Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Alfa tuning

GT Ɨ|ѯ2010-03-22 07:18:35 // 17207
Hát...ez nem nagy durr...:-(

a sok lovacska meg teljesen feleslege volt.
Buksi2010-03-22 03:42:54 // 17206
Nagyon komoly ez a gép! :-)
Bilux2010-03-21 23:35:34 // 17205
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
gekki2010-03-21 21:02:33 // 17203
aszonja a tulaj h nincs tunyingolva a V6, meg azt is hogy ők csináltak videjót és majd felrakja az amoréra :)
Buksi2010-03-21 21:00:52 // 17202
KORYY-éban nincs benne motor? Azért olyan CrossWagon-os? :-))
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Kn[.]xX2010-03-21 20:40:54 // 17200
sztem az egész kiállításon lévő autók közül, egy kezemen meg tudnám számolni mennyi tetszett.. :) akit érdekelnek képek, azon FTP-n a mappámban találnak párat (>150)
linzenbold2010-03-21 20:25:41 // 17199
jol megy az a gép!!! V6 kis tuningal!!!
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
gekki2010-03-21 19:39:39 // 17195
Cartársak!

ma láttam ezt a paripát driftelni Debrecenben, egy élmény volt :) a tulaj elmondása szerint 3 hét múlva lesssssz egy verseny itt a Diószegi úton, ha valaki erre jár érdemes megnézni :) BMW-ket és Merciket alázott, pedig azok között vót VNYÓC is :DDD sajna nálam nem volt fényképelő így nem tudtam csinálni videót amit meg tudnék osztani... :(
Andy2010-03-21 16:11:26 // 17194
Megnéztem, élőben még ocsmányabb. Beszélgettem a kiállítókkal, mondtam nekik, hogy annyira nem szép. És semennyire nem pontosak az elemek. Erre aszongya hogy ez a legnépszerűbb modelljük! Hát...
Coyote2010-03-21 12:54:21 // 17193
Én biztos nem vittem volna ki az expóra.

Nekem nem tetszik egyáltalán.
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2010-03-21 12:23:06 // 17191
Hát ez a Spider eléggé csúnyácska! :-/
Kau2010-03-21 09:32:46 // 17190
Tuning kiállítás az EXPO területén, ezen a hétvégén. Vannak Alfák is, Spider, GTV, Brera.

karel1552010-03-20 20:57:38 // 17189
Hali

Kellene a vasra egy komplett korrekt fényezés!!!
Kifogástalan fényezés!!!
HELP!!!
Üdv,
Karel
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
zotya littlesoldier és Szabina2010-03-17 19:59:38 // 17187
kipróbálnám szívesen!
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Kau2010-03-13 16:13:54 // 17184
Letesztelném mit bír :))

1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Dévid2010-03-13 15:14:09 // 17182
Ez gyönyörű... :D
GT Ɨ|ѯ2010-03-13 14:38:29 // 17181
5 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2010-03-12 19:21:26 // 17175
Mármint a lökös + felni + színes abalktörlő lapát nem tetszik! :-DD
Kau2010-03-12 19:21:22 // 17174
Nekem is az ugrott be elsőnek, hogy 206-os...
Semmi nem tetszik rajta :(
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Buksi2010-03-12 19:18:36 // 17172
A csomitető spoiler az tetszik, a többi nem! :-D
ystuc2010-03-12 19:03:02 // 17171
Nincs neked üldözési mániád? :-)
KGBMAN2010-03-12 18:34:31 // 17170
Szerintem meg úgy fosadék szar ahogy van. 206 WRC kopp. Egy 147 ettől sokkal többre hivatott. Egyszerűen gusztustalan és undorító. Ha nem látom a rendszámot akkor is megmondom legmélyebb álomból felébresztve, hogy francia. Pfejj..
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Szabeee2010-03-12 18:11:47 // 17168
nagyon kilóg a kipufogó, szines az albaktörlő (ablaktörlő-tuning?.), amúgy elmegy :)) szép nagy felnik
ystuc2010-03-12 18:07:16 // 17167
A lámpa gagyi, a szín meg borzasztó. Amúgy tecc. :-)
MYSKHA2010-03-12 17:54:04 // 17166
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak