ystuc2006-12-21 19:36:55 //
19858
Mai termés:
Szigetszentmiklós határában jött velem szembe egy fekete 145-ös. Sajnos már csak visszapillantóból láttam, mert jobb oldalat bámultam, de barátnőm észrevette, és mondta, hogy intett. Ezúton üdv néki!
Lakihegynél szürke 164-es jött szembe, fogalma nem volt róla, hogy miért kalimpálok. Utána nem sokkal 145-ösből visszaintettek.
Csepelen ezüst 147 női sofőrrel. Kígyó volt az indexnél, ezért intettem, és visszaintett. :-)
Szentmihályi úton utolért egy Sprint, amiből nagyon megnézték az autómat, de nem intettek, pedig én próbáltam üdvözölni őket... Végül lefotóztam az autót... Szegénynek nagyon beteg hangja volt...

tom1642006-12-21 17:52:29 //
19857
Mi nem kajálunk ott, mert Anya hazavár minket fincsi ebéddel...
Sajna nem vettem meg,de vissza fogok menni!!
Rendesen felakadt a szemem,h ilyen van?????:-)))))
csocsi2006-12-21 14:28:02 //
19855
Nem véletlenül kerültek a főoldalra .))
Melyik az a bolt???
A címmel kellett volna kezdened! ;)
Este 6 felé mehettem szembe veled;)
Az 1920 as évekig mi is azon az oldalon közlekedtünk;)
Satti2006-12-21 10:43:04 //
19851
Az összeset meg kell venni,amennyi csak van!!
Tedi2006-12-21 10:39:27 //
19850
De ugye elhoztad? :)
Tegnap a karácsonyi őrületbe az aszzony berángatott egy giccs boltba csomi anyagot venni!És mit láttam?????Egy Alfa Romeo-s papír ajándékszatyrot:-))
Ha keresne az ember,akkkor tuti nem találna ilyet:-))
Ez meg se fordult a fejembe...:-))
Poló2006-12-21 10:27:04 //
19847
A 145 nagyon hasonlít Wikicicáéra. Piros autó, fekete lökösök, fóliázott ablakok...
Talán ide illik a legjobban!!!!!!!
A totalcar főoldalán a dugókat és az előzékenységet tárgyalják!Van egy kép feltéve egy terelésről,amin pont az van,h egy 145-beenged egy 156-ost!Nagggggggyyyon jóóóóóóóóó!!!:-))))))))
Halesz2006-12-21 01:05:14 //
19845
:))))))))))))))))
farki2006-12-21 00:54:57 //
19844
Okés. Rakok félre a bájglibű is. ;-))
és figyelmeztetem a kis Q4-et, hogy ne csonkoljon, ha beléptek a kapun! :-DDD
Halesz2006-12-21 00:50:17 //
19843
Nem baj, csinálj meg mindent, és hagyd a kulcsot a lábtörlő alatt. :D
Tedi2006-12-21 00:47:00 //
19842
Hűapicsbe...na mind1, majd legközelebb :)
farki2006-12-21 00:34:23 //
19841
De nem leszek itthon!
Valami V(I)P talin leszek... :-))
Ps: remélem nem jön közbe semmi
Tedi2006-12-21 00:32:00 //
19840
Mér, eddig nem tudtad? :)) Hozzád vonul az egész Amore :)
farki2006-12-21 00:26:14 //
19839
nebassz...
dec 30-án?
nálam, babos grillezés? :-))
Tedi2006-12-21 00:22:05 //
19838
Most tudod, hogy milyen kérdés következik. És a választ is tudod rá :)))
Halesz2006-12-21 00:18:29 //
19837
Nem dec. 30? :)
Tedi2006-12-21 00:15:05 //
19836
Ha csekkoltad volna az események-találkozók menüpontot, akkor már tudnád :))
De akkor azoknak, akik esetleg lemaradtak, december 30-án lészen! :)
farki2006-12-21 00:12:20 //
19835
Jó, jó, de mikor??? ;-))
Halesz2006-12-20 23:57:15 //
19834
Nálad s Te főzöl. Én olyan babosat kérek!
farki2006-12-20 23:51:17 //
19833
Mé, lesz tali?
Miko és ho? ;-))
Tedi2006-12-20 23:44:32 //
19832
Hölgyek, Urak!
Lenne egy kérésem. Az ebédet idén úgy oldjuk meg, hogy svédasztalos, állófogadásos móka lesz, tehát semmi menü, meg alá'carte. Ezért arra szeretném kérni azokat, akik a jelentkezésnél nem írták, hogy jön-e velük valaki, hogy írja oda, hogy rajta kívül hány fővel érkezik, mert 28-án reggel a létszám alapján rendelem meg az konkrét mennyiséget.
A kajcsi bekerülési költsége fejenként kb 2500-3000K HUF lesz előreláthatólag. További részleteket hamarosan közlök.
Zoli1562006-12-20 23:28:54 //
19831
Akkor ha van biztos időpont és hely ugye azt itt a topicban majd megtalálom most be kell dobjam a szunyát mert mindjárt elalszom!Köszi mindenkinek és jó éjszakát sziasztok
Zoli1562006-12-20 23:24:56 //
19830
Köszi ez gyors volt
Seriff2006-12-20 23:24:15 //
19829
Válaszoltam:)
Tedi2006-12-20 23:23:49 //
19828
Már épp írni akartam, hogy 1) nem kaptam üzit, 2) nem tudom, hogy Pestenmikor taliznak a többiek, én itt helyben várom majd a bandát :)
Zoli1562006-12-20 23:22:01 //
19827
Boccs a Seriffnek írtam a falára úgyhogy az előbbi az neki szólt kicsit szétszórt vagyok
Zoli1562006-12-20 23:19:41 //
19826
Írtam a faladra is hogy bizti megtudjam többen mennek e ha lessz tali valahol megkérhetlek hogy küldjél róla értesítést hogy hol és mikor lessz!?
Tedi2006-12-20 23:18:15 //
19825
Helyes :) Egyébként elég könnyű megtalálni a sportcsarnokot, még egy delfin is eljut oda. Szóval ne félj, ha lemaradsz :)
Seriff2006-12-20 23:17:23 //
19824
Persze- követési távolság;)
Zoli1562006-12-20 23:15:23 //
19823
azért én majd megpróbálom tartani a tempót:)
Tedi2006-12-20 23:14:11 //
19822
Konvojban szoktak jönni a népek, ami az elején még egyben van, aztán pár méter után már nem :)))
Rumi2006-12-20 23:09:34 //
19821
ha találkozunk is csak azért hogy legyen kit lerázni odafele úton :ppp
én majd az anyós ülésről fogok integetni , meg dirigálni :DDDDDDDDD
Zoli1562006-12-20 23:03:55 //
19820
Jó estét mindenkinek!Egy kérdésem lenne 30-án akik Pestről mennek taliznak valahol és együtt mennek avagy nem mert ha találkoznak valahol szivesen csazlakoznék hozzájuk már csak azért is mert lövésem sincsen hogy hova is kell menni és jó lenne rutinos alfással vagy alfásokkal menni köszi.
Seriff2006-12-20 16:12:31 //
19819
Ha valaki szeretne Bp-ről Várpalotára jönni utasként van még 2 hely a kocsiban:)
csocsi2006-12-20 09:12:13 //
19818
Ja, a nyelvi csomagot mindjárt telepíteni akarta a gépem. Mindenesetre szép figurákkal írnak :)))
theo2006-12-19 23:06:32 //
19817
Nem céges saját. Fehér, öreg, nagy és Volvo.
Betont szállítok az 1-es mellett épülő tulipán akármibe:)
Ma délelött jött velem szembe egy 155-ös nem te voltál?:)
Egy nunkanap alatt kb. 5-10 Alfa jön velem szembe ha nem bambulok akkor villogok nekik:)
ystuc2006-12-19 22:19:47 //
19816
Basszus, ennyi RZ-t... Nekem miért nincs???
Klikk!
ystuc2006-12-19 22:17:12 //
19815
Itt egy oldal. Nem tudom, hogy japán-e, de valami olyasmi... :-)
Klikk!
Tommi2006-12-19 14:59:41 //
19814
Csak figyelj rá, hogy ők az út rossz oldalán közlekednek :)))
Satti2006-12-19 09:25:19 //
19813
Akkor,ha egyszer elutazom Japánba,elviszem az Alfámat is,és ott fogok királykodni:-)
csocsi2006-12-19 09:22:26 //
19812
Már azt hiszem szerepelt a japánok alfás oldala valamelyik topicban. Vagy valami alfás cuccos oldaluk, hát nem semmi kiegészítők voltak rajta.
Talán színvak vagy. :PP
A malmokat azért én nem feltétlenül hagynám ki..... tavaly nem voltam, mer' lámpátszereltem. :)
Tommi2006-12-19 01:35:49 //
19810
Sziasztok!
A japók Alfa mániájához csak annyit, hogy annak idején pl az első 156 GTA-t internetes árverésen adták el és egy japán vette meg. Mondjuk nem tudom mit kezdett otthon egy balkormányos autóval :)
Nálunk Esztergomban rengeteg japán van, a Suzuki gyárnál és a különböző beszállítócégeinél. Két ilyen beszállítócéget Anyám könyvelt éveken keresztül, így elég sokukat ismerem. Náluk az Alfa valami misztikus, hatalmas presztízzsel rendelkező, különleges autó, kb olyan, mint a Ferrari. Az elmúlt években többször is eljöttek közülük az egomi találkozóra és tiszta készen voltak, hogy "húúúúdesokcééééépótóóóó" :)))
Úgyhogy ne csodálkozzatok, hogy ennyire gerjednek rá, náluk nagyon-nagyon ritka és egzotikus autó, amit csak a gazdagok engedhetnek meg maguknak. Legalább van egy ország a világ másik felén, ahol óriási az Alfa prezstízse :)
Szoktam arra járni.
Milyen cégnek a tgj vét kell figyelni? ;)