Fornitore2026-06-22 18:04:35 // 10926
Na mit küldött mesélj? Engem nem szeret nekem nem küldött 😀
7 db csevegős hozzászólás elrejtve
Liquid2026-05-12 23:27:43 // 10918
igen, engem is érdekelne hogy hozták össze ezt a szintidőt, majd megkérdem Kraszy-t
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-12 20:36:16 // 10916
Gratulálok az szép eredmény
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-12 19:33:43 // 10913
Mi 76 ! Én értem hol hibàztunk😅
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Liquid2026-05-12 19:18:25 // 10911
40. ezt az időt nem értem...
8 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-10 21:38:43 // 10902
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-08 16:40:00 // 10899
Mi most indultunk 19 re ott vagyunk
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-07 19:05:50 // 10895
Szerintem mi ha reggelizünk a szállodában utána nem akarunk enni egy ideig. Holnap akkor ott találkozunk.Jó utat majd mindenkinek.
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Piritu - 1.000.0002026-05-07 10:22:34 // 10893
Vasárnap elég korán el kell hagyni a szállodát. Nem megyünk el valahová közösen? Akár ebédelni? Ahol Trabantozni voltunk?
Fornitore2026-05-06 21:32:22 // 10892
Az szomorú, remélem baj nincs azért, majd holnap felhívom én is. Csodálkoztam hogy nem ír semmit.
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-05 09:00:14 // 10888
Nem tudom? Ezt osztotta a gép.
4 db csevegős hozzászólás elrejtve
Fornitore2026-05-04 21:38:57 // 10883
Biztos is
Fornitore2026-05-04 21:37:57 // 10882
19 ig mi is oda érünk de inkább hamarabb. 95 rajtszám sereghajtók leszünk😅. Majd előzgetek úgy sem a helyezésre megyek hanem az élményre😅!
