Fórum >> Találkozók, események >> Találkozások

mszabika2005-10-13 11:27:49 // 7658
Szilvi! Lenne még 1 kis meló! rosso 155 ;)))) nagyon koszos :(
GEORGE2005-10-13 11:24:50 // 7657
Atomerőmű látogatás Okt.21 Szevasztok! Akik vastagon szedetten látják a nevüket azok még nem küldtek vissza mailt, hogy jönnek-e illetve milyen menüt választanának. Légyszi irjatok mert lekéne adni az étterembe a listát! Varga Szilvia Lakatos Árpád Bálint Balázs Farkasné Szili Elvira Farkas Zoltán Kovács Zoltán Burkali Ernő Görög Sándor Kiri Mónika Fekete András Fekete Rita Nagy Pál Nagy Pálné Partiné Gere Jolán Parti krisztián Viola Zsolt Viola-Máté Szilvia Öveges Bálint Pusztai Béla Bártfai Gabriella Éva Wallner Anita Noll-Batek Frigyes Adolf Szalai László Araczkiné Gaál Györgyi Bognár Ákos Bognár Krisztina Ribányi Péter Ribányiné Andrea Bacsóné Horváth Evelin Fogarasi Gabriella Nyirbátori Zsolt Szabó Attila Szabó krisztina Kormos Attila Fecskés Robert Futó Zsuzsanna Józsáné Bagó Judit Brezó Fater Atec csocsi mszabika moltib GEORGE A menü: Húsleves kertészlány módra, Sajttal-sonkával töltött pulykamell rántva, Gombásrizs-hasábburgonya vegyesen, Csemege uborka. Somlói galuska. Ez a menü: 2550Ft B menü: Lyoni hagyma leves, Szezám magos csirke mell, Rizi-bizi Őszibarack befőttel Fagylalt, forró meggyel. Ez a menü: 2380Ft
GEORGE2005-10-13 00:11:20 // 7656
psssssszt:-)))))))))))))))) Még meghaljaaaa:-)))))))))
Tommi2005-10-13 00:01:20 // 7655
Aha... konyhaszerelés, mi? :PPP
GEORGE2005-10-12 23:44:59 // 7654
Majd a Scudoval elmegyek a sarokig:-DDDDD
Zsolesz2005-10-12 23:43:53 // 7653
Csak vigyázz nehogy gyalog menj mert gyanús leszel. Bár kocsival sörözni menni is gázos..
GEORGE2005-10-12 23:41:58 // 7652
Nem fájt csak nem értem rá kocsit mosni, mert konyhát szereltem, és nálunk munka megosztás van :-)))))) Majd pénteken délután azt mondom neki megyek konyhát szerelniiiii :.)
Zsolesz2005-10-12 23:40:47 // 7651
Szilvi?? Fáj a kezed?
GEORGE2005-10-12 23:39:17 // 7650
Sajna rengetek a szúnyog-bogár:-( Tegnap lemosta a Szilvi az Alfát ma meg mikor hazaértem láttom ám lessz dolga péntek délután is a Szilvinek:-)
Zsolesz2005-10-12 23:13:43 // 7649
Ja még lehet lesz értelme kocsit mosni. Bár esténként annyi a szúnyog hogy ha sötétben jövök haza sztem egy 10-15 ezer példányt tuti kinyírok... És ott figyel az összes a kocsi elején. Vettem is tegnap bogároldót
GEORGE2005-10-12 23:10:18 // 7648
Az jó hír!!!
Zsolesz2005-10-12 23:09:34 // 7647
Na most néztem szombati időjárást nem lesz eső
GEORGE2005-10-12 23:07:15 // 7646
Hát most szólj hozzá ezt dobta elém a sors:-)))))
GEORGE2005-10-12 23:06:26 // 7645
Forditva is jó let volnaaaa:-))))
GEORGE2005-10-12 23:05:55 // 7644
:-))) De jó is lett volnaaa:-) De nem rontunk ajtóstúl a házba! :-) Nekem nagyon bejöt a csaj :-) Extra figyelmességben volt része tölem:-)
Zsolesz2005-10-12 22:52:35 // 7643
17 percig a bútort méregette utána 1 órát a lányt :)))
Tommi2005-10-12 22:49:06 // 7642
Csini lány? Ezért tartott több, mint egy órát, mi? ;)))
Zsolesz2005-10-12 22:48:48 // 7641
na még csajozol is közben. ezt az előbb nem is írtam :))
GEORGE2005-10-12 22:45:08 // 7640
Végülis meloztam is ám! Felmértem egy konyhát 1óra 17 perc alatt:-) Nagyon csini volt a fiatal ügyfél leány:-) Ennyi melo pont elég volt mára :-)))
Vikk752005-10-12 22:44:14 // 7639
Az ürességtől nem szokott csörögni néha? nekem igen :))
Zsolesz2005-10-12 22:32:47 // 7638
Vazze ilyen meló kéne nekem is csak tali reggeltől estig és csörög a kassza :)))
GEORGE2005-10-12 22:09:26 // 7637
Igen de legalább jól telt:-)
Vikk752005-10-12 22:08:01 // 7636
Akkor ez egy sűrű nap volt :)))
GEORGE2005-10-12 22:01:00 // 7635
Szevasztok! :-) Ma reggel 07:00 -kor Ercsiből kiérve Pestfelé rárepültem egy 147JTD-re:-) Megelözöm vészvillogó be és láss csodát vissza refizett! :-) Mai tali: Elaforg-nál Ofiékkal, és Gp ti kollégával futottam össze, Majd Vikk75 kollégánál "család" látogatás:-) , Estefele HaNGya kollégával kávéztunk 1et :-) Blackyvel és Ronnievel pedig a szokásos 30perces mobilozás :-) legalább ment a nap :-) Üdv mindenkinek még1szer:-))))
Tedi2005-10-12 21:03:58 // 7634
Vegyél tüsszögőt a kocsiba, akkor talán lesz is miért megijedniük :P :)))
BF1562005-10-12 20:45:00 // 7633
ja meg egy kicsit huligánkodni (nyugdíjasokat ijesztegetni) :D
BF1562005-10-12 20:42:47 // 7632
Én szoktam a te rendszámoddal gyorshajtani a zsaruk elött:P
Áki2005-10-12 20:20:20 // 7631
Most néztem a géped..ember ez nagyon szép darab! Merről jössz? Pest melyik részéről?
Tedi2005-10-12 20:04:42 // 7630
Ez még nem jogosít fel szvsz senkit sem, hogy olyanokat írjon, hogy "Válaszolsz mááá'?" Mondjuk a kényszer nagy úr, ezt elismerem :)))
Gabriel2005-10-12 20:03:57 // 7629
Állítólag Fehrérváron kering rajtam kívül egy másik szlovák rendszámú Alfa is... Tud valaki valamit róla?
Gabriel2005-10-12 20:03:07 // 7628
Biztos pisilni kell neki és nem bírja visszatartani... :-)
Áki2005-10-12 19:50:39 // 7627
8:30kor van tali..9kor indulunk! Elvileg...
Áki2005-10-12 19:48:57 // 7626
Hali! Holnap,holnapután nagy rendőr akcikók lesznek...bevetik az összes trafipaxot meg amit csak tudnak..vigyázzon mindenki!Remélem szombatra leállnak ezzel!:P Szerintem 4óra oda vissza ha nem a leállósávba tötymörögsz!:-) Valami ügyességi bulit találjunk ki..az a vízespohár verseny annó az jó 5let volt..szerintem!
AdamV62005-10-12 19:22:58 // 7625
Sziasztok! Szombaton 9kor találkoznak a pesti alfások az M1-M7 Agip kutnál?
Tedi2005-10-12 16:11:54 // 7624
Ennyire sürgős lenne?
SERPENTE2005-10-12 16:09:23 // 7623
Válaszolj már elviszel vagy sem?????????????????????Keressek mást???
SERPENTE2005-10-12 16:08:41 // 7622
Olaszban én ezt 1 óra alatt csináltam, természetesen mikor jött a nagyteső alig bírtam lehúzodni majnem lepaszirozott:)))Ferrari:) Velencétől -Milánóig jól lehet menni:))
Bati2005-10-12 14:08:43 // 7621
én akkor nagyon ovatos vagyok ezekszerint de 220km nekem nem megy 2ora alatt ugy hogy aki velem akar jönni ezt vegye figyelembe "LASSAN FOGOK MENNI"
Charlie 1662005-10-12 13:51:42 // 7620
Vagy tudsz valami titkos útakadályt? Rendőrsztrájkot? :):):)
Charlie 1662005-10-12 13:50:59 // 7619
"6 ora oda vissza" Te jó ég kolléga, mit tudsz amit i nem? Sztem beregisztálással, csurizással együtt nem lesz az több 4 óránál. :):):):) Énekelni szoktál?
SERPENTE2005-10-12 13:38:33 // 7618
Engem el tudsz vinni?Mikor mész és mikor jössz?Szántodon a Shell kútnál tudnánk talizni,arra mész Kap fele?
Bati2005-10-12 13:26:21 // 7617
mind jo találat de a nem akar unatkozni az elsö gondold el kb 6 ora oda vissza (ugysem tudja senki tatani a lépést a nyomatékgyárral) tök egyedül én meg nagyon beszélgetös fajta vagyok meg mostanság a cipöm mellett járok ugy hogy nem mindegy fél vagy negyed kötség
Tommi2005-10-12 13:25:48 // 7616
Ha valaki beül mellé, az sem fog unatkozni, én pl mindig kész vagyok Bati dumájától :)))
Halesz2005-10-12 13:22:12 // 7615
vagy nem akar unatkozni vezetés közben :)
Charlie 1662005-10-12 13:20:44 // 7614
Sztem csak spórol a kajára. Számold végig. Kb egy tizes lenne a nafta. Ha szétdobod 4 felé, akkor csak 2500 ft, ergó több marad a süttkóbászra. Matematika !! Küffődön eztet úgy híjják Cost Engineering. :):):)
Tommi2005-10-12 13:09:26 // 7613
Sokat fogyaszt a dízel? :PPP Bocs ;)
Bati2005-10-12 13:07:21 // 7612
vagy beülnék valaki/k mellé
Bati2005-10-12 13:06:53 // 7611
szombatra költségmegoszto utasokat keresek
Marklar1552005-10-11 23:11:14 // 7610
Akit én ismerek az+ Laci... ;-)
KORYY2005-10-11 22:17:26 // 7609
ha nem találjátok meg az autómat a vmax-ban akkor is fizetek mindenkinek 1 sört....
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak