GT Ɨ|ѯ2013-07-31 13:03:19 //
19477
2db 3D ezüst jelvénymatrica keresi gazdáját:-)


GT Ɨ|ѯ2013-07-31 07:20:50 //
19476
1 telefont megér(ne) azért..
GTVili2013-07-30 20:32:29 //
19475
Ahoj cartársak!
Csere-berélni szeretnék.....
Adnék egy pár nagyon jó állapotban levő,motoros,fűthető kék színű GTV tükröt....és szeretnék érte cserében legalább egy darab (balos) 145-ösre való,motoros tükröt....az enyém alu önténye sajnos eltörött....
Hasonló konstrukcióban lenne egy GTV bőrkormányom is.....
Lehetőleg pestkörnyékről...hogy ne kelljen postázni.
supa2013-07-30 13:38:00 //
19474
Ezt miert nekem? A kepen is latszik, hogy a kilincs mar nincs rajta.
Attol fuggetlenul koszi azert!
GT Ɨ|ѯ2013-07-29 15:32:19 //
19473
http://alfaamore.hu/adokveszek/40206
supa2013-07-29 13:52:19 //
19472
Sziasztok!
147-hez keresek lehetoleg bontott bal elso kilincset, kulsot.
Koszonom!
Ákos912013-07-28 14:12:07 //
19471
sziasztok van egy felesleges belépöm a sziget fesztiválra. Egy napos, barmelyik napra ervenyes. Olcsóért odaadom
zozo1452013-07-27 09:47:11 //
19469
Sziasztok!
Van egy 156-os váltóm, valami eltört benne.
Nem tudom mit lehet használni belőle, akit esetleg érdekel Pesten meg tudom mutatni.
Buksi2013-07-27 03:56:44 //
19468
Minek az neked? :-)))
atesssz2013-07-26 16:06:58 //
19467
hátsó sport kipufogót keresek egy benzines 155-ösre. Ha valaki tud ilyet, jelezze. Lehet használt is, új is.
Liquid2013-07-26 15:17:22 //
19466
nincsmit
Elado a szeker meg mindig! Az arat lejjebb tornaztam egy kicsit..
Kka2013-07-26 13:51:25 //
19464
Keresek Alfa GT 18"-os felnit. Ha van eladód, vagy tudsz eladót kérlek írj !
Lacci2013-07-26 13:18:22 //
19463
Okés, köszönöm, megpróbálom őket!
Köszi a segítséget!
Liquid2013-07-26 09:42:56 //
19462
a 30e elég komoly :(
Ha jól emlékezem akkor 18e körül volt a 2 cső, gyári újban.
hg6idn2013-07-26 09:30:30 //
19461
Nem is vészes az ára, ősszel akartam a Mareámon cserélni, csak a műanyag rezonátorral egybe kaptam volna gumi csövet kb 30 eHUF áron, így bontott lett 5 eHUF-ért.
Liquid2013-07-26 08:14:45 //
19460
Erhard, Elaforg pl.
It Győrben van egy olaszautós alkatrészbolt, én ott rendeltem annno. Nem olcsó, asszem 10e körül volt, ráadásul később a kartergázcsövet is ki kellett cserélnem, mert változtattak a bekötési pontján.
Lacci2013-07-25 22:09:15 //
19459
Esetleg egy tipp, hogy hol találnék ilyet?
Nem sikerült még egy boltban sem...
Csak ezért kérdeztem itt :)
De akkor még nem adom fel!
Köszi!
Liquid2013-07-25 21:37:16 //
19458
ha elfogadsz egy tanácsot, akkor vegyél újat, mert ez tipikusan anyagában öregedő alkatrész, a bontott meg egyidős az autóval, és nem ma hanem mondjuk holnapután fog elszakadni
gecsa2013-07-25 19:58:19 //
19457
meg kellene nézni élőben is... aztán alkudni keményen.. ;)
lehet, hogy tényleg nem rossz vétel, csak nem ennyiért..
Lacci2013-07-25 16:10:57 //
19456
Üdv Cartársak!
2.0 JTS hez keresnék egy szívócsövet, azt a hurkás darabot a fojtószelepház előtt...
Ha valakinek lenne, persze jó állapotú, az kérem ne tartsa magában!
Komárom Esztergom megye előnyben, de ha esetleg posta játszik, akkor máshonnan is várom az ajánlatokat! :)
Köszi előre is!
ystuc2013-07-25 12:06:58 //
19455
Biztos, hogy az szakadás? Szerintem állítható a combtámasz, azért ilyen. De ettől még szerintem is nagyon túl van árazva.
Én úgy látom ,hogy ki is van szakadva!
na most 6 és félmillió egy olyan autóért ami így néz ki belül az közröhej
én autóm 2006-os és 2010 ig szalonban állt de azon látszott is,hogy 37000 KM van benne,még új illat volt benne!
fele ennyibe nem került:)
szerintem ezt jó sokáig fogják hirdetni,legalább cserélnék ki az ülést benne!
Imyx2013-07-24 21:56:19 //
19453
Húhh, durva :(. Nekem 200K van benne, (nagyjából városban volt használva), és nem néz így ki az ülés.
Lehet lefelejtettek egy nullát :)
GT Ɨ|ѯ2013-07-24 20:40:20 //
19451
az is megoldható:-)
ALFI1562013-07-24 15:46:14 //
19450
Eladó vonóhorga ha van valakinek 56-ra jelezzen az oldalamra legyen szíves.
Előre is köszönöm!
JCsabi2013-07-24 14:46:15 //
19449
finucci2013-07-24 11:17:00 //
19448
Köszi :)
mogauto.hu
webshop, rendelhetsz házhoz szállítással is, vagy átveheted személyesen is, itt:
Diósd, Balatoni út 28. Az AGIP kúttal szemben vannak az üzletsoron.
Diósdon lehet kapni potom pénzért :)
finucci2013-07-23 22:33:53 //
19445
De, kihez forduljak szerinted vonószem takaróért? :)
Andy2013-07-23 21:48:42 //
19444
Nem acca Finucci, ugye? :))))
finucci2013-07-23 21:41:17 //
19443
Én inkább az eredeti logóra gondoltam :) Ennél még a karbon is szebb szerintem :)
GT Ɨ|ѯ2013-07-23 20:09:37 //
19442
tricolore van:-)

Sziasztok!
Keresek felhúzós váltógombot 156 jtd-be.Lényeg,hogy bőrös legyen nem baj,ha a bőr már ronda vagy elnyúzott ,A felfogatása legyen jó,ne essen le.bőröztetni akarom.Olcsó legyen!:)
finucci2013-07-23 19:26:14 //
19440
Színes nincs?
finucci2013-07-23 19:25:12 //
19439
Sziasztok!
2003as156hoz szeretnék első vonószem takarót. S.O.S :)
GT Ɨ|ѯ2013-07-23 09:25:28 //
19438
Eladó még mindig mert a vőlegények ( még ) nem vitték el:-)


1 pár
4D karbon matricapár , 72mm-es, a gyárira felragaszt és kész:-)
Coyote2013-07-22 21:44:54 //
19437
sziasztok. lenne egy OFF kérdésem
kéne nekem sürgősen a céges furgonomhoz klima hűtő, mert az enyém darabokra hullott.
Iveco Daily 2012-es évjárat, 3.0 dízel, 35s17 típusú.
ON
köszönöm szépen.
Elado Ronal RZ felni szett
RONAL LZ
LZ7754.02 - LZ 7754 02
7,5Jx17H2 ET35
4x98 - 4/98
KBA 44621 - KBA44621
Közp furat 68,0mm
155 ,145,146,Mito ra jò


uj egy méterrt sem ment,csak gumi volt rajta
90eFt
Ja kéne még multikormányos gombsor is, amivel a rádiót lehet vezérelni. Csak a sima gyári kéne belőle, csak az a nagyon fontos hogy működjön is.
Alfa 147-eshez keresek:
-Bal oldali ajtó határoló 3ajtóshoz
-Utas oldali világítós napellenző beépített pipere tükörrel, világos szürke színben
-Küszöb spoiler 3 ajtóshoz
Akinek bármelyik van eladó, az írjon a falamra, vagy keressen telefonon.
Sziasztok!
Kellene nekem egy ELSŐ szélvédő 156 ba 1.9 jtd 8v 99-es
Ha valakinek lenne írjon e-mailre valami barátságos árral együtt!!!
Vissza írok amint elolvastam :)
Győr környéke jó lenne, ha nem akkor posta vagy futár...
bár jobb lenne környéken mer nem bízok ezekben a cipelő társaságokban max ha ad garanciát.....
Már kiakartam cserélni de még nem láttam vészesnek aztán már lassan keresztbe reped sajnos úgyhogy itt az ideje:/
email: furjes90@hotmail.com
Előre is köszönöm!
Üdv: Ádám
panza2013-07-21 19:45:38 //
19432
Ja és plusz kell még ez a herkentyű is:
http://www.tme.eu/hu/details/ct-ken/kormany-taviranyito-adapterek/connects2/ctkenwoodlead/#
panza2013-07-21 19:35:40 //
19431
Hali!
Innen tudsz rendelni!
http://www.tme.eu/hu/details/ctsar001/kormany-taviranyito-adapterek/connects2/ctsar0012/#
sty2013-07-21 18:31:11 //
19430
esetleg nincs valakinek elfekvőben 156-os Alfához és Kenwood fejegységhez kormánytávirányító adaptere?
Ja a lényeg lemaradt, 2.0JTS-hez kéne.
Üdv!
Gt-re keresnék légszűrőházat. Mikor vettem az autót már el volt repedve, szeretném kicserélni. Ha van valakinek jelezze. Köszi.