sztane2006-06-17 19:08:26 //
8040
sztane2006-06-17 18:49:35 //
8039
155-ösök a soproni talin
Dominó2006-06-17 13:40:16 //
8038
Az mennyire szar hogy egy berohadtt gyertyapipa maradván miatt nem tudok kábelt csrélni?
Mert ki kell operálni valahogy a kis b@szt!
Remélem ennyi elég lesz a gyógyuláshoz...
De lehet hogy trafó kell. :(
Hello
Nos, mint kiderült, a hütőbe tekert hőérzékelő gomba volt a ludas a vizforralásban... Kicseréltem, most müxik a venti...
De sajna született egy uj hibajelenség, nemtom, hogy az előző miatt, vagy csak épp igy alakult....
Szoval az autom takarékra rakta magát!!
Hogy hogyan? Ugy, hogy meleg motornál kb 2800-as fordulat körül rángat, megáll, pontosabban olyan a jelenség, mintha tiltásig, leszabályzásig kihuzatnám... Hideg motornál ez a határ kicsit feljebb, kb 4000 körüli.
Alatta hangra, érzésre tökéletes... Végsebesség igy kb 80-90 km/h :)
Ez vmi elektronikai gány? Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata, megköszönném, ha mondana vmi okosat.
Lehet hétfőn a szamosinal kezdek ? :(((
A szülinapi meglepi megvolt az tuti :(((
Nem vagyok én siket!
már tegnap le is beszéltük;-)
A hosszú évek alatt felgyűlemlett tapasztalat...
;-PPP
Majdnem ezt modta az oktatóm is anno 87'-ben!
;-)))
LADA 1200s volt.
Még a Népligrtben kanyarokban mindíg rám szólt.
"nem kell azt a gázt annyira nyomni, nem vagy te Fittipaldi"
;-PPP
Nem, mert dolgoztam:((((
Ellőtted a 8k-t???
;-P
:) Kicsit hangosabban,mert ahogy elnézem,nem hallotta! :)))
Buksi2006-06-16 17:45:12 //
8031
Igen, ez a hátránya ha használtan veszed, tisztelet a kivételnek! :-))
Ha ezekkel rögzíted, akkor életed végéig ugyanazt a cd-t hallgathatod! :-DDD
kiveve, ha pl hasznaltan veszed e nelkul...
jobb otletem nem volt a temahoz :)))
vagy esetleg mugyanta, szigszalag, draut; ezekkel minden rogzitheto :DD
Buksi2006-06-16 17:28:31 //
8029
Ilyen keretet elvileg minden cd-hez gyárilag adnak! :-)
akkor probalj szerezni egy beepito keretet hozza...
ez egy ilyen lemezbol leszul teglatest alaku ize, amit ra tudsz huzni a cdre, es kis karmol, bepattintok allnak ki belole, hogy kapaszkodjon kivul
ilyesmit:

Fészi2006-06-16 17:14:32 //
8027
Nekem nagyon lötyög és ugrál is a Cd...
Mszabi: gratulálok az új gátlóidhoz!:))))
Jah, a srác a boltban mondta hogy a Monroe Reflex ehhez képest egy... találd ki a végét.:)
Hidd el, a Ring rázókövei mindent leszakítanának nekem alulról. Az F1 autókon szerintem nem sok mindenben tehet kárt alul (úgy értem nem 'lóg le' kipufogó, karter, stb) meghát nem összehasonlítható a kettő. Én sajnálnám kivinni az enyémet...
Marklar: én is azt hittem majd megdöntöm a pályacsúcsot, de mégsem...:)
Az első kanyarnál kiderült, nem is olyan széles az a pálya!!:)
Buksi2006-06-16 15:57:49 //
8024
Sopronba sajna én sem megyek! :-( Viszont Szlovákiában találkozunk! ;-))
Peta2006-06-16 15:51:32 //
8023
hello
Peta2006-06-16 15:50:54 //
8022
szoltam neki.
:)
Buksi2006-06-16 15:50:46 //
8021
Halihó Cartársak! :-)
Peta2006-06-16 15:50:10 //
8020
Marklar, szeretnék rugót.
Van valami tipped?
Peta2006-06-16 15:47:59 //
8019
Meg is ragadnám a lehetőséget.
Ha valaki tud nem annyira durva ültető rugót ( progressziv kéne)
Szívesen venném, ha jelezné, hátha.
Szólj, Marklarnak, hátha van bontva rugója!!!
Peta2006-06-16 15:41:52 //
8017
Egyébként csak úgy megemlítem, hogy a hátsó rugók nagyon gyengék,
Egy ember hátra és kész a verda.
:(((
Peta2006-06-16 15:33:36 //
8015
Óó. :D)
Peta2006-06-16 15:32:38 //
8014
meg, prob, O3->==
Cross limusinnal??!! :))) Biztosan nem!!!
azért következő 7en csak össze tudjátok hozni vhogy??!!
megy az, don't worry!! Hallod,mikor bekapcsol!! A 2.fokozat, meg olyan,hogy a fejedet is lefújja nyitott mociháztetőnél! ;))
Peta2006-06-16 15:25:23 //
8010
THX, Az a gond, hogy az egész családnak be kell menni egyszerre aláírni, különben csá
Na ezt nehéz egyeztetni.
Helyes!! :)) Próbálj meg kicsit ráhatni az illetékes szervekre!!:))) sürgősségivel adjátok be! akkor elvben 4-5 nap alatt megvan!! asszem vmi apróbb különdíjat kérnek érte, de nem olyan vészes!!!
Peta2006-06-16 15:18:34 //
8008
Ültetés = lóerő,
Vagy ezt mire alapozod
:)))
Peta2006-06-16 15:15:54 //
8007
_-Ez,
Peta2006-06-16 15:14:39 //
8006
Ez akkor ez most nekem való,
Én biztos nem akadnék fönt a rázó kövön.
Hi-Hi.
:)))))
norbee2006-06-16 15:08:05 //
8005
Akkor nekem nem megy az egyes csapó. Asszem. Mintha nem pörgött volna.
Peta2006-06-16 14:57:05 //
8004
Ha a gyereknek meglesz az útlevele, akkor inkább oda megyünk.
Peta2006-06-16 14:54:40 //
8003
Jaaaaaj nem vettem észre a nyoc ezrest.
Sopronba nem, de Júl 1-jén megyek Szlovákiába!!!!!:) Remélem Ti is többen eljöttök?!
Nem tudom mennyire vernéd oda?! Ha a F1-es autók kibírják,talán a 155ös is elfér a rázókövön! :))
Peta2006-06-16 14:52:13 //
8000
hello, Sopronba mész colllega?
jajj má Fittipaldi!! :))))))))))
Peta2006-06-16 14:51:11 //
7998
hello, Sopronba mész colllega?
a 2.fokozat van hogy csak 2-3 mp-re!!!! A kis fokozat, 88 fölött folyamatosan teker!!!
Inkább az lenne a gáz, ha megdönteném a pályacsúcsot.
Azt nem győzném lerázni az ügynököket a szerződéseikkel!
;-DDD
Szia! Nem is a beton durva, inkább más sebességekben esel a kanyarokba!:) Meg annyi ami engem is visszatart saját autóval egy nyíltnaptól hogy párszor úgyis ráesel rázókőre, az meg nekem az ültetés miatt azonnal legyalulná az alját, sztem a komplett teknőt leszakítaná.. :)
Barátnőd biztosítónál dolgozik? Főnököm is fent van ma ezen a rendezvényen!
SD2006-06-16 09:38:28 //
7994
Nem, időben kapcsol:)
norbee2006-06-16 09:05:05 //
7993
Nemá... Hülyék ezek a digók? :)
Paco2006-06-16 09:04:02 //
7992
Alapjáraton? Jas.
norbee2006-06-16 09:03:39 //
7991
Éssaz 3 mp klíma nélkül???