selespeed2009-02-10 21:13:45 // 116741
Ha Te veszed magadnak a jegyet,akkor számithatok arra,hogy nekem is megrendeled?
Whiteskull2009-02-10 21:13:33 // 116740
Majd segítek 27-én. :))))))))))
csocsi2009-02-10 21:13:32 // 116739
Tudod nagy a kompromisszum készségem :))
csocsi2009-02-10 21:13:08 // 116738
Ja, csak a tavalyit le kell még tisztítanom :))
Whiteskull2009-02-10 21:12:48 // 116737
Hamar szót fogadtál! :)))
csocsi2009-02-10 21:12:22 // 116736
Rendeltem én is, valaki csak lehozza a nagyvárosból jövet :))
Whiteskull2009-02-10 21:12:10 // 116735
Rendelj csak most! :)))
Whiteskull2009-02-10 21:11:35 // 116734
Van addig még 10 napunk. :))))
Aztán hozhatná magával is utána. :DDD
Aztán hozhatná magával is utána. :DDD
csocsi2009-02-10 21:10:29 // 116733
A gondolat nem rossz, csak el kell érni :))
csocsi2009-02-10 21:10:03 // 116732
Én először megszervezem azt aztán rendelek (ha még lesz) :))
Whiteskull2009-02-10 21:09:53 // 116731
Szerintem Zsifi pont megfelelő alany lesz. :)))))))
csocsi2009-02-10 21:09:30 // 116730
Ja, ez alapból jön :))
Whiteskull2009-02-10 21:09:27 // 116729
Azon még nem gondolkodtam. :)))))))))
selespeed2009-02-10 21:09:26 // 116728
Én bubisal nyumulok ma,-))))
selespeed2009-02-10 21:08:55 // 116727
Nagyon biztos vagy bizonytalan dolgokban!!:-)))))
csocsi2009-02-10 21:08:54 // 116726
Na igen, de ki az a valaki??? :)
csocsi2009-02-10 21:08:34 // 116725
Ha ott leszel akkor ez elintézettnek tekintendő :))
selespeed2009-02-10 21:08:14 // 116724
Most már én is,-))
Whiteskull2009-02-10 21:07:30 // 116723
Gondolom majd valakivel átvetetem.
Whiteskull2009-02-10 21:07:04 // 116722
Azzal nincs gond! :))))
Csak legyen mellette gyúrnivaló is. :))))
Csak legyen mellette gyúrnivaló is. :))))
csocsi2009-02-10 21:06:38 // 116721
A matricát hogyan veszed át?
csocsi2009-02-10 21:06:09 // 116720
Nem mondtam, hogy nyelned kell csak tárolni :))
Whiteskull2009-02-10 21:03:38 // 116719
Azt ráérek, mivel nem fogy el. :)))
selespeed2009-02-10 21:03:07 // 116718
Csak akarni kell!!:-))))
Whiteskull2009-02-10 21:02:56 // 116717
Annyira azért nem szeretem a színtiszta fehérjét. :)))
csocsi2009-02-10 21:02:44 // 116716
Ja, jegyet nem vettél??
csocsi2009-02-10 21:01:42 // 116715
Ezek szerint már lehet?
Na megyek megnézni.
Na megyek megnézni.
Whiteskull2009-02-10 21:01:39 // 116714
Nem csak szomjas. :))))
Gyúrjunk! :)))
Gyúrjunk! :)))
csocsi2009-02-10 21:01:12 // 116713
Csak ez áll fent :))
Whiteskull2009-02-10 21:00:51 // 116712
Na megrendeltem a matricákat. :)))
csocsi2009-02-10 21:00:48 // 116711
Akkor meg úgy lesz :))
csocsi2009-02-10 21:00:24 // 116710
Aha, végül is a csontikat is bele lehet tenni :))
selespeed2009-02-10 20:58:35 // 116709
Itt is behozom a lemaradásom;-))))))
selespeed2009-02-10 20:57:34 // 116708
Vazze,mi vagy Te??Talán medve???:-DDDDDDDDDDDD
selespeed2009-02-10 20:56:54 // 116707
Az a lehetőség is fennáll!!:-)))
selespeed2009-02-10 20:56:02 // 116706
Másképp nem is lehet!!!:-)))))))
selespeed2009-02-10 20:54:56 // 116705
Néha neked is vannak jó megérzéseid!:-))))))
Whiteskull2009-02-10 20:54:46 // 116704
Pedig én úgy gondoltam. :)))))))))
csocsi2009-02-10 20:53:03 // 116703
Ott nem csak gyúrni kell :))
csocsi2009-02-10 20:52:35 // 116702
Ez csak természetes, de akkor mi a ............ keresel itt? :)))
selespeed2009-02-10 20:52:16 // 116701
Nem is vagy az a tipus!:-))))
Whiteskull2009-02-10 20:52:02 // 116700
Szám van. Az nekem elég a pecázáshoz. :DDD
csocsi2009-02-10 20:51:57 // 116699
Vagy te nem csináltál valamit jól :))
csocsi2009-02-10 20:51:22 // 116698
Legalábbis nagyon remélem :))
selespeed2009-02-10 20:51:01 // 116697
Van már horgászbotod??:-)))))
Whiteskull2009-02-10 20:50:14 // 116696
Valahogy éreztem. :DDDD
Whiteskull2009-02-10 20:48:58 // 116694
Hát nem kellett volna elkapkodnom. :)))))))
selespeed2009-02-10 20:48:52 // 116693
A gyerekeket is meg kell halgatnom,-))))
Tudod van egy pár nap lemaradásom e téren;-)))))
Tudod van egy pár nap lemaradásom e téren;-)))))
selespeed2009-02-10 20:47:55 // 116692
Mert szelektiv a megfigyelőképeséged!:-))))))))