csocsi2009-02-05 23:44:10 // 116041
Ez esetben már biztosan nem lehet probléma :))
Whiteskull2009-02-05 23:42:44 // 116040
Majd folyamatosan pótlom. Ne aggódj! :)))))))))
csocsi2009-02-05 23:41:57 // 116039
Ez a 4 nap elég sokat felemészt ám belóle :))
Whiteskull2009-02-05 23:40:48 // 116038
Hát a ma este alapján egy hónapig biztosan. :)))))))))))
csocsi2009-02-05 23:38:31 // 116037
Akkor már csakis egészséges lehetek :)
Whiteskull2009-02-05 23:36:27 // 116036
Fele a tiédre is. :)))))))))))))
csocsi2009-02-05 23:34:45 // 116035
Remélem egészségedre válik :))
Whiteskull2009-02-05 23:33:48 // 116034
Na gyúrok még kettőt. .))))))))))
csocsi2009-02-05 23:30:41 // 116033
Igaz, akkor nem sok értelme lenne :)))
Whiteskull2009-02-05 23:29:24 // 116032
Igyekszem az ilyen komoly dolgokat nem elnagyolni. :))))))))))))
csocsi2009-02-05 23:25:16 // 116031
Az alapozás elég alapos volt :)))
Whiteskull2009-02-05 23:24:43 // 116030
Ma így alakult. :)))))))))))))))
Yeee!!!!!!!!!!! :)))))))))))))
Yeee!!!!!!!!!!! :)))))))))))))
csocsi2009-02-05 23:23:56 // 116029
Nagyon belendültél barátom :))
Whiteskull2009-02-05 23:23:12 // 116028
Szegények, gazdagok,
Kerítők és csajok,
Istenek és Sátánok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
Vének, éretlenek,
Térítők, eretnekek,
Katonák és polgárok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
REFRÉN:
A ruhám bőr és nem ballon,
Az arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
A ruhám bőr és nem ballon,
Arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
Vakok és látnokok,
Ördögök, angyalok,
Farkasok és bárányok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
Szépek és hazugok,
Téglák és falazók,
Elítéltek, hóhérok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
REFRÉN:
A ruhám bőr és nem ballon,
Az arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
A ruhám bőr és nem ballon,
Arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
Kerítők és csajok,
Istenek és Sátánok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
Vének, éretlenek,
Térítők, eretnekek,
Katonák és polgárok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
REFRÉN:
A ruhám bőr és nem ballon,
Az arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
A ruhám bőr és nem ballon,
Arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
Vakok és látnokok,
Ördögök, angyalok,
Farkasok és bárányok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
Szépek és hazugok,
Téglák és falazók,
Elítéltek, hóhérok,
Most az egyszer mind rám hallgassatok!
REFRÉN:
A ruhám bőr és nem ballon,
Az arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
A ruhám bőr és nem ballon,
Arcszeszem is csak Pitralon,
De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek,
Mindig lesznek Rockerek!
csocsi2009-02-05 23:22:38 // 116027
Hát nem sok jót nézel ki belőle :))
csocsi2009-02-05 23:21:55 // 116026
Ismerős, de nem tudom hova tenni.
Whiteskull2009-02-05 23:21:15 // 116025
Valószínűleg ugyanilyen büszke lennék erre is ami jutott. :)))))))))))))))))))
Zsifi2009-02-05 23:20:13 // 116024
Nem vagyok az de én már készülök a jövőre!:))))
Zsifi2009-02-05 23:18:44 // 116023
Te mit tennél a helyemben?:))))
Whiteskull2009-02-05 23:18:31 // 116022
Amikor kölyök voltam,
16 éves, nyughatatlan srác,
Valami fekete bárány koncerten voltam,
Mert egy barátom elcibált.
Csak bámultam lestem, majd hanyatt estem,
Nem tudtam, mi van.
A rock and roll szólt
És tudtam jól, hogy ez örökre fogva tart.
REFRÉN:
Testemen a jel,
Mely belém égett.
Nincs helyem,
Én nem nyughatok.
Hogy más legyek,
Tudod, azt nem tehetem.
Más zenét én nem játszhatok.
Testemen a jel,
Rég belém égett.
Nincs helyem,
Én nem nyughatok.
Hogy más legyek,
Tudod, azt nem tehetem.
Más zenét én nem játszhatok.
Csak bámultam lestem, majd hanyatt estem,
Nem tudtam mi van,
De a rock and roll szólt
És tudtam jól, hogy ez örökre fogva tart.
16 éves, nyughatatlan srác,
Valami fekete bárány koncerten voltam,
Mert egy barátom elcibált.
Csak bámultam lestem, majd hanyatt estem,
Nem tudtam, mi van.
A rock and roll szólt
És tudtam jól, hogy ez örökre fogva tart.
REFRÉN:
Testemen a jel,
Mely belém égett.
Nincs helyem,
Én nem nyughatok.
Hogy más legyek,
Tudod, azt nem tehetem.
Más zenét én nem játszhatok.
Testemen a jel,
Rég belém égett.
Nincs helyem,
Én nem nyughatok.
Hogy más legyek,
Tudod, azt nem tehetem.
Más zenét én nem játszhatok.
Csak bámultam lestem, majd hanyatt estem,
Nem tudtam mi van,
De a rock and roll szólt
És tudtam jól, hogy ez örökre fogva tart.
csocsi2009-02-05 23:17:20 // 116021
Lassan tökélyre fejleszjük ezt a tudást :))
csocsi2009-02-05 23:16:47 // 116020
Ne legyél kishitű :))
Whiteskull2009-02-05 23:15:22 // 116019
Nem ám! Egyre kiforrottabbul tudunk gyúrni. :))))))))))))
Whiteskull2009-02-05 23:14:38 // 116018
Látszi is, hogy megbecsülöd azt a keveset ami jutott. :DDD
Zsifi2009-02-05 23:14:24 // 116017
Én már nem !:)))
csocsi2009-02-05 23:13:25 // 116016
Akkor még viheted valamire :))
Zsifi2009-02-05 23:13:21 // 116015
Ezért nem is vizesedek még.:)))
Zsifi2009-02-05 23:12:34 // 116014
Nekem ez jutott de nem is osztogatom el.:)))
csocsi2009-02-05 23:12:22 // 116013
Hát az idő nem múlik el nyomtalanul :))
Whiteskull2009-02-05 23:10:09 // 116012
Korosodsz barátom! :)))
Úgy látszik én is. :)))))))))
Úgy látszik én is. :)))))))))
csocsi2009-02-05 23:09:32 // 116011
Mostanában felkészülök :)))))
Rendes, hogy biztosra mentél :))
Rendes, hogy biztosra mentél :))
Whiteskull2009-02-05 23:09:14 // 116010
Pedig a pálinkának erősen dehidratáló hatása van. :)))))))))))))))
csocsi2009-02-05 23:08:28 // 116009
Akkor meg van a magadhoz való eszed :))
Whiteskull2009-02-05 23:07:45 // 116008
Tudom. :)))
Ezért mertem megkockáztatni. :)))))))))))
Ezért mertem megkockáztatni. :)))))))))))
Zsifi2009-02-05 23:06:54 // 116007
Azért a kiszáradás csak nem fenyeget, figyelek rá!:)))
csocsi2009-02-05 23:06:43 // 116006
Szerencsére van nálam zsepi :))
Whiteskull2009-02-05 23:05:52 // 116005
Köszi! :DDD
"Az esőt felszárítani úgy sem tudod
A szelet megfordítani úgy sem tudod
Ujjaid közül a kor
Úgy száll mint szürke por, és a perc hordja el
Refr.
Azért vannak a jó barátok
Hogy a rég elvesztett álmot
Visszahozzák néked majd egy szép napon
Azért vannak a jó barátok
Hogy az eltűnt boldogságot
visszaidézzék egy fázós alkonyon.
Az álmot meg nem álmodni úgy sem tudod
Az érzést elhallgattatni úgy sem tudod
Ujjaid közt a kor
Úgy száll mint szürke por, és a perc hordja el
Refr.x2
Azért vannak a jó barátok
Hogy az eltűnt boldogságot
visszaidézzék egy fázós alkonyon."
"Az esőt felszárítani úgy sem tudod
A szelet megfordítani úgy sem tudod
Ujjaid közül a kor
Úgy száll mint szürke por, és a perc hordja el
Refr.
Azért vannak a jó barátok
Hogy a rég elvesztett álmot
Visszahozzák néked majd egy szép napon
Azért vannak a jó barátok
Hogy az eltűnt boldogságot
visszaidézzék egy fázós alkonyon.
Az álmot meg nem álmodni úgy sem tudod
Az érzést elhallgattatni úgy sem tudod
Ujjaid közt a kor
Úgy száll mint szürke por, és a perc hordja el
Refr.x2
Azért vannak a jó barátok
Hogy az eltűnt boldogságot
visszaidézzék egy fázós alkonyon."
csocsi2009-02-05 23:05:44 // 116004
Tedd azt barátom, nem szeretném ha kiszáradnátok :))
Zsifi2009-02-05 23:05:43 // 116003
Most még úgy néz ki de ha megváltozik?:)))
csocsi2009-02-05 23:05:15 // 116002
Gratula :))
Zsifi2009-02-05 23:04:43 // 116001
Ha így állunk akkor besegítek Zsoltinak.:)))
Whiteskull2009-02-05 23:04:16 // 116000
Dehogynem! Sose inná el előled. :))))))))))))))))
Zsifi2009-02-05 23:03:45 // 115999
HP-t se tudok inni helyette.:)))
csocsi2009-02-05 22:57:54 // 115998
Amíg nem nekem kell meginni addig nincs gond :))
Whiteskull2009-02-05 22:57:50 // 115997
Hát azt tényleg nem szereti :)))))))))))
Zsifi2009-02-05 22:56:21 // 115996
Nem szereti a sört, h gyúrjak helyette?:)))
Zsifi2009-02-05 22:55:12 // 115994
Szevasztok!
Whiteskull2009-02-05 22:54:45 // 115993
Szép estét neked is! :))))
GYúrjunk! :)))
De csocsi helyett is, ki ne felejtsük! :DDDD
GYúrjunk! :)))
De csocsi helyett is, ki ne felejtsük! :DDDD
csocsi2009-02-05 22:54:33 // 115992
Nem szeretném ha éberen hánykolódnál :))
Így lenne 5 a lottón :))
Így lenne 5 a lottón :))