Fórum >> Találkozók, események >> Találkozások

Benőke2007-05-19 19:05:09 // 23758
Ha eljöttél volna felém én is villantok :D
lausz2007-05-19 19:00:34 // 23757
Alfás Horgászverseny a kisbéri halásztanyán! természetesen nem csak horgászoknak!!! finom kaja friss levegő,jól főzni tudók is jöjjenek, és természetesen bárki aki akar.üdv.
júni2.
szép környezet,kötetlen kikapcsolódás,
(bocsi attól akit nem érdekel,de valahol reklámoznom kell)
FRC2007-05-19 18:56:29 // 23756
Ki volt ma a Szabadkai piacon shoppingolni?
156 - ezüst szinű - Fehér kristály hátsóláma és kínyóó + cuore matricás....
Hagytam egy Alfás névjegyet a szélvédőjén!
Kau2007-05-19 17:55:26 // 23755
Ma délután Hatvan és Hort között közös villantás egy sötét színű 145-össel. (Szemből sütött a nap, nem láttam pontosan a színt).
Ezután Aszódon egy rosso 147-essel üdvözöltük egymást, majd Ikladon egy rosso GT-vel!
Üdv itt is mindenkinek!
Így kéne ezt mindig Alfások között ;)
Tommaso 1592007-05-19 11:02:21 // 23754
Tegnap Miskolc-Szirmán egy álló fekete 147-et kártyáztam be,madj később a város felé is láttam őt,és köszöntem,majd bent Miskolcon a Szinva Parkból kanyardott ki egy rosso 147,a hölgy mosolygott,nézett én pedig köszöntem.-)))
Este Miskolc-Szirmán a fő úton egy fekete 155-ért utól,olyan volt mint a Gyikk autója,de nem reagált az elakadásjelzőre:-((
Üdv nekik itt is!
Tommi2007-05-18 17:45:27 // 23753
Ja, Amorés emberkékbe is belebotlottam, Betonláb kollégát már régebbről ismertem, de DöCöGő cartárssal most találkoztam először :)
Tommi2007-05-18 17:44:34 // 23752
Sziasztok!

Ma délelőtt még kimentem a Kongresszusi Központ parkolójába mekknézni a Ferrarik indulását Szfvárra, de a tegnapihoz képest kissé csalódás volt :) Sokkal kevesebben mentek. Fotókat nem is csináltam :)
Peti16V2007-05-18 13:08:26 // 23751
Mi is ott voltunk. Kár lett volna kihagyni, nagy élmény volt!

Kedvenc képem, rajta imádatom tárgyával, a 328-assal:


A legnagyobb élmény az volt, amikor a konvoj indulása előtt elkezdték egyenként beindítani a gépeket. Csináltam is videót, hogy a hangok is meg legyenek örökítve. :)
Mike.2007-05-18 07:04:28 // 23750
Olvasgatva a hozzászólásaidat néha nagy gondban vagyok az értelmezésel meg a betűk sorba rakásával. A helyesírás már nem is érdekel, néha nekem sem megy. :-))
Azért mielőtt elküldöd olvasd már át, hátha lenne mit javítani rajta. :-)
lausz2007-05-18 06:13:32 // 23749
dehogynem,
Tommi2007-05-18 00:43:52 // 23748
A Ferrari Relay Tour hivatalos honlapja.
Tommaso 1592007-05-17 22:08:23 // 23747
Pedig én reagáltam:-)))))
Magoo2007-05-17 21:35:57 // 23746
Ez igaz de azt is irtam hogy nem is értem azokat noket mit amire irta Giorgio kolegga hogy izlésficamosak (mármint a mutyukis csjaok)
meg azt is irtam hogy én mutyukiba tuti nem ulnék bele
de ha váasztani kelelne tuti a ferraryt választaná a csaj is ; avgy ha nem akor nem tudom hogy mi lenen nyero ????
:)))))))))
Poló2007-05-17 21:33:18 // 23745
Egyik topicban azt írtad, hogy felétek az agyon csicsázott mutyukisoknak vannak jó nőik. Most akkor milyen autóval fognál magadnak jobb csajt? :))))
Magoo2007-05-17 21:30:37 // 23744
Nem tom ijen autoval tuti jobb csajt fognék magamnak :))))
illetve lenne mire nagyképuskodnom és beképzelt is lehetnék akor már :)))))))))
Magoo2007-05-17 21:29:20 // 23743
uyge hogy uyge a sasszem :))))
Még jo hogy szemuveges vagyok és rovidláto :)))))))
Zsifi2007-05-17 21:16:39 // 23742
Ez lemaradt:

Zsifi2007-05-17 21:14:19 // 23741
Itt az volt a lényeg... 159 sw... A többi csak a körítés. :)
Zsifi2007-05-17 21:12:10 // 23740
Madártávlatból :) OFF Defender ON tetejéről.
Tommi2007-05-17 21:11:06 // 23739
Látásból ismerem a csajt, a palijának egy rosso 360 Modenája van, minden ferraris rendezvényen ott szoktak lenni :) Az arcbőre elég csúnya, csak messziről néz ki jól :)))
Tommi2007-05-17 21:10:25 // 23738
De-de, egy 159 3,2 Q4-es, a Warm Up egyik céges szaladgáló autója :)))
Magoo2007-05-17 21:10:17 // 23737
Én kérek elnézést a tudatlanságom végett de Ki volt ott ????ill kit kell látni a képen
Zsifi2007-05-17 21:08:31 // 23736
Ő is ott volt! :)

Magoo2007-05-17 21:07:06 // 23735
Az ott a háttérben nem egy Alfa véletlen a képne ????
Zsifi2007-05-17 21:04:33 // 23734
Grando2007-05-17 20:37:41 // 23733
Természetesen a pdtdid-re reagálva jutott eszembe az olaszok renyhesége ezen a téren. A Ferrari reklámozásának nálunk persze nem sok értelme lenne, hiszen nem sokan vagyunk, akik ilyenről álmodhatnak. A többi olasz márkára értettem. Ezen belül is főként az Alfára! :(
bőregér2007-05-17 20:36:42 // 23732
az 56-osok sajna nem igazán szoktak "reagálni"
Tommi2007-05-17 20:33:31 // 23731
Ráadásul az egész városban le volt zárva az útvonal, amerre mentek :)))
Mike.2007-05-17 20:33:00 // 23730
És most nagyon írígy is vagyok. :-) Már a képekből is látszik ez egy kivételes esemény volt ami nem sokszor adódik itthon.
Alfával is élvezet konvolyban haladni amikor csak lessnek az emberek, ez Ferrarival még nagyobb érzés lehet.
Tommi2007-05-17 20:30:59 // 23728
Gyerekek, Amore híreket nem olvastok? :) Én már márciusban egy Ferraris cikkben megírtam a konkrét időpontot a képzőművészeti pályázat kapcsán, két hónapja tudni lehetett, hogy május 17-18-án jönnek kis hazánkba :)

Egyébként meg a kis hazánkban basznak az olasz márkák reklámjára dologhoz: egyrészt a Ferrari teljesen független a FAM-tól, önálló cég, másrészt meg láttál Te már valaha valahol Ferrari reklámot...? :)
GPti(V6)2007-05-17 20:23:34 // 23727
Sajnos.:((
Grando2007-05-17 20:20:50 // 23726
Mert az olasz márkák kishazánkban baxnak a reklámra... :((((((((
GPti(V6)2007-05-17 20:16:03 // 23725
Azért nagyon nem reklámozták a médiában az eseményt,de ha a VW Golf tdpdtdid-t bemutatása van akkor zeng a sajtó róla.Miért van ez így?
Tommi2007-05-17 20:10:38 // 23724
Hát nem... :)))))))))))))))))
GPti(V6)2007-05-17 20:07:25 // 23723
Azért a hanghatás így képben nem adható vissza,mi,
Tommi2007-05-17 20:00:57 // 23722
Egymástól nem messze voltunk, én a József Attila utcában a Jaguar szalon előtti buszmegállónál álltam meg fotózni :)))

Zsifi2007-05-17 20:00:11 // 23721
Igen, voltam!
GPti(V6)2007-05-17 19:54:55 // 23720
Én is láttam őket.
Tommi2007-05-17 18:48:43 // 23719
És a lényeg :) Ez az a bizonyos stafétabot, amit a túra résztvevői körbecipelnek a világon :) 60 pici kép van rajta, a márka történetének mindegyik évéből egy-egy jellemző esemény. Értéke potom 2000 euro :)))

Tommi2007-05-17 18:46:44 // 23718
És Ferrarik az Akadémia előtt :)))

Tommi2007-05-17 18:41:33 // 23717
Tommi2007-05-17 18:37:06 // 23716
Tommi2007-05-17 18:33:30 // 23715
A Ferrari Relay Tour a Hősök terén :)

lausz2007-05-17 18:27:20 // 23714
Alfás Horgászverseny a kisbéri halásztanyán! természetesen nem csak horgászoknak!!! finom kaja friss levegő,jól főzni tudók is jöjjenek, és természetesen bárki aki akar.üdv.
júni2.
szép környezet,kötetlen kikapcsolódás,
Tommaso 1592007-05-17 16:54:26 // 23713
Ma a 38-as úton Nyíregyháza után megelőztem egy padlizsán színű 2.0TS 166-ot HVX rendszámmal,egy nő vezette,de nem reagált,majd a 37-en Gesztely és Szerencs között egy gyönyörű rosso 159-el köszöntünk össze,neki elől nem volt rendszám:-)))

Én a 156-al voltam,üd nekik itt is!!
Tackry2007-05-17 12:59:31 // 23712
Hát akkor majd szombaton találkozunk! :) Puszi
Haro2007-05-17 12:58:40 // 23711
Na lépek melozni:)
pussz
Tackry2007-05-17 12:58:07 // 23710
Tud valamit az "öreg"....:)))
Haro2007-05-17 12:52:07 // 23709
Hali!!! Én csak a George helyett dolgozok,mint mindig!!!!!!!!!!!:)))))))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak