Fórum >> Csevegés (Á la Alfa Romeo....szerelem)
Mike.2008-07-16 08:19:05 // 355598
Döbbenetes! A kenukirály már máshol lapától. Sajnálom.
Föckös2008-07-16 07:35:13 // 355597
na! hol az időjárásjelentés Béééjbeeee????
hmmm?
nyomjan én?
őszhúrjazsongjajongbusongatájonsontmonotonbútkonokonsfájón...
hmmm?
nyomjan én?
őszhúrjazsongjajongbusongatájonsontmonotonbútkonokonsfájón...
Marty2008-07-16 07:28:00 // 355596
Jó regglet!:)
Buksi2008-07-16 00:09:12 // 355595
Aztamindenitdegyönyörű! :-))
Kazes☻2008-07-15 23:03:47 // 355594
Tyűűűűűűűűűűűű de szép! Én igazán nem vagyok egy órás fickó, de egy ilyet szivesen viselnék is.:)
Axl Trans2008-07-15 22:30:07 // 355593
Satti2008-07-15 21:06:28 // 355592
Kolonics Gyuri nyugodjon békében!!!
Marty2008-07-15 09:18:10 // 355590
Nekem is csak a fólia van....:P:))))
Marty2008-07-15 09:17:06 // 355589
Pussszantás Kicsicsávó!!:)))))))))))
AlfaBoy2008-07-15 09:14:36 // 355588
Igen, többnyire garázsban áll; de az, hogy nem melegszik, az természetesen arra vonatkozott, amikor éppen napozik...
Amúgy szeva Díkéj :-D
Amúgy szeva Díkéj :-D
Dekka2008-07-15 09:11:38 // 355587
jah,mert a tied biztos garazsban all :D vagy árnyékban :D
AlfaBoy2008-07-15 09:07:00 // 355586
Kell egy jó fólia az ablakokra és akkor nincs semmi gond...
Az enyém sem melegszik föl, pedig az fekete :-)
Az enyém sem melegszik föl, pedig az fekete :-)
AlfaBoy2008-07-15 09:06:03 // 355585
Tartsd garázsban és kész :-D
AlfaBoy2008-07-15 09:05:27 // 355584
Szépjóreggelt Kicsiricsaj :-D
Marty2008-07-15 08:58:12 // 355583
Télire ülésfűtés... szerintem... nekem is az van benne!:)
Nyáron javasolt a szélvédőre helyezett napellenző... ennyi:)))) Bár nekem a rosso bőr nem melegszik annyira fel, mint pl a fekete...:P:)
Nyáron javasolt a szélvédőre helyezett napellenző... ennyi:)))) Bár nekem a rosso bőr nem melegszik annyira fel, mint pl a fekete...:P:)
Marty2008-07-15 08:55:31 // 355582
Kicsi Targikám!:)
A klímát nyugodtan szereltesd be... hétvégére megint nagyon jó idő lesz állítólag:))
Pusssszantás
A klímát nyugodtan szereltesd be... hétvégére megint nagyon jó idő lesz állítólag:))
Pusssszantás
Milko2008-07-15 08:35:07 // 355581
Sziasztok,
érdeklődni szeretnék, hogy milyen megoldást javasolnátok a bőrülés problémáira?
Valóban nagyon elegáns, meg szép, de nyáron borzasztó meleg, télen hideg. Mit kellene rátenni, hogy azért ne legyen gagyi tőle és megfelelő komfortot biztosítson minden időjárási körülmények között?
Valaki, aki esetleg már megoldotta ezt a "gondot"?
Lehetőleg azt a gyöngysoros valamit ne említsétek! :)))
Előre is köszi!
érdeklődni szeretnék, hogy milyen megoldást javasolnátok a bőrülés problémáira?
Valóban nagyon elegáns, meg szép, de nyáron borzasztó meleg, télen hideg. Mit kellene rátenni, hogy azért ne legyen gagyi tőle és megfelelő komfortot biztosítson minden időjárási körülmények között?
Valaki, aki esetleg már megoldotta ezt a "gondot"?
Lehetőleg azt a gyöngysoros valamit ne említsétek! :)))
Előre is köszi!
Dekka2008-07-15 08:17:55 // 355580
minekaz,csk noveli a fogyasztast :P
Föckös2008-07-15 07:29:52 // 355579
reggelt!
nagyjábóól naonqvahideg van...
:-S
ha ez így folytatódik, nincs is értelme bexerelnem a klímát...
nagyjábóól naonqvahideg van...
:-S
ha ez így folytatódik, nincs is értelme bexerelnem a klímát...
Marty2008-07-15 06:25:18 // 355578
Tucc ám élni... két hét.. mmmmmmm.... :)))
Egyébként... szép jó reggelt!:)
Hűvös a mai reggelünk is, sőt kifejezetten hideg van...:(
Marty... Alfa Amore... Budapest
pppppppppuuuuuuuuussssssssszzzzzzzzzzziiiiiiiiiiii:)
Egyébként... szép jó reggelt!:)
Hűvös a mai reggelünk is, sőt kifejezetten hideg van...:(
Marty... Alfa Amore... Budapest
pppppppppuuuuuuuuussssssssszzzzzzzzzzziiiiiiiiiiii:)
AlfaBoy2008-07-14 16:05:54 // 355577
Hááát, én most sajna két hétig nem leszek "banzájrésztvevő" :-(
Ugyanis szabadságra készülök :-D
Ugyanis szabadságra készülök :-D
AlfaBoy2008-07-14 16:05:09 // 355576
Hááát jóóó...
Egye fene, ezért most elnézem neked :-D
Egye fene, ezért most elnézem neked :-D
boyci2008-07-14 15:53:43 // 355575
:(( most viszont nekem kell mennem :((
hív a kötelesség :))
este banzáj?? :))
pusssssssszi nektek
hív a kötelesség :))
este banzáj?? :))
pusssssssszi nektek
Marty2008-07-14 15:43:20 // 355574
Szijjjjjjjjjjjaaaaaaaaasztok!!!:))))))
Itt vagyok; csak aztán megint mennem kellett.....:P
Néha úúúúúúúgy, de úúúúúúúúgy utálom a mobilokat:PP:))))))
Nagy, nagy cupppppppantósat Kicsicsávókám!!!:)))))
Ja, és persze üdv a későn kelőknek:))))))))))
Itt vagyok; csak aztán megint mennem kellett.....:P
Néha úúúúúúúgy, de úúúúúúúúgy utálom a mobilokat:PP:))))))
Nagy, nagy cupppppppantósat Kicsicsávókám!!!:)))))
Ja, és persze üdv a későn kelőknek:))))))))))
boyci2008-07-14 15:29:05 // 355573
"nálam volt" :))))))))
AlfaBoy2008-07-14 15:19:20 // 355572
Na igen, ez egy jó kérdés...
Csak beköszön, és már el is tűnik...
Jellemző...
:-DDD
Csak beköszön, és már el is tűnik...
Jellemző...
:-DDD
boyci2008-07-14 15:18:34 // 355571
Hol is??? :-O :PPP
kando.2008-07-14 14:48:37 // 355570
Kellemes délutánt, egészségére annak, aki túl van az ebéden ;-)
Ismét itt vok, egy kicsit :)))
Ismét itt vok, egy kicsit :)))
Marty2008-07-14 14:03:00 // 355568
No, újra itten e!!:)))))
AlfaBoy2008-07-14 09:49:08 // 355567
Oksa, megvárom :-PPP
boyci2008-07-14 09:46:01 // 355566
pill, mindjárt elhiszem :))))
AlfaBoy2008-07-14 09:39:55 // 355565
Nem kalandozom, csak szerettem volna bebizonyítani neked, hogy nagyon nem volt semmi perverz a gondolataimban :-P
boyci2008-07-14 09:37:51 // 355564
akkor most ki kalandozik, mi??? :))))
...háttteeee!!! :))))))
...háttteeee!!! :))))))
AlfaBoy2008-07-14 09:36:13 // 355563
Miért perverzkedek???
Semmi perverz nem vóóót benne...
Szóba sem került a kabbegumigolyó, vagy ilyenek :-P
Semmi perverz nem vóóót benne...
Szóba sem került a kabbegumigolyó, vagy ilyenek :-P
boyci2008-07-14 09:35:24 // 355562
máááá megen perverzkecc itten te delek :))))))
boyci2008-07-14 09:34:58 // 355561
húú, arra sokminden definiálható :))))))))))
AlfaBoy2008-07-14 09:34:05 // 355560
A nedves/kellemes kombinációra :-P
boyci2008-07-14 09:27:52 // 355559
...az időre??? :))))))))
AlfaBoy2008-07-14 09:26:39 // 355558
khm-khm...
Erre most majdnem mondtam valami cifrát :-PPP
Erre most majdnem mondtam valami cifrát :-PPP
boyci2008-07-14 09:20:34 // 355557
:)))))
igen, most egy kicsit nedves, így valóban kellemesebb :))))))))
igen, most egy kicsit nedves, így valóban kellemesebb :))))))))
AlfaBoy2008-07-14 09:15:09 // 355556
Itt is érdekes idő van, szép fekete felhőkkel, meg minden :-D
Amúgy meg vettem levegőt, csak ez most sokkal kellemesebb, mint a 37 fokban :-PPP
Amúgy meg vettem levegőt, csak ez most sokkal kellemesebb, mint a 37 fokban :-PPP
boyci2008-07-14 09:10:39 // 355555
Neeem, csak kreálni !!:)))
boyci2008-07-14 09:10:09 // 355554
Mert nálunk naon csúnya idő van :(((
eddig nem vettél levegőt???? :-O :DDDD
eddig nem vettél levegőt???? :-O :DDDD
AlfaBoy2008-07-14 09:09:11 // 355552
Miért lehetne szebb???
Mostmár lehet végre levegőt is kapni :-D
Mostmár lehet végre levegőt is kapni :-D
boyci2008-07-14 09:08:11 // 355551
nnnna, csináltam egy jóóó kis melegszenyát egy forró kakaóval :)))
most már eshet tökig, nem érdekel :DD
most már eshet tökig, nem érdekel :DD
boyci2008-07-14 09:07:18 // 355550
ne arra vegyél :)))
összakaparom én magam ha gáz van :)))
összakaparom én magam ha gáz van :)))
Mike.2008-07-14 08:57:48 // 355549
Így van, veszek ambert aki összeszerel minket! :-))))
