,mert nem mindig tökéletes és úgy tudom azzal is foglalkozik.
A vezérlést Szatyi megcsinálta és a motortartó bakot is cserélni kellett ,mert talált ott valami repedést. Nagyjából most rendben vagyunk ! Jaa ... most meg foglalkozhatok a Fiatommal :-D
Inter156 (il mascalzone)2026-06-09 20:19:39 // 13300
Mint egy festmény :-)
Én is lőttem már pár fotót a mienkről ,egyszerűen képtelenség rossz fotót csinálni róla :-D