Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

Whiteskull2009-02-07 20:54:20 // 116141
Puszi Drága! :))))
csocsi2009-02-07 20:53:56 // 116140
Sziasztok!

Puszkó mindenkinek!:)))G
Whiteskull2009-02-07 20:53:48 // 116139
Hehe! Nagy bánatomra Jutka Pesten van. :)))))))))))
Zsifi2009-02-07 20:53:35 // 116138
Most akartam szőkére festetni a hajam, de akkor maradok vörös.:)))G
falcokc2009-02-07 20:52:05 // 116137
jóóóó :--DDD
Zsifi2009-02-07 20:49:09 // 116136
Ajjaj!!!Szombat van !!!:)))G
Zsifi2009-02-07 20:48:16 // 116135
Majd 27-én megkérdezem tőle.:))G
Whiteskull2009-02-07 20:47:31 // 116134
Ez csak a véletlen műve. :)))))))))

Jól vagytok? :)))
Zsifi2009-02-07 20:46:51 // 116133
Na de összebeszéltetek!:)))G
falcokc2009-02-07 20:46:32 // 116132
örül neki :-))
Whiteskull2009-02-07 20:45:22 // 116131
Pusza Drága! :)))))
Whiteskull2009-02-07 20:44:56 // 116130
Vörös van itt is. :))
Zsifi2009-02-07 20:44:50 // 116129
Mari mit szól hozzá?:)))G
falcokc2009-02-07 20:43:44 // 116128
pussz drága :-)))
falcokc2009-02-07 20:43:09 // 116127
én száraz vörössel nyomulok :-)))
Zsifi2009-02-07 20:42:41 // 116126
Sziasztok testvérek!!!
Puszi!:))G
Whiteskull2009-02-07 20:40:37 // 116125
Gyúrhatunk. :))
falcokc2009-02-07 20:38:01 // 116124
gyúrunk???? :-DDDD
csocsi2009-02-06 23:47:38 // 116123
Jó pihenést neked is :))
csocsi2009-02-06 23:47:17 // 116122
Jó pihenést :))
csocsi2009-02-06 23:41:14 // 116121
Pedig egyszer-párszor jó lenne ha meg lenne tömve érvényes bankókkal :))
Edyboy2009-02-06 23:39:59 // 116120
Neked is :)

Én is elköszönök,álmos :))))
falcokc2009-02-06 23:38:51 // 116119
jó éjt :-))))
Edyboy2009-02-06 23:32:50 // 116118
Túltömött még sosem volt de azért akadt belevaló eddig még :)
csocsi2009-02-06 23:28:45 // 116117
Neked sem? :))

Vaze amíg találsz olyan helyet ahol feltöltik, addig jó :))
falcokc2009-02-06 23:15:26 // 116116
:-)))))))))
Edyboy2009-02-06 23:14:54 // 116115
Az erszényem sem feneketlen :)

Időnként azt is tölteni kell :)
csocsi2009-02-06 23:12:03 // 116114
Akkor viszont nem feneketlen. De amíg lehet pótolni addig nagy gond nincs :))
Edyboy2009-02-06 23:07:26 // 116113
Ettől félek én is :))))
falcokc2009-02-06 23:04:44 // 116112
amíg be nem szabadulunk :-DDDD
Edyboy2009-02-06 23:02:34 // 116111
Sajnos időnként újra kell tölteni :(
csocsi2009-02-06 22:55:27 // 116110
Hát ez valóban kincsesbánya öregem. Majdnem olyan, mint egy feneketlen kút :))
Edyboy2009-02-06 22:49:24 // 116109
Megjegyeztem :)

Holnap pezsgőért fogok betérni,azt is találtam,még szilveszteri maradék :)
falcokc2009-02-06 22:46:08 // 116108
az jóóóó :-)))
csocsi2009-02-06 22:45:35 // 116107
Akkor ne felejtsd el hol a bejárat :))
Edyboy2009-02-06 22:44:23 // 116106
Kincsesbánya :)
Edyboy2009-02-06 22:43:44 // 116105
Így van :)
Találtam egy üveg olasz rizlinget :)
csocsi2009-02-06 22:37:03 // 116104
Hát ha ott mindig talál valamit :))
falcokc2009-02-06 22:32:02 // 116103
spájzban? :-))
Edyboy2009-02-06 22:29:51 // 116102
Most voltam utánpótlásért :)
csocsi2009-02-06 22:24:07 // 116101
Tudom a ....... :DDDDDDDD
falcokc2009-02-06 22:19:39 // 116100
mi már csak ilyenek vagyunk :-))
csocsi2009-02-06 22:19:07 // 116099
Ha nem áll meg az idő akkor hamar itt lesz :))
csocsi2009-02-06 22:18:35 // 116098
Ez rendes tőletek :))
Whiteskull2009-02-06 22:18:31 // 116097
Nem is kételkedem benne. :)))))))))))))

Jé! Már csak 3 hét! :)))))
csocsi2009-02-06 22:17:51 // 116096
Hehe, majd hétfőn pótlom :))
falcokc2009-02-06 22:16:36 // 116095
kivételesen meg :-)))
Whiteskull2009-02-06 22:16:30 // 116094
Barátom csatlakozol te így is úgy is. Helyetted is borítottam. :))))))))
csocsi2009-02-06 22:14:02 // 116093
Most nem csatlakoznék ha megbocsátotok :))
falcokc2009-02-06 22:08:13 // 116092
máris! :-)))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak