Gyozi1552006-09-17 20:13:36 // 10689
nincs sajna
nem én csináltam
egyik haverom, én nem értek a virtual tuninghoz
Otto2006-09-17 20:10:33 // 10688
Vagy esetleg,ha csak az oszlopoktól felfele más színű?
Olyan képed nincs?
Otto2006-09-17 20:08:56 // 10687
Mondjuk igen,egy lakk fekete az mindent vinne!
Otto2006-09-17 20:07:55 // 10686
A szürke+gyári szín az jó,de szerintem jobb lenne,ha az első sárvédő tetejéről kezdődne és végigmenne azon a íven,ami a hátsó lámpa tetejénél ér véget!
Ez ugyanúgy jó a bordóval is!
Gyozi1552006-09-17 19:46:58 // 10685
2 színűek miért nem?
mondjuk a fekete az sztem is állat
Yoyo2006-09-17 19:42:54 // 10683
Nekem a teli fekete jön be!
Gyozi1552006-09-17 19:42:52 // 10682
Gyozi1552006-09-17 19:39:15 // 10680
Gyozi1552006-09-17 19:36:25 // 10679
hehe!
Köszi hogy segítettél elmondani hogy kell csinálni :D
Otto2006-09-17 17:02:03 // 10678
Tök vagány így a vas!:))
Láthatatlan festék,ilyen nekem is kell!
Gyozi1552006-09-17 16:45:18 // 10677
az istenit már
Gyozi1552006-09-17 16:44:32 // 10676
Gyozi1552006-09-17 16:42:46 // 10675
ehhh
hova tette a képeket???
Gyozi1552006-09-17 16:41:25 // 10674
Sziasztok!
Újra fényeztetem autóm!
Ime pár lehetőség!
norbee2006-09-15 18:58:39 // 10672
Mad Max utánérzés... :)))
Yoyo2006-09-15 18:52:14 // 10671
Ja, ebben van valami, a mai közlekedési kultúrában sokszor eljárna az ember keze a ravaszon:))))
norbee2006-09-15 18:46:37 // 10670
Hare Krsna, testvér, Hare Krsna... Ne legyél brutális. Elég egy sokkoló is, olcsóbb mint folyton lőszert venni. :)))
Yoyo2006-09-15 18:37:55 // 10669
Vagy puska kéne, vazze:))))
norbee2006-09-15 18:36:10 // 10668
Stimmt :))) Esetleg kéne egy fényhíd a kocsi tetejére. :)
Yoyo2006-09-15 18:32:26 // 10667
Ilyenkor őszülget az ember lassan, de biztosan a tehetetlen dühtől!
Még jó, hogy általában kéznél egy Maruti:DDDDD
norbee2006-09-15 18:28:48 // 10666
Hát igen. Tegyük hozzá, egyedül voltam, úgyhogy 10 centit tarva elindultam utánna, de aztán saját jól felfogott érdekemben inkább elvettem a gázt, és hosszan ecseteltem a felmenői és a lovak viszonyát a Káma Szútra értelmezési tartományában. :))) Utánna jött a piros Maruti a 70-es táblánál 45-el... :)))))
Yoyo2006-09-15 18:24:35 // 10665
Ezt helyesen tetted, én nem értem, ha én csinálnék ilyet az első km-en elfogna a rendőr, az ilyen buzerga meg nyugodtan száguldozik:(
norbee2006-09-15 18:21:58 // 10664
Ha utánna megyek, akkor kormányzárral a kezemben szállok ki. És az ilyenért is annyit adnak, mint a rendes emberekért. Inkább koncentráltam, hogy essen ki a kereke. :)
Yoyo2006-09-15 18:20:16 // 10663
Mennyivel ment, hogy nem mentél utánna?
Piszok Maruti, megérdemelte:DDDDD
norbee2006-09-15 18:20:11 // 10662
Az a régi fajta, 190-es Merci. A Maruti meg Maruti. :)))
norbee2006-09-15 18:18:29 // 10661
Hát tegnap lenyomott egy Merci. Igaz, párhuzamos úton, éccaka, rendszám és világítás nélkül gyött. Én épp sávot akartam váltani, amikor megláttam mögülem kiválni valami szürke tömeget a tükörben. Visszakaptam a kormányt, asszem ez volt a szerencsém.
Miután kiüvöltöztem magam, jól bosszút álltam egy arra tévedő Marutin. :)))
Yoyo2006-09-15 18:11:59 // 10660
Friss gyorsolási adatot:))))
Yoyo2006-09-15 11:36:46 // 10656
Akkó is képt ide:)))
mszabika2006-09-15 10:52:24 // 10655
olyan, mint a tied, csak faceliftes :)
Fater (Norbi)2006-09-15 08:53:18 // 10653
Nem olvastad az amorét? Geogrenak írtam, hogy szerdán megyek...
Legközelebb csak a jövő hónapban megyek oda: kis kaszni javítás ill téli gumma vásárlás miatt, ha csak nem kell ismét féltengelyt cseréltetnem:(
norbee2006-09-15 08:51:28 // 10652
Vílerdíler... :)))
mszabika2006-09-15 08:39:04 // 10651
ja, banki lefoglalt autó, szal a tetőt fényezni kell, megharapta a kromofág :)))
és motorháztető teleszkópokat is kell cserélni, nem tartja meg, eddig ennyi hibát vettem észre rajta, nem próbáltam ki!
norbee2006-09-15 08:35:12 // 10650
Inkább erre gondoltam én is. :))))
mszabika2006-09-15 08:35:11 // 10649
ha valakit érdekel, van pakson ezüst 155 eladó '96-os, 2.0TS 16V-s mocival, digitklíma, momo bőrkormány lufival, szép belső. 690.000huf, de 600-650-ért szvsz ellehetne hozni :)
szóljatok!
norbee2006-09-15 08:34:20 // 10648
Az, buli. Én meg visítva fordulnék ki a parkolóból a látványra. :))) De ő nem is jelezte, hogy jönne.
Paco2006-09-15 08:32:54 // 10647
Vagy tudod mit? Mi mind vigyük a 155-t Lidlt meg jól megverjük mert kollaboráns :)
Paco2006-09-15 08:31:35 // 10646
Nem tudom, megkérdezem. De neki ott a másik amit törhet. :)
(A valóságban szerintem ez úgy nézne ki, hogy ő hozza a százast, ádi a fjordot, én meg egy másik /céges/ fjordot. Buli lenne :) )
mszabika2006-09-15 08:28:30 // 10645
szted tudtam???? :)))))
ha mész létszi hozd el, ha még ott lesz :)
köszi
norbee2006-09-15 08:27:49 // 10644
Csak akkor szegény Ádi mivel jön. Marad neki az az unalmas, olasz 155? :))))
norbee2006-09-15 08:26:50 // 10643
Nem akartam ennyire direkt lenni. :)) Szerinted akkor eljönne a gazdája is? :))))
Paco2006-09-15 08:26:18 // 10642
Vagy esetleg egy fjord, a gyerek viszont tutira nem jön, le van passzolva. :)
Paco2006-09-15 08:24:40 // 10641
Elvigyem a kilóst a garázsból? :)
norbee2006-09-15 08:23:45 // 10640
De ők már lehet láttak ilyet, és tudják miről beszélek, mert mióta nem Ervin a default contact person L+K-ban, időnként akadnak gondok az azonosítással. :)
Vasárnapra Magadat, asszonyt, gyereket, meg a képzelőerődet. Ja, Lidl Volvóval jön, szal ha lehet, kérj kölcsön Te is egy Suzukit, vagy valamit. Én szerintem elhozom a Skodát benntröl. Ha már a.hu... :)))))




