Fórum >> Típusok >> 75-90

prooF_752007-02-28 20:38:08 // 16881
Kérdés hogy kinek! Mert például egy többgyerekes családapának, akinek az éhes szájakat kell otthon etetni, de azért néha szeret sportosabban vezetni, neadjisten kicsit csúszkálni, annak szerintem jobb választás egy 75TD. Persze a fiatal, nőtlen srác, akinek havi költségeiben még a benzinpénz bír a legnagyobb súllyal, nyilván a gtv6-ot választja:))
Gábor(figi75)2007-02-28 11:48:29 // 16880
Karcsi,Wickey! Nemnagyon,na jóóóóóóó most kivételt teszünk,olyan közeli rokonságban vagyunk,hogy szemet hunyhatunk! :DD.. :-)))) Karcsi,nem bontottad el az 1.8T,mintha hírdetted volna a mocit? :-O
Wickey2007-02-27 23:50:09 // 16879
Ja. Én is outszájder vagyok a gtv-vel. De azért csak ér annyit egy akármilyen gtv6 mint egy 2.0td 75 :)))) :-PPP
Karcsi2007-02-27 23:42:54 // 16878
Figi akkor én a giuliettával már nem is férek be ide ?:-D
Karcsi2007-02-27 23:42:52 // 16877
Figi akkor én a giuliettával már nem is férek be ide ?:-D
Gábor(figi75)2007-02-27 21:38:49 // 16876
Itt 1 pesszimista ember,te mire váltassz??? :-O Ez itt 1 tipus topic,nem tudtad?:-)))) "Csak Alfa 75-90 szerelmeseknek fentartva"!:-)
Pec2007-02-27 21:33:05 // 16875
Néha kell váltani!
Gábor(figi75)2007-02-27 21:11:25 // 16874
Én már nem mondok semmit,kivárom a végét,amit látok lelki szemeimmel! Sok sikert!:-/
Gábor(figi75)2007-02-27 21:10:18 // 16873
Én nem adhatok ki semmi számot Bandi,írj az üzenőfalára,ha akarja felveszi veled a kapcsolataot! És kinálj neki 1 dizel 75,mivel"azt akar"!:-O
prooF_752007-02-27 20:22:01 // 16871
Na igen és aki nem tudja értékelni, annak jobb is ha nincs a birtokában, mert nem tisztelné eléggé, rosszul bánna vele.
Pap Laci2007-02-27 18:06:25 // 16870
Ne aggódj! Maradni fogok az ALFA 75- nél, csak volt egy balesetem, emiatt anyagi csőd lettem, nameg dieselre fogok váltani. Remélhetőleg minél hamarabb!!!!!!!!
ell2007-02-27 15:15:16 // 16869
figi ha meg tudnád adni laci számát?megvenném a vasát.
Gábor(figi75)2007-02-27 08:42:58 // 16868
Közben rájöttem arra is,mindenkit nem tudok az"egyenes" útra terelgetni,ha nem érzi át a tipus adodságait,stilusjegyeit és feelingjét,akkor minden hiába! Lehet venni "szebbet"erősen meg?jelezve persze,lehet venni"jobbat",dehogy igazibb Alfát nem az tuti!!! :-)
Gábor(figi75)2007-02-26 21:44:36 // 16867
Hát extra nagy csalódás ez komám!:-((((( Nocsak azért is,mert én szerveztelek be ide,és az első olyan "spanom" vagy akinek a vasát még csak nem is láttam üzem közben,máris elbontásra itéltetett!:-((( Némi magyarázatra szorulsz,remélem van nyomós idokod rá,és hepiend lessz a vége??? :-O
Karcsi2007-02-26 19:11:14 // 16866
szia laci érdekelne az autod amit szétbontottál kompletten.hivj fel bandi 703144509 bandi
Pap Laci2007-02-26 18:45:08 // 16865
Sziasztok! Elbontom a vasam, ha valakit érdekelnek alkatrészek, akkor szóljon!
prooF_752007-02-26 18:14:13 // 16864
Hmm, elég olcsó ahoz képest! De hogy a földön maradjunk, én ezzel szemezgettem: 75 TS bontásra 1ébként bocs hogy nem mentem szombaton, de máshova kellett mennem.
Peti Q4:)2007-02-26 16:37:56 // 16863
sziasztok nemtud valaki155 benzinest 1.6tól 2.0 ig korekt áron korekt állapot az egyik havernak kéne.elöre is köszi.
Robi2007-02-26 16:27:09 // 16862
Én nem tudom, hogy mit gondolnak, csak annyit tudok, hogy olyan érzés, mintha állandóan, tömegesen 40-50-nel tolatnának felém. :D Egyébként meg ezt nézzétek!
NaTo2007-02-26 16:24:54 // 16861
:) Úgy érted, azok, akikről azt gondoljuk, hogy ők azt gondolják, hogy normálisan közlekednek?
Robi2007-02-26 16:21:00 // 16860
Azért, hogy az a sok töketlen majom is ki merjen menni az utakra, akik minden nap megkeserítik az életünket.
Robi2007-02-26 16:18:52 // 16859
Sorry, nem vettem észre, elbújt a sok spam között. :)
NaTo2007-02-26 15:57:51 // 16858
Csak azt nem tudom megérteni, hogy Magyarországon miért sózzák az utakat?!?! Ettől rohad az autók kasztnija...
NaTo2007-02-26 15:56:49 // 16857
Haggyad Robi, írtam mailt, úgyis leviszem a verdát Debrecenbe.
Robi2007-02-26 15:40:17 // 16856
Nálunk reggel volt az igazi, tiszta jég volt minden. De még most is van annyi latyak, hogy kettesben kisgázra kitegye a picsáját a gép. De alakul az izmosabb verda is, csak az a kár, hogy nem magamnak építem.
Robi2007-02-26 15:35:12 // 16855
Oks, utánanézek, hogy mibe fáj.
Robi2007-02-26 15:34:11 // 16854
Nekem hátramenetem nincs, rá se ránts. Tudok ajánlani egy műhelyt, ahol az enyémet is csinálták. :)
Karcsi2007-02-26 10:14:38 // 16853
mi már örjöngunk és tedi vigyor van a képünkön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha látnátok karcsi képét ahogy betámaszt az anyoson azt cserélünk azt én feszülök. pec gyere át megcsináljuk a váltod.bandi
Pec2007-02-26 10:08:33 // 16852
király! Végre esik a hó, Én meg itt csinálok semmit munka címén. Persze most nincs 2-es fokozatom se, nohabár estére fix hogy minden elolvad! Azért boldog hétfőt:-~
NaTo2007-02-26 09:29:11 // 16851
Robi! pontosítanék: tehát a lendkerékház tartó gumibakja van elszakadva.
Karcsi2007-02-25 07:44:33 // 16850
Megyünk Esztergomba Karcsival a gyerekeknek jobbullást kivánok .a héten vettünk 3 75öst 1td-t, 1roncsderbi75, meg egy full gyári 1.8karbis (77000km-es)-t.a td csapágyas ,a roncsderbis kuplungos és teli vagyunk meloval igy lehet hogy csak 1autoval megyünk.
ALFA75td2007-02-24 21:41:56 // 16849
Szia Bandi A gyerekek most influenzásat játszanak de köszönjük jól vannak . Pótanyuka keresés folyamatban.Nem egyszerü az élet .Remélem te is jól vagy .Van egy két projekt ami megoldásra vár a vason de sajnos vannak othoni projektek amik álandóan elodázzák a kivitelezést.Esztergomban ott leszel?
Gábor(figi75)2007-02-24 20:17:10 // 16848
Azt azért gondoltam,hogy a fatrenak is"fertőzöttnek"kell lenni,hogy elnézze Wickey "hülyeségeit" otthon nyugalmát felborító ténykedéseit!:-) Te hoztat a vasat és a komádat is,addig őméltósága aludt,ez ám a munkamegosztás!:-) Én alig vártam,hogy letiplizzek otthonról,az én faterom nem dijjazta az álandó fúrást-faragást,fexelést és kopácsolást a garázsban,utólag már érthető!:-)
kando.2007-02-24 18:51:27 // 16847
No, akkor már én se lakhatnék itthon.. NA meg ami kacat van az albiban is.. :)))
Pec2007-02-24 18:12:21 // 16846
leléphet!
Robi2007-02-24 18:01:57 // 16845
Wickey apja békés ember. Ezekívül titkon ő is szeret GTV építősdit játszani. Viktornak meg csak kapórajön, hogy Sopronban, biztonságban tudja építgetni a tökéletes GTV-t. :) Egyébként tényleg még csak meg se lepődött senki, amikor éjszaka beállítottam a teherautóval, a platón egy GTV-vel, az anyósülésen meg egy alvó vickejjel. :D
Karcsi2007-02-24 15:14:01 // 16844
Ernő rég látallak,gyerekek jolvannak?Bandi
Gábor(figi75)2007-02-24 15:01:32 // 16843
Stopp!!! Parancsot értettem,kérek engedélyt lelépni,százezredes úr? :DD..:-))
Gábor(figi75)2007-02-24 14:59:11 // 16842
Még jó,hogy megbeszéled otthon,a faterod helyében,már kiettem volna a szűröd ennyi kaccattal a garázsban! :-)))
kando.2007-02-24 14:40:18 // 16841
Jövő hétvégén ha melózol, meglátogatlak :)
ALFA75td2007-02-24 14:32:37 // 16840
Hurrá ismét a vasaké a főszerep.Haleluja:-))
Gábor(figi75)2007-02-24 14:00:45 // 16839
Aha,jóóóóóóóóó lessz,de mikor ér már ide? :-))))
Zsót2007-02-24 13:45:49 // 16838
Mimá??Egybe van az,csak kicsit csörög!!:)) Különben itt lakik egy köpésre,csak tagadja:D
Zsót2007-02-24 13:41:05 // 16837
Igen,nekem van!!! Miért tartod fel a topicot,miért nem mész inkább dolgozni???:PPP :)
Karcsi2007-02-24 12:10:12 // 16836
alex megjött átadom neki,ö leviszi, átadja neked ha tetzszik kifizeted ha nem alex jövöhéten viszahozza.alfás dudagomb jolesz??????????bandi
Wickey2007-02-24 11:08:34 // 16835
Nagyon helyes.

Amúgy én is megbeszélem otthon mindig, hogy mire vertem el egy halom lóvét: "Apa, vettem 18"-os felnit, ide küldetem a némettel, ha jön két csomagom, vedd át lécci" :))))))

a legszebb meg az volt, amikor megjelent éjfél után egy teherautó a platóján egy gtv6-tal, és azt mondtam hogy ennek most ide szorítani kéne egy kis helyet a garázsban :)
Azóta az eredetileg két férőhelyes garázsba sikerült bezsúfolni három és fél autót, meg egy halom tüzifát is:


Érdekes dolog amúgy a bmw-t kiszedni ilyen esetben: 156 kiáll, smart kézzel betilitolizik a 156 helyére tökig hátralökve, és akkor jöhet a bömbi :)

Amúgy problémamegoldásban apai ágon mindig nagyon voltunk :)
A kedvencem a "csináld magad" motorkiemelő kézi készülék :)
Szakadó esőben ilyen gyorsan még nem vettünk ki motort :)
Pec2007-02-24 10:40:34 // 16834
Álj!!! Nem vagyok rendőr! És igen, azért 21 évesen szerintem még megbeszélik az emberek a szüleikkel, mire vernek el közel fél millió pénzt!!!
Gábor(figi75)2007-02-24 09:27:31 // 16833
Én ezt nem ? jeleztem meg,valamit nem tudsz rollam,nem csak ambulance man vagyok!:-) Csak Pec cartárs nekem túl fiatalnak tünnik,hogy elfogó legyen,és csak húzom az agyát,érted?"érted"??? :-) A kormány jön valamikor?
Karcsi2007-02-24 08:11:21 // 16832
na ésha rendör?attol ő is ember,nekem is van jó néhány rendör barátom meg ügyfelem van köztük normális is.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak