Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

Whiteskull2009-02-07 22:00:05 // 116241
Holnap valamikor ér haza. Gondolom, majd megtelefonálja. Vonattal. :)))
Zsifi2009-02-07 21:59:31 // 116240
Szép óvatosan, mert kicsípi a popóját reggelig és azt megint Te szívod meg.:((G
Zsifi2009-02-07 21:58:39 // 116239
Ébresztés nélkül még nem megy?:)))))
csocsi2009-02-07 21:58:12 // 116238
116211 hsz-t kihagytad!:)))G
Whiteskull2009-02-07 21:56:38 // 116237
Ja. Most azon gondolkodom, hogy felkeltsem-e? :))))))
csocsi2009-02-07 21:55:54 // 116236
Ajajj, akkor csipesz vagy álarc?:)))G
falcokc2009-02-07 21:55:40 // 116235
jó gyerek :-))))))))
Zsifi2009-02-07 21:55:28 // 116234
Most legalább nem unatkozol!:)))
Whiteskull2009-02-07 21:54:32 // 116233
Na bealudtak. Lackó meg ennek örömére be is kakált. :)))))
Zsifi2009-02-07 21:54:06 // 116232
Akkorjóóóvan!:))G
Whiteskull2009-02-07 21:53:44 // 116231
Vagy eldugták előle, és most keresi. :)))))))))
falcokc2009-02-07 21:53:07 // 116230
itt vagyok :-))))
Zsifi2009-02-07 21:52:03 // 116229
Tomiiii!!!!!
Bealudtál a vörös mellett???:)))))G
Zsifi2009-02-07 21:51:04 // 116228
Ha-ha!:)))G
csocsi2009-02-07 21:50:04 // 116227
Látom nem felejtesz te sem!:)))G

Köszönöm!:)))G
Whiteskull2009-02-07 21:47:04 // 116226
Gondoltam tetszeni fog. :))))
Zsifi2009-02-07 21:46:47 // 116225
Természetesen!:))))
Whiteskull2009-02-07 21:45:29 // 116224
Mivel sokat olvasok, így ez nekem nem okoz gondot. :)))
Zsifi2009-02-07 21:45:26 // 116223
Ne rígass meg bennünket!:))G
csocsi2009-02-07 21:45:04 // 116222
Jaj, teeeeeeeeeeeee, tündér vagy!:)))G
Zsifi2009-02-07 21:44:05 // 116221
Látom vizuális típus vagy.:))))G
Whiteskull2009-02-07 21:43:35 // 116220
"Itt vagy velem, mint egy új remény,
Az éjszakát felváltja a fény,
Csak egy perce élsz, nézlek boldogan,
Úgy vártam rád, édes kisfiam.

A régi vágy újra szárnyra kél,
Míg dalt susog kinn az esti szél.
Minden bánatom eltűnt nyomtalan,
Mosolyogj rám, édes kisfiam.

Egy rózsakert hinti árnyait,
Nincs fontosabb, mint az álmaid,
Még egy szót se tudsz, mégis annyian
Hisznek neked, édes kisfiam.

Tudom, mindenütt így van ez a nagyvilágon,
ha egy kisgyerek megszületik.
Mert a kisgyerek egyszer felnő,
s talán sikerül neki,
hogy a könnyeket nevetéssé,
a gyűlöletet szeretetté,
az ellenségeket barátokká változtassa.

Ezt érzem én, ahogy nézek rád,
Más lesz a föld, más lesz a világ.
Sírnod sose kell, élsz majd gondtalan,
Boldog leszel, édes kisfiam.
Sírnod sose kell, élsz majd gondtalan,
Boldog leszel, édes kisfiam."
csocsi2009-02-07 21:42:13 // 116219
Drága vagy, akkor majd meg is tudjuk beszélni személyesen egy kávé mellett!:)))G
Whiteskull2009-02-07 21:41:25 // 116218
Hehe! :)))
Zsifi2009-02-07 21:38:34 // 116217
Nincs hiány belőle!:DDDG
Whiteskull2009-02-07 21:37:33 // 116216
Na ezért utálom én a ha nadrágot viselnek a hölgyek. :))))))))
Zsifi2009-02-07 21:37:08 // 116215
Nem kell annyit várnod, majd soronkívül előreveszlek.:))))
csocsi2009-02-07 21:37:01 // 116214
Tudtam én, hogy vannak jó ötletei a barátomnak!:)))G
falcokc2009-02-07 21:36:10 // 116213
cupppp :-)))))
Zsifi2009-02-07 21:35:57 // 116212
Hát még elég sokszor!:DDDDG
csocsi2009-02-07 21:35:52 // 116211
Rendi vagy!:)))G

Jutka holnap este érkezik? Vonattal vagy busszal jön haza?
A fiam is holnap megy vissza, lehet taliznak, ha egy járattal mennek!:)))G
Zsifi2009-02-07 21:34:54 // 116210
Nélkületek a kibontakozás sem az igazi!:)))G
falcokc2009-02-07 21:34:46 // 116209
természetesen :-)))))
Whiteskull2009-02-07 21:34:06 // 116208
Ugye mondtam, hogy mindig ezen jár az eszed. :))))))
Zsifi2009-02-07 21:33:46 // 116207
Meg is teszi akinek kell!Képzeld a legalsó rekeszbe tette a j...t ,hogy mindig mélyen kelljen behajolnom.:DDDDG
Whiteskull2009-02-07 21:33:17 // 116206
Igen. :))))

Meg hagytunk egy kicsit kibontakozni bennetek is. :))))))))
csocsi2009-02-07 21:33:17 // 116205
Ajajj, akkor 3 évet várjak?DDDDDDDDDDDDDDDDDDG
Zsifi2009-02-07 21:32:15 // 116204
Mindennel képben vagyok de csak sorrendben tudom a feladatokat teljesíteni.:))))
csocsi2009-02-07 21:31:04 // 116203
Andorok, gyúrtok?:)))G
csocsi2009-02-07 21:30:19 // 116202
Nem baj, de én meg nem hagyhattam ezt így ki!:)))

Nem akarlak izgatni, ez nem az én dolgom!:)))G
Zsifi2009-02-07 21:28:39 // 116201
Ja,hogy magasabbak!Na de zsolti a "fejemre növést" nem így értette!:)))
Ne izgass fel!!G
csocsi2009-02-07 21:27:28 // 116200
Na ez sziiiiiiiiip, kérhet tőled az ember akármit, ennyi csak?:)))G
csocsi2009-02-07 21:26:23 // 116199
Én nem azt írtam, hogy rosszak, hanem, hogy fejemre nőttek, hiszen nekem mindegyikre fel kell néznem!:))))G

De majd mesélek az egyikről, aki sajnaaaaaaaaaaa
Zsifi2009-02-07 21:26:15 // 116198
Mire gondolsz Drága?:))))
Zsifi2009-02-07 21:25:23 // 116197
Nem bírom én azt már!:)))G
Zsifi2009-02-07 21:25:15 // 116196
Az indulási és érkezési adatokat még nem tudom de arra megyünk az biztos.:))))
Puszi Neked is!
Zsifi2009-02-07 21:24:25 // 116195
Rendesebb gyerekeket még nem is láttam!(persze az enyémeken kívül):)))G
csocsi2009-02-07 21:24:18 // 116194
Ja, és akkor remélem hozol nekem valamit! Ugyi?:)))G
Whiteskull2009-02-07 21:23:39 // 116193
Gondolom úgy gondoltad, hogy minden 10 percben. :)))))))))
csocsi2009-02-07 21:23:04 // 116192
Szupiiiiiiiiiiiiii, na de jó, akkor majd egyeztetünk, hatalmas cup ezért a hírért!:)))G
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak