falcokc2009-02-08 23:10:47 // 116341
amilyen rajt van, mivel ezekhez megvannak a gumik :-)))
falcokc2009-02-08 23:09:34 // 116340
most elköszönök,további jó éjt :-))
csocsi2009-02-08 23:09:02 // 116339
Azt hittem semmilyen nincs :))
Milyeneket szeretnél feltenni?
Milyeneket szeretnél feltenni?
falcokc2009-02-08 23:06:40 // 116338
két felni ütött rajt
csocsi2009-02-08 23:05:30 // 116337
Most milyen kerekek vannak most akkor rajta, vagy semmilyen?
falcokc2009-02-08 23:03:56 // 116336
még nem nagyon merültem bele a keresésükbe :-)))
csocsi2009-02-08 23:00:46 // 116335
Ezeket nehéz beszerezni, hogy még nem sikerült?
falcokc2009-02-08 22:59:17 // 116334
balos lámpa, meg felni kellene még :-))))
csocsi2009-02-08 22:58:09 // 116333
Meghiszem. Meg van hozzá minden alkatrész?
falcokc2009-02-08 22:57:28 // 116332
alig várom már :-)))
csocsi2009-02-08 22:53:18 // 116331
Akkor megkezdődik lassan az érdemi munka :)))
falcokc2009-02-08 22:50:08 // 116330
csak egy keveset,mert még nem tudtam hazahozni a corvettet, de holnap talán :-DDD
azt jöhet az összerakás :-)))
azt jöhet az összerakás :-)))
csocsi2009-02-08 22:46:59 // 116329
Ebben van valami :))))
A hétvégén voltál az szk-ban?
A hétvégén voltál az szk-ban?
falcokc2009-02-08 22:45:11 // 116328
inkább a hátam mint a fogam :-)))
csocsi2009-02-08 22:42:04 // 116327
Ennyi idő alatt már vízköves lettél :))
falcokc2009-02-08 22:40:22 // 116326
csak fürödtem :-)))
csocsi2009-02-08 22:34:44 // 116325
Vaze mindenki megpattant?
csocsi2009-02-08 22:09:55 // 116324
Hali :))
Ne hagyd magad :))
Nagyon úgy néz ki :))
Ne hagyd magad :))
Nagyon úgy néz ki :))
csocsi2009-02-08 22:09:19 // 116323
Hát egy hosszú hétvége kimaradt most.
Whiteskull2009-02-08 22:04:31 // 116321
Sziasztok! :)))
Csak bekukkantottam. Két futam közt! :)))
Csocsi! Holnap már nem lesz akadály. :))))))))))))))))
Csak bekukkantottam. Két futam közt! :)))
Csocsi! Holnap már nem lesz akadály. :))))))))))))))))
falcokc2009-02-08 22:01:13 // 116320
van mit ezek szerint :-)))
csocsi2009-02-08 21:59:18 // 116319
De, kénytelen leszek pótolni kicsit a lemaradásomból :))
falcokc2009-02-08 21:56:59 // 116318
csak nem gyúrhatsz majd?? :-)))
csocsi2009-02-08 21:52:11 // 116317
Szeva :))
hehe, a holnapi számomra már mindenképen jobb :)))
hehe, a holnapi számomra már mindenképen jobb :)))
falcokc2009-02-08 21:51:18 // 116316
miért hisz sötét van! :-DDDDD
Üdv!!
Üdv!!
csocsi2009-02-08 21:42:23 // 116315
Jobb estét :))
Zsifi2009-02-08 20:38:44 // 116313
Puszi Fiúk!!!!G
Whiteskull2009-02-07 23:30:26 // 116312
Kellemes éjszakát neked is! :))))
csocsi2009-02-07 23:29:43 // 116311
Na én visszavonulok, de még nem támlát dönteni.
Szép álmokat :))
Szép álmokat :))
csocsi2009-02-07 23:22:32 // 116310
Hát lehet amúgy meg nem is győznénk rá :))
Whiteskull2009-02-07 23:19:37 // 116309
Mondjuk így is ad elég témát. :DDD
csocsi2009-02-07 23:18:57 // 116308
Legalább mi fényképezgetnénk majd a kollegát :))
Úgy emlékszem hétfőm jönnek vissza.
Úgy emlékszem hétfőm jönnek vissza.
Whiteskull2009-02-07 23:15:09 // 116307
Én mindig mondtam, hogy jól állna neki. :))))))))))))
Meddig lesz kint? :))))
Meddig lesz kint? :))))
csocsi2009-02-07 23:14:09 // 116306
Vaze, elképzelem a dolgot :))
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Whiteskull2009-02-07 23:13:06 // 116305
Vagy az is lehet, hogy visszaszokott az alkoholos sörre, és azóta vegetál valahol boldog kómában. :DDDDD
csocsi2009-02-07 23:11:56 // 116304
Azért egy germán csoda erősen próbára teszi a cartársat :))
Biztos valami kietlen helyre mentek :))
Biztos valami kietlen helyre mentek :))
csocsi2009-02-07 23:09:36 // 116303
Alakul ez már barátom. Mindig mosolyra fakaszt a visszaemlékezés :))
Whiteskull2009-02-07 23:03:42 // 116302
Vezethette az off-ot, aztán annyi lett neki. :)))))))))
Gondolom azért ha nagyon akart volna talál netet arrafelé. :)))))))))
Gondolom azért ha nagyon akart volna talál netet arrafelé. :)))))))))
Whiteskull2009-02-07 23:00:51 // 116301
Ezt sem! :))))

"Én úgy szeretek részeg lenni,
Mert akkor nekem nem fáj semmi,
De semmi, de semmi se fáj.
Én kerülöm a józanságot,
Mert keresek egy szebb világot,
Egy jobbat, hol csendes a táj.
Nem tudok élni én itt józanul,
Szívemre száll, bánat borul.
Csalfa itt minden, és hazug a szó,
Részegnek lenni de jó."

"Én úgy szeretek részeg lenni,
Mert akkor nekem nem fáj semmi,
De semmi, de semmi se fáj.
Én kerülöm a józanságot,
Mert keresek egy szebb világot,
Egy jobbat, hol csendes a táj.
Nem tudok élni én itt józanul,
Szívemre száll, bánat borul.
Csalfa itt minden, és hazug a szó,
Részegnek lenni de jó."
csocsi2009-02-07 22:57:02 // 116300
Lehet már elfeledkezett rólunk teljesen :)))
csocsi2009-02-07 22:56:27 // 116299
Hát ezt nem lehet annak nevezni :))
Whiteskull2009-02-07 22:55:32 // 116298
Barátunk rendesen kiment látogatóba. :))))))))))))
Whiteskull2009-02-07 22:54:37 // 116297
Már csak, hogy ne legyek annyira sablonos. :))))))))
csocsi2009-02-07 22:53:19 // 116296
Hehe, azért ez érdekes megközelítés :))
Whiteskull2009-02-07 22:49:18 // 116295
Nem kell aggódni! :)))
Már lassan készakarva se tudsz kárt tenni magadban. :DDDD
Már lassan készakarva se tudsz kárt tenni magadban. :DDDD
csocsi2009-02-07 22:48:12 // 116294
Azért így már csak egészséges leszek :))
Whiteskull2009-02-07 22:44:31 // 116292
Gyúrtam. :))))))))