Autó adatlap
- Típus:166 4ajtós
Mindent erről a típusról
Tagok, akik birtokolják a típust - Évjárat:1999
- Színe:zöld
- Jellemzők:
16-os alukerekek,sötét zöld szín,sumák pofa...kerek segg :))
A megvásárlás előtt körbenézettem festékrétegmérővel,és a gyári festék rétegvastagságot hozta szinte mindenhol a rétegvastagságmérő!!( a motorházon volt v.mi 0,002 ezredes eltérésMAX kőfelverődésjavításról lehetett szó-mondjuk ez újfent esedékes lenne!!)
A karosszérián található még 1-2 apró sztétikai hiba,de nem új autót vettem+ennyi kell is rá egy festő barátom szerint!!
140800km van benne jelenleg-és ez ennyi is!!tehát viszonylag keveset használt autóról van szó+lelkiismeretesen szervizelt-mondjuk szervízkönyve az nincs, de látszik az autón a gondoskodás.Ez a továbbiakban is így marad!! - Extrák:
Szervó,dig.légkondi,kormányállítás,elektromos ülések,váltózár,elektromos ablakok,essőérzékelős ablakemelő,cd tár,kihangosító,színezett üveg... - Egyéb:
...
Fotóalbum
Online tag
0
Vendég0
607
Fórum
Friss topicok
- Oldtimer, youngtimer
- Giulia
- Spider
- Retrovízió - A '70-es, ...
- Alfa reklám
- Virtuális Romeo
- Alfa történelem, híres ...
- Coffee - Minden ami kávé
- 4C
- Zenebutik
Tagok
Új tagjaink
- benebp
- Gyuszkó 159
- Olxander
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
- Milán147
- copernico
- PolgárViki