Mellény csak azért nem volt , mert egyik autóból szoktam rakosgatni a másikba, pénteken még festegettem az autót. Pótkerék ki, guminyomás 4.2-re, még az első segély csomagot is átnéztem. A mellény elfelejtődött. Ilyen karra csattintható fényvisszaverő csíkom volt, de azt nem fogadták el.
Megírhatom, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz releváns :D minden állomáson megállunk valamelyik miatt pisilni, tücsköt simogatni... a 30 perces jóváíró keret se lesz elég.. :DDD
Hosszú pihenő után ma vettük elő a Spidert. Elsőre indult, hibát nem produkált. A Drive-in re akartunk elmenni, de beteg lett a babysitter :( Vettem bele VPowert frisset, felfújtam a kerekeket (2,3-2,2 volt), meg lemostam. Ha már a gyerekek miatt nem tudtunk menni, elvittem sorba mindet fagyizni :) Ez nem tett jót a diétámnak, de mindent a családért! ;)
Az áramtalanító kapcsoló is úgy néz ki, jól működik.