Ez jó:-)
Ezt kell majd mondani a rendőrnek is, ha véletlenűl meg akarnak egyszer majd bűntetni gyorshajtásért, hogy tul.képpen, te az embertársaidra is gondolsz, ezért kell a sebesség!:-)))
Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Autóvásárlás
Satti2007-09-01 19:10:46 // 8511
GEORGE2007-09-01 19:08:05 // 8510
80-nal ment amikor ezt a keveset ette neki.!!
Egyébként kurva szabálytalan volt a Perdix hogy 80-nal ment mindenféle komoly indok nélkül. Ugyan is feltartotta a forgalmat indokolatlanul, az nem indok, hogy fogyasztás rekordra gyúr valaki!
Egy picit
OFF
de ma reggel majd nem baleset lett abból hogy kemény 90-nel "verettem" munkába menet a 6-on.
90-nel mentem hideg volt még.
Utolért a kollégám egy gooofal, Ő tudta hogy én nem megyek gyorsabban majd így beállt mögém Volt vissza még vagy 500m a besorolósávig.
Miko a sávhoz értem teszem ki az indekszet és elkezdtem húzodni befele a kanyarodósávba.
Ekkor a goof mögül kivágott egy merci és elkezdett előzni!
éppen hogy elfért a szembejövő és én köztem!
Szóval nem szabad ilyen lassan menni, mert abból csak baj lesz....
On
Egyébként kurva szabálytalan volt a Perdix hogy 80-nal ment mindenféle komoly indok nélkül. Ugyan is feltartotta a forgalmat indokolatlanul, az nem indok, hogy fogyasztás rekordra gyúr valaki!
Egy picit
OFF
de ma reggel majd nem baleset lett abból hogy kemény 90-nel "verettem" munkába menet a 6-on.
90-nel mentem hideg volt még.
Utolért a kollégám egy gooofal, Ő tudta hogy én nem megyek gyorsabban majd így beállt mögém Volt vissza még vagy 500m a besorolósávig.
Miko a sávhoz értem teszem ki az indekszet és elkezdtem húzodni befele a kanyarodósávba.
Ekkor a goof mögül kivágott egy merci és elkezdett előzni!
éppen hogy elfért a szembejövő és én köztem!
Szóval nem szabad ilyen lassan menni, mert abból csak baj lesz....
On
Vikking 3112007-09-01 19:03:47 // 8509
Lehajtott vas, vagy sem, mi a 91-es, szanaszéthulladékká rohadt trágyadomb 75 2.0 TS-sel úgy mentünk el 2003-ban 1600 km-es országkörüli nyaralásra, két hétre, hogy még csak olajat se cseréltünk, sőt, gépháztetőt se nyitottunk! Ettől kezdve, lehet hogy szar az alfa már szerinted is, de én megbízom bennük, jóval inkább abban, mint egy mutyukiban... Má nem azér... Megbízható, keveset eszik? Azon a nyaraláson 6.5et evett a 75... 2.0 TS.. 90nel országúton, de kit izgat? A megbízhatóságról kérdezz meg olyan Cartársat, akinek 300.000nél több van a gépében... (sztem mr.mr. jetié olyan, az a mi mocink a 75ösében, 225 k val adtuk el neki...)
ystuc2007-09-01 19:02:58 // 8508
Értem. Te tudod... De ha nekem bármi okból kikéne szálnom az Alfából, tökön szúrnám magam... Nem adnám oda semmiért! És eljön majd a pillanat, mikor nekem is megmarad játszóautónak a kis 146-os, és jön majd mellé családi autónak egy családi méretű autó. Vagy egy 156SW, vagy 166. Ez természetesen diesel lesz, kis fogyival, motortuning mentesen. (Hogy karosszéria tuning nem lesz rajta, ezt nem zárom ki...) :-)
GEORGE2007-09-01 19:02:33 // 8507
De az nem az igazi lesz már!!
nekem úgy lett volna király, ha maga Perdix koma ül a volánnál aki ismeri minden rándulást a gépének, és úgy csatáztunk volna eggyet :-)))
De hát nekem sem adathatik meg minden... :-(
:-)))))
nekem úgy lett volna király, ha maga Perdix koma ül a volánnál aki ismeri minden rándulást a gépének, és úgy csatáztunk volna eggyet :-)))
De hát nekem sem adathatik meg minden... :-(
:-)))))
Mike.2007-09-01 19:02:05 // 8506
Hát ez az!! Mert ha nem menntem volna ilyennel (sajnos kellett már) akkor elhinném a mesét, de így ... ?! :-))
Satti2007-09-01 19:00:28 // 8505
Egy benzines suzuki, főleg 1.3-as motorral soha nem megy el 5 literrel, legfeljebb, 80-al országúton, 5.-ben 1 személlyel, nagyon óvatos vezetéssel, csodák nincsenek!
Mike.2007-09-01 19:00:28 // 8504
Majd megveszi innen valaki és megtudjuk az igazságot. :-)
Mike.2007-09-01 18:58:48 // 8503
Igen, a muszály az nagy úr! :-) És ha nem is hallgatni, de nem éltetni!
Azt elhiszem, hogy kevesebb üzemanyagból ki lehet jönni mint egy Alfával, mondjuk az 4,5-5 liter csak alapjáratom igaz. :-))
Azt elhiszem, hogy kevesebb üzemanyagból ki lehet jönni mint egy Alfával, mondjuk az 4,5-5 liter csak alapjáratom igaz. :-))
GEORGE2007-09-01 18:57:17 // 8502
Annyira nem kell azt titkolni, csak a valósat kell mondani róla aztán kész :-)))
GEORGE2007-09-01 18:56:37 // 8501
Mondjuk ha innen nézzük akkor igen :-))
De tudod velem van pár gond, többek közt kinváncsi vagyok :-)))))
De tudod velem van pár gond, többek közt kinváncsi vagyok :-)))))
Satti2007-09-01 18:54:42 // 8500
Viszont így legalább megmenekűltél egy "alázástól":-))
GEORGE2007-09-01 18:53:33 // 8499
Majd meglátjuk :-)))
amúgy eleve minusszal vagy nálam amiért nem tettd lehetővé hogy a mindentalázó155-del nem tudtam kiállni egy megmérettetésre!! :-((
amúgy eleve minusszal vagy nálam amiért nem tettd lehetővé hogy a mindentalázó155-del nem tudtam kiállni egy megmérettetésre!! :-((
Satti2007-09-01 18:53:32 // 8498
Igen ,ez elég fura. Amennyiben kellene vennem egy ilyesmit munkaautónak, nagy valószínűséggel mélyen hallgatnék itt róla:-)
GEORGE2007-09-01 18:52:01 // 8497
Így igazad van! :-)
De Alfásoktól ne várd el, hogy ajnározni fogják a mutyukit, és te se tedd :-))))
De Alfásoktól ne várd el, hogy ajnározni fogják a mutyukit, és te se tedd :-))))
Mike.2007-09-01 18:50:58 // 8496
Nem is ez a baj, hanem lassan ott tartunk, hogy leszólod egy Alfás oldalon az Alfákat és egy xar ipari hulladékot reklámozol nekük.
GEORGE2007-09-01 18:50:29 // 8495
Rosszul látod!!
A te 155 öregecske volt már.( sajnos )
Aztán szerintem már meg ne haragudj de átQrtak annak a moci generáljával. Erről nem tehet az Alfa.
Aztán a beírásaid alapján örökké 1000-el tépett az az 155-ös, és az idővel meglátszik bármelyik autón....
Nem baj hogy mutyukit vettél, félre ne értsél!
De az attól még nem lett jó mert te azt vetted. Te vettél egy olcsó de új kisautót ezt megértem.
Punto II.ből simán kaptál volna újjat is jó felszereltséggel. És tapasztalatból mondom ( mert van a családban Punto II és Új mutyuki is) hogy lényegesen kényelmesebb a Punto! Ha elhiszed hanem!
A muytukinak is vannak előnyei tagadhatattlan. Olyan kedvező finanszirozással adják, hogy szinte nem lehet otthagyni a szalonban......
A te 155 öregecske volt már.( sajnos )
Aztán szerintem már meg ne haragudj de átQrtak annak a moci generáljával. Erről nem tehet az Alfa.
Aztán a beírásaid alapján örökké 1000-el tépett az az 155-ös, és az idővel meglátszik bármelyik autón....
Nem baj hogy mutyukit vettél, félre ne értsél!
De az attól még nem lett jó mert te azt vetted. Te vettél egy olcsó de új kisautót ezt megértem.
Punto II.ből simán kaptál volna újjat is jó felszereltséggel. És tapasztalatból mondom ( mert van a családban Punto II és Új mutyuki is) hogy lényegesen kényelmesebb a Punto! Ha elhiszed hanem!
A muytukinak is vannak előnyei tagadhatattlan. Olyan kedvező finanszirozással adják, hogy szinte nem lehet otthagyni a szalonban......
perdix1552007-09-01 18:49:09 // 8494
Ezzel aszt akarom mondani hogy vettem egy családi autot ujjat garissat, amely minden létező extrával fel van szerelve 2.4 Milla és 5Liternél többet nem tudok vele megeteni, nekem 200 km a munkahelyem nem mindegy hogy 6000 ft vagy 2800 Ft ért fordulok meg vele......3 év mulva beszámíttatom akkor 80000km lesz benne és megint uj vasam lesz, hisz vidéki otthonnál ez ALAP!!! 7 végére meg ott lesz egy örömautóka ami he hetente beszerik se gond hanem megcsináljuk azt kész!!!! lehet vele ökörködni 20 literes fogyikkal.
Nincs itt jobb autó szép autó itt feladatok vannak meg feltételek.
Nincs itt jobb autó szép autó itt feladatok vannak meg feltételek.
Satti2007-09-01 18:46:20 // 8493
Arról nem is beszélve, hogy egy normálisabban felszerelt Swift, kb. ugyanannyiba kerűl, mint egy normálisabb Grande Punto, és hát közel nem azonos kategória, a Fiat mellé sehogy nem lehet tenni, nagyon messze van tőle egy swift, a Grande Punto meg egész eu.-ban siker autó!
Mike.2007-09-01 18:46:03 // 8492
ha több ezer kilométerre akarok tutira biztonságosan elmenni kkor
beülök a gépembe és megyek vele! :-)
beülök a gépembe és megyek vele! :-)
perdix1552007-09-01 18:45:13 // 8491
Én is, többet!!! De nem sietünk tudod ez lesz az a gép amellyel elporollak majd egy évben párszor.....és nem fog segíteni rajtad semmilyen tuning dobozka!!! Na mit szólsz komám?
ystuc2007-09-01 18:44:22 // 8490
Most ezzel azt akarod mondani, hogy a Suzuki jobb, mint az Alfa? :-O
Satti2007-09-01 18:43:54 // 8489
Sőt!!:-)
Egy papírvékony lemezből készűlt autópótlóval, nem hiszem, hogy elindulnék hosszabb útra, de még rövidre sem, ha nem muszály.
Egy papírvékony lemezből készűlt autópótlóval, nem hiszem, hogy elindulnék hosszabb útra, de még rövidre sem, ha nem muszály.
ystuc2007-09-01 18:43:52 // 8488
És asszem a kényelem sem utolsó. :-)
perdix1552007-09-01 18:43:41 // 8487
Igen hál Isten megtettem.
ystuc2007-09-01 18:43:25 // 8486
Hmm... Hát... Érdekes... :-)
Suzukiból nekem annyi bőven elég, ha sógornőmét hajtom. Nem kéne.
Suzukiból nekem annyi bőven elég, ha sógornőmét hajtom. Nem kéne.
GEORGE2007-09-01 18:42:56 // 8485
Tudok egy rövidesen eladó sorba kerülő 155 Q4-et! .-)
GEORGE2007-09-01 18:42:06 // 8484
Üdv 2007-ben barátom :-)))
igen, sajnos megtette :-(( :-))))))))))))))))
igen, sajnos megtette :-(( :-))))))))))))))))
GEORGE2007-09-01 18:41:31 // 8483
Egy új Alfa vagy Punto minimum olyan megbízható mint egy új mutyuki .-)))
ystuc2007-09-01 18:41:19 // 8482
Miii? Perdix Suzukit vett? Ez komoly???
perdix1552007-09-01 18:40:17 // 8481
LOOOl egy zsiruj OFf autot ne keverjünk egy lehajtott vassalDDDDD nekem most pár év nyugalom kell. ha csapatni akarok 7 végn és multijetteket enni akkor előveszem a felpöckölt Q4 emet:-)))) ha több ezer kilométerre akarok tutira biztonságosan elmenni kkor zsiruj OFF, pl októberben Skóciába megyek a fehér kisördöggel!! Érted már?DDDD
A 2 szituáció elfér egymás mellett, nem ugy mind náladDDDDDD
A 2 szituáció elfér egymás mellett, nem ugy mind náladDDDDDD
GEORGE2007-09-01 18:38:46 // 8480
Dehát eddig fikáztad a mutyukikat!! Nem??
A vidokon, a beírásaidban!
Öszinte legyél a válasszal!! :-))
A vidokon, a beírásaidban!
Öszinte legyél a válasszal!! :-))
GEORGE2007-09-01 18:37:32 // 8479
Leírás: ALFA 146 1.6 TS KLIMA Eladó tulajdonostól 1.6 TWIN SPARK 121 ps! Rendszeresen karbantartott, megkímélt,"gyári" sportváltozat(könnyüfémfelni , színrefújt körbeszpolylerezett, szárnyal). Hitel megoldható, Szuzuki Ignis beszámítás lehetséges!
Akkor ez a barátod abszolut nem korrekt!!
A fenti leírásban elfelejtette közölni, hogy gondja van a géppel és azért eladó!
Helyette azt írja megkimélt és rendszeresen karbantartott!
Így hogy ezt tudom csak 500ezret adok érte!!!! :-)_
Mikor mehetek a gépért???
Akkor ez a barátod abszolut nem korrekt!!
A fenti leírásban elfelejtette közölni, hogy gondja van a géppel és azért eladó!
Helyette azt írja megkimélt és rendszeresen karbantartott!
Így hogy ezt tudom csak 500ezret adok érte!!!! :-)_
Mikor mehetek a gépért???
Satti2007-09-01 18:35:25 // 8478
Annyiért nem is szabadna rajta gondolkozni, de még 800-900-ért sem!
perdix1552007-09-01 18:34:38 // 8477
Dehogy szólom le, a drágaságaimat. Lehet nem 2000 es évjáratúak, az igaz!!!!
GEORGE2007-09-01 18:34:17 // 8476
Ezért is írtam ,hogy 600-ért azonnal megveszem!
GEORGE2007-09-01 18:33:34 // 8475
Megveszzük? biznisznek jó lenne! :-)
perdix1552007-09-01 18:33:28 // 8474
Ja és mivel nem volt tag ő ugy gondolkodik hogy még most 7 évesen ki tudna belőle még elfogadható áron szállni!!! Én szorítok neki, mint minden Alfás cartársnak, ha tag ha nem tag:-)))))
GEORGE2007-09-01 18:33:06 // 8472
Nézd ha most arra célzól hogy Alfa után mutryuki fogja neki a nyugalmat jelenteni akkor nálad gondok vannak a buksidban!
Mi lett veled Koma ?? Emlékszem még a videoidra amikor a 155-nel "csapattál" és aláztad a mutyukikat. Ott röhögted öket és fikáztad öket ki a videon.
Most hogy vettél eggyet hirtelen jó kocsi lett????
Mi lett veled Koma ?? Emlékszem még a videoidra amikor a 155-nel "csapattál" és aláztad a mutyukikat. Ott röhögted öket és fikáztad öket ki a videon.
Most hogy vettél eggyet hirtelen jó kocsi lett????
Satti2007-09-01 18:31:37 // 8471
Ugyan már, olyan nincs, ez baromság!
Satti2007-09-01 18:30:18 // 8470
Azt nem igazán hiszem, hogy az irányárból engedne fél milliót, az kicsit fura lenne!
GEORGE2007-09-01 18:30:14 // 8469
Baszki mióta Mutyukis lettél igen csak leszolod az Alfákat!!
komolyan mondom ha azt a lenti 146-ot 2000 évjáratban és korának megfelelő állapotában 600-ért oda adják akkor megveszem!!!
amik nálatok 400-700 közt mennek azok tutira nem 2000-ek!! De ha igen dobj róluk képet!!
komolyan mondom ha azt a lenti 146-ot 2000 évjáratban és korának megfelelő állapotában 600-ért oda adják akkor megveszem!!!
amik nálatok 400-700 közt mennek azok tutira nem 2000-ek!! De ha igen dobj róluk képet!!
Satti2007-09-01 18:29:28 // 8468
A 2000-es évjáratú, szép állapotú extrásak??:-OO
perdix1552007-09-01 18:28:43 // 8467
Nagyon sokat szopikált vele szerintem, kell neki a nyugalom már......DDDDD
perdix1552007-09-01 18:28:00 // 8466
Nálunk 400-700 között vannak 146 osok a kereskedőknél, de így se visz senki se. Nagy kár érte, nagy kár:-)))))
GEORGE2007-09-01 18:27:01 // 8465
Ismered az illetőt???
Mi a baja az autónak, hogy 600-ért oda adja????
Mi a baja az autónak, hogy 600-ért oda adja????
Satti2007-09-01 18:26:35 // 8464
Ez viszont álomszép, és nagyon szigorúan néz ki, és van benne motor is!:-)
Brera
Brera
perdix1552007-09-01 18:25:59 // 8463
Majd szólok neki , szerintem megegyeztek!!!
GEORGE2007-09-01 18:25:20 // 8462
Ezek ilyen NAGYOLÓS írások...haragszom érte én is.
Írja, hogy sportcsomagos és kész.....
Írja, hogy sportcsomagos és kész.....