Fórum >> Típusok >> 155

perdix1552005-07-20 14:48:43 // 2
Yuhééééééééé! A legszebb Alfa típus önálló topicot kapott???? Remek dolog. És hogy életképes lesz e? ha rajtam múlik akkor biztos!!!! És hogy érdemi infot is kérdezzek: A hütő bal felső része mellett van egy dobozka, benne relékkel: Honnan tudom megállapítani, hogy a relé hibás??? Csak mőszerrel? Vagy pl, hogy beégett??? És mér van az, hogy a dobozkára 6 relé, meg 3 bizti van írva, közben meg csak 4 relé meg 1 bizti van benne.... Lehet, hogy felszereltség függö? És még 1 kérdés: Mindenképpen 2 fokozata van a ventinek? Mert nekem amiota kicserélték a ventit, csak 1 fokozat van, és fura modon melegszik is a motor.....
András bácsi2005-07-20 13:25:35 // 1
Ezzel egyetértek. Meg az sem tetszik, hogy műszakinak mondott topicon nem odaillő csevegés folyik.
zolee1452005-07-20 13:22:30 // 0
gombamód szaporodnak a típus-topicok! lassan eljutunk oda, hogy a különböző típus tulajok majd szóba sem állnak egymással:))) majd lassan feloszlik az alfa amore, és lesz 145/146 amore, gtv amore, 155 amore stb. :)
András bácsi2005-07-20 13:16:11 // -1
Az egyik legnagyobb számban képviselt típus eddig furcsa mód nem rendelkezett önálló topiccal. Lehet, hogy nem lesz életképes, de szerintem könnyebben kereshetők itt majdan a 155-re vonatkozó spec. információk. És Thomika "kitagadása" a Boxer-topicból is megoldódik. :-)
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak