falcokc2009-02-10 21:38:09 // 116791
nem :-))))
falcokc2009-02-10 21:37:37 // 116790
az a véremben van :--)))
selespeed2009-02-10 21:37:37 // 116789
Csak gondolom!:-)))))))
selespeed2009-02-10 21:36:27 // 116788
Itt leselkedik már!!!Lassan tisztában lesz a szomorú sorsával!:-))))
Whiteskull2009-02-10 21:35:48 // 116787
Számít? :))))
falcokc2009-02-10 21:35:27 // 116786
tud róla ?? :-DDDDDDDDDDDD
csocsi2009-02-10 21:35:05 // 116785
Jól látod :))
selespeed2009-02-10 21:34:46 // 116784
Szálkásodni??:-))))
csocsi2009-02-10 21:34:45 // 116783
Azért remélem önteni/gyúrni tudsz :))
selespeed2009-02-10 21:34:15 // 116782
Utánna meg egy GT-t rajzolj be!!:-))))))
Whiteskull2009-02-10 21:33:56 // 116781
OKés. Majd Zsifi elhozza a tiédet is. :DDD
falcokc2009-02-10 21:32:57 // 116779
megrendeltem :-)))
selespeed2009-02-10 21:32:50 // 116778
Majd szombaton küldjük el a matricákért!!:-DDDDDDDDD
csocsi2009-02-10 21:32:11 // 116777
A küszöböt addig félreteszem :))
selespeed2009-02-10 21:31:33 // 116776
Arra várnod kell a hónap végéig!:-)))
Whiteskull2009-02-10 21:31:23 // 116775
csocsi2009-02-10 21:30:53 // 116774
Eleinte biztos lesz.
selespeed2009-02-10 21:30:21 // 116773
Kell is!!:-))))
Ettől rosszabb garázsod sose legyen!!:-))))
Ettől rosszabb garázsod sose legyen!!:-))))
csocsi2009-02-10 21:30:03 // 116772
Vaze fogni kell a a kezed? :))
Whiteskull2009-02-10 21:29:45 // 116771
Whiteskull2009-02-10 21:28:12 // 116769
Tudod! Ezért vannak a jó barátok! :)))))))))))))))
selespeed2009-02-10 21:27:54 // 116768
Hali Haver!:-))
Whiteskull2009-02-10 21:27:12 // 116767
Szvea! :))
Rendelj matricát 2-őt. :)))
Feketét! Fehéret már rendeltem. :)))
Rendelj matricát 2-őt. :)))
Feketét! Fehéret már rendeltem. :)))
csocsi2009-02-10 21:26:59 // 116766
Te már rutinos leszel addigra :))
selespeed2009-02-10 21:26:51 // 116765
Az nem rossz szokás;-)))
csocsi2009-02-10 21:26:32 // 116764
Nem barátom, csak a készpénz számít :)))
Whiteskull2009-02-10 21:26:08 // 116763
Mekkora ötlet! :))))
csocsi2009-02-10 21:26:02 // 116762
Szeva :))
gyúrjunk :))
gyúrjunk :))
selespeed2009-02-10 21:25:51 // 116761
Oksi és köszi!:-)
A kamatot majd ird a számlámra!!:-)))
A kamatot majd ird a számlámra!!:-)))
csocsi2009-02-10 21:25:46 // 116760
Tudod, merek álmodni :))
falcokc2009-02-10 21:25:12 // 116759
gyúrjunk már egyet!! :-))))
szevasztok :-)))
szevasztok :-)))
selespeed2009-02-10 21:24:13 // 116758
GTV.-nek épitesz garázst??.-)))))
csocsi2009-02-10 21:23:13 // 116757
Biztosra megyek :))
selespeed2009-02-10 21:23:12 // 116756
Mert "igazi"barátok vagyunk!!!:-))))))))))))
Beszervezzük neki a melót,Ő meg nem is tud róla!!:-)))))))))))))
Beszervezzük neki a melót,Ő meg nem is tud róla!!:-)))))))))))))
csocsi2009-02-10 21:22:52 // 116755
Vaze az aknában fogunk gyúrni :))
csocsi2009-02-10 21:22:23 // 116754
A jegyelővételt rögzítettem, valamelyik nap utalom a zsetont.
selespeed2009-02-10 21:21:27 // 116753
Az már erősebbnek tünik!!:-))))))
Whiteskull2009-02-10 21:20:09 // 116752
tetszetős. :))))
De nem látok bárpultot. :))))))))
De nem látok bárpultot. :))))))))
selespeed2009-02-10 21:20:06 // 116751
A "nehezét"én már megcsináltam;-)))))
csocsi2009-02-10 21:18:15 // 116749
Whiteskull2009-02-10 21:18:08 // 116748
Azért nem semmi. Itt sincs, és mennyien gondolunk mégis rá. :))))
csocsi2009-02-10 21:17:44 // 116747
Ott beton lesz :))
selespeed2009-02-10 21:16:45 // 116746
Én is rá szavazok;-)))))
Whiteskull2009-02-10 21:15:11 // 116745
megrendelni csak te tudod, de csocsi tud fizetni helyetted. :)))
selespeed2009-02-10 21:14:48 // 116744
Csak nehogy arra alapozd az új házad!!:-DDDDDDDD
csocsi2009-02-10 21:14:32 // 116743
Ez csak természetes.
Egyeztetek Édesemmel és utána rendelek.
Egyeztetek Édesemmel és utána rendelek.
csocsi2009-02-10 21:14:00 // 116742
nem felejtem a felajánlkozásod :))))
