Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

csocsi2009-02-17 22:01:14 // 117891
Türelem bort terem, azaz gyúrjunk :))
csocsi2009-02-17 22:00:44 // 117890
Valszeg minket az a sarok érdekelne :))
csocsi2009-02-17 22:00:14 // 117889
Így legalább össze tudjuk hasonlítani és levonni a következtetést :))
Whiteskull2009-02-17 22:00:09 // 117888
Én kivárom az időmet. :)))))))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:57:01 // 117887
Ez most nem fog menni mert még büntibe van az eggy héttel ezelőtti malőrért,addig a mobilját is elkoboztam:)))
Robert-jtd2009-02-17 21:54:34 // 117886
Nyugodtan rákérdezhetsz,de vigyázni kell véle mert hajlamos néha kicsit sarkítani :)))
Whiteskull2009-02-17 21:53:51 // 117885
Én inkább vele beszélnék. :))))))))))
Whiteskull2009-02-17 21:52:58 // 117884
Csak a biztonság kedvéért! :))))
Robert-jtd2009-02-17 21:52:49 // 117883
Ha akarod leírhatom az Ő szemszögéből nézve is!:))))))))
csocsi2009-02-17 21:48:58 // 117882
Majd alkalom adtán rákérdezek tőle :))
Robert-jtd2009-02-17 21:47:36 // 117881
Ááá dehogyis:))))-tudod az életben vannak szabályok !:))))
Ő bénavolt én meg cserébe szigorú:))))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:45:54 // 117880
Hehehe:)))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:44:29 // 117879
Nemtehet róla ,hogy olyan nagy a rokonsága:)))))))
csocsi2009-02-17 21:43:44 // 117878
Gondolod nem egyezne a 2 történet?: ))
Whiteskull2009-02-17 21:43:12 // 117877
Azért ezt a sztorit meghallgatnám a másik féltől is. :))))))))))
csocsi2009-02-17 21:42:53 // 117876
Megkérdezted már tőle? :))
csocsi2009-02-17 21:42:16 // 117875
Nem vagy kicsit szigorú? :))
Whiteskull2009-02-17 21:41:41 // 117874
Ő is megtiszteltetésnek érzi. :)))))))))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:41:18 // 117873
Na azért csak nem,azon meglepődnék:)))
Robert-jtd2009-02-17 21:40:20 // 117872
Nem ám !:(-mondtam néki mostmár ezentúl büntetésből a tálalás is az Ő dolga lessz a hóeltakaritás mellett:))))))
Whiteskull2009-02-17 21:39:47 // 117871
Na de ő állandóan. :))))))))))))
csocsi2009-02-17 21:37:52 // 117870
Úgy gondolom kevesen tiltakoznának ellene :)
Robert-jtd2009-02-17 21:37:39 // 117869
Ha jól sejtem eggy bizonyos déli cartárs szokja ezt a dumát alkalmazni:))))))
csocsi2009-02-17 21:37:09 // 117868
Lehet Jutkáé a megtiszteltetés :))
Robert-jtd2009-02-17 21:36:27 // 117867
Ezzel asszem mindenki még én is!:))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:35:44 // 117866
Kitudja lehet néki is van rá embere:)))
csocsi2009-02-17 21:35:27 // 117865
Az ilyen + kiadások sosem jönnek jól :(
Robert-jtd2009-02-17 21:34:41 // 117864
És ez a kis rossz mozdulatja eggy kis +juróba került ami természetesen az én terhemre ment:)))))
Whiteskull2009-02-17 21:33:04 // 117863
Na akkor te is kezdesz beleesni a képbe. :))))))))))))))
Whiteskull2009-02-17 21:32:22 // 117862
Gyúrjunk! :)))
csocsi2009-02-17 21:32:14 // 117861
Hát valahogy megküzdenék vele :))
Robert-jtd2009-02-17 21:31:52 // 117860
Pedig arra gondoltam!:)))
csocsi2009-02-17 21:31:52 // 117859
Csak reálisan igyekeztem felmérni a helyzetet :))
Robert-jtd2009-02-17 21:31:09 // 117858
Ahogy előadtad az előbb ,lehet kételkedtem volna benne:))))
csocsi2009-02-17 21:31:05 // 117857
Megértelek, nekünk is olyan a lap.
Robert-jtd2009-02-17 21:29:59 // 117856
Most,hogy láttam mitörtén hogyan elytette rá a keramikus lapra az üvegtálat eléggé félénk lettem:)))))))))
csocsi2009-02-17 21:28:45 // 117855
Ha a lottóra gondolsz attól nem annyira félnék :))
csocsi2009-02-17 21:28:11 // 117854
Miért a hólapátolást nem hitted volna el? :))
Robert-jtd2009-02-17 21:27:46 // 117853
Sosem lehet tudni,hogy mikor üt be a ménkű:)))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:26:44 // 117852
Ez a duma nékem valahonnan ismerős!:))))))))))
csocsi2009-02-17 21:26:24 // 117851
Vaze nem vagy te kicsit félénk? :)))))
Robert-jtd2009-02-17 21:25:56 // 117850
Most,hogy eggy hete az addigi tűzhelyet leamortizálta a Rózsa és másnap beüzemeltük az újat inkább a közelébe sem merészkedek:)))))))
csocsi2009-02-17 21:24:30 // 117849
Akkor gyúrjunk gyorsan :)))
csocsi2009-02-17 21:24:13 // 117848
Hát vágyak azok lennének, csak a realitás talaján kell maradni :))
Whiteskull2009-02-17 21:23:33 // 117847
Na vagyok megint. :)))

Elmentek a vendégek. :)))
Robert-jtd2009-02-17 21:23:04 // 117846
Azt meghiszem vaze!:)

Még fűtött medencére is futná:))))
csocsi2009-02-17 21:21:05 // 117845
Na ennyire nem mersz bemenni a konyhába? :))
csocsi2009-02-17 21:20:39 // 117844
Az kicsit befolyásolná a dolgok menetét :)))
Robert-jtd2009-02-17 21:20:01 // 117843
Ez is igaz bár az utóbbi időben ezt is reá hagyom inkább:))))))))
Robert-jtd2009-02-17 21:18:44 // 117842
És ha bejön az ötös?:)))))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak