Fórum >> Csevegés (Á la Alfa Romeo....szerelem)
Tommi2005-06-17 00:33:20 // 11598
Svédek és Wales-iek közé semmiképp :)
Tedi2005-06-17 00:32:53 // 11597
Jaja, meg a szipu :)))
ystuc2005-06-17 00:32:25 // 11596
Skandináv? Na nem! Inkább valami digó lottót! :-)
Tedi2005-06-17 00:32:02 // 11595
Egyéb kívánság? Zsidók, katolikusok vagy pogányok közé szeretnél kerülni? :)))
ystuc2005-06-17 00:31:38 // 11594
Á, ezek a mai fiatalok! Csak a szex, csak az jár a fejükben!
Tommi2005-06-17 00:30:48 // 11593
Tudjátok mit? Inkább menjünk el skandináv lottó játszani :)))
Tommi2005-06-17 00:29:39 // 11592
De akkor követelem, hogy szabályszerűen feszítsenek meg :)
ystuc2005-06-17 00:29:24 // 11591
Próféta??? Na nem...!!! Ez rágalom! Én bűnösnek talállak!!!!! :-)
Tommi2005-06-17 00:29:06 // 11590
Én meg hidat építek belőled :)))
Tedi2005-06-17 00:28:49 // 11589
Pfújj az a mocskos, köpködő Júdeia Népfront! :)))
Téged már semmi nem ment meg a kereszthaláltól. Tudod, kimész az ajtón, jobbra fordulsz, fogsz egy keresztet :) Ha jobban nekifeszülsz, hamarabb túlleszünk rajta :DDD
Tommi2005-06-17 00:28:35 // 11588
Na menjél aludni, de marha gyorsan :)))
ystuc2005-06-17 00:27:29 // 11587
Nos, Tommi nevű user. Én tényleg kimondottam? Mit is?:-)
A teljes képzavar, és a történetek keverése miatt, csak te leszel a bűnös!
Ja, és gyíkká változtatlak! Úgyis elmúlik majd! :-)))))
Tommi2005-06-17 00:26:55 // 11586
Illetve, hogy pontosítsuk a tényállást T. Bíróság, ystuc nem is azt a nevet mondta ki, hanem két prófétájának nevét, tehát két rendbeli bűntettet követett el. Az utolsó szó jogán kérem felmentésemet, hogy az ajtónál ne kelljen keresztet fognom és őt meg mentse meg az öngyilkos alakulat, a Júdeai Népfront, vagy aki akarja.
:)))
Tedi2005-06-17 00:25:41 // 11585
Bíróság? Hol élsz Te a menyországban? :)))
Most meg a menyország toursit jutott az eszembe :)))
Tedi2005-06-17 00:23:48 // 11584
Nem tehetek róla, a megkövezésről mindig ez jut eszembe :)))
Tommi2005-06-17 00:23:38 // 11583
Én... én... ártatlan vagyok T. Bíróság, én csak gondoltam a kimondhatatlan nevű dologra, az ystuc volt az, aki kimondta a nevet. Kövezzük meg inkább Őt, egyébként is Ő könnyebb, mint egy kacsa.
Na, ez már kissé képzavar, keverem a sztorikat :)))
ystuc2005-06-17 00:21:51 // 11582
A nagy klasszikus... Brian élete. Kicsit másképp. :-)
Tedi2005-06-17 00:18:51 // 11581
ja igen. Én két hegyeset kérek, meg egy nagy lapost. És egy zacskó kavics is lesz
:)))
Tedi2005-06-17 00:16:32 // 11580
Alfaville városának törvényes fia Tommi!
Mondjak igen?
Igen.
Igen.
Az Amore tanácsa bűnösnek találtatott, egyes német "autómárkák" nevének kimondásában, és ezért, mint Alfakáromlót megkövezésre ítéltetsz!
Nézd. Este tök jól dumáltunk és mondtam a többieknek, hogy a vw így meg úgy.
hallotátok?! megismétlete!! Hallottátok!?
Igen, igen, hallottuk!
Nők is vannak köztetek tán?
ja nem nem, nincs..
Na jólvan.
Figyelj, nem hiszem, hogy Alfakáromlás az, ha kimondom, hogy wv.
Figyelmeztetlek, ezzel csak magadat hozod rosszabb helyzetbe!
Rosszabb helyzet? Hát lehet ennél rosszab?! VW VW VW
:)))
ystuc2005-06-17 00:12:06 // 11579
Naja. Ha így folytatják, lassan minden hatalmas lesz. Semmi értelme.
Tommi2005-06-17 00:08:09 // 11578
Nekem is a VW jutott eszembe példaként, csak nem mertem beírni, nehogy megkövezzenek :))))))))))
Tedi2005-06-17 00:02:11 // 11577
Én csak azt nem nyesem, hogy hova a f@szba bővítik az autókat. A középkategóriában meg feljebb még megértem, de egy alsú-közepes autót vagy a kisautókat minek???
ystuc2005-06-16 23:56:31 // 11576
Na igen... Ez mind az úgynevezett alsó-középkategória.
Mindenesetre a méretnövekedés tényleg látványos. Most egy Polo akkora, mint régen egy Golf...
Tommi2005-06-16 23:53:44 // 11575
"ZS" szegmens, LOL :))) Eléggé eltolódtak a határok, szvsz ma már nem lehet annyira élesen elkülöníteni, hogy melyik autó hová tartozik. Van egy csomó új, "átmeneti" kategória is, ez a SUV-SIV-SAV-SEV-meg akármilyen Vehicle "kategória"-rövidítések, én néha elvesztem a fonalat :)
Slowfeet2005-06-16 23:49:26 // 11574
Ráadásul off golf, xara, 307 néhány hazai autósujságiró szerint, meg sajna a közvélemény jelentős szerint "középkategória", Ignyis meg alsók.
Akkor a 156 felső prémium, a 159 meg ZS szegmens?
Tommi2005-06-16 23:02:21 // 11573
Ja, a méretnövekedés meg természetes dolog, az utód mindig kicsit hosszabb-szélesebb, mint az előd, lassan-lassan minden kategória növöget és ami régen "nagykocsi" volt, az ma már csak alsó-közép vagy egy korábbi kisebb modell ma már a "nagyok" között van :)
Tommi2005-06-16 22:59:44 // 11572
A gyerek ugyanaz, csak máshogy hívják :) Eredetileg arról volt szó, hogy az utód 158 néven fut majd, aztán a legendás 159 versenyautó előtti tisztelgés miatt lett megváltoztatva a típusjelzés. Legábbis én így tudom.
Slowfeet2005-06-16 22:18:08 // 11571
META riasztó beállítás BP, hol van ilyen, vmelyik hsz-ben láttam, de már nem tom mikor, és most kéne!
AKI2005-06-16 22:04:45 // 11570
Tul képpen nem is lesz 158 most nézegettem a 159-es ről szoló cikket.Érdekes és mintha kicsit nagyobb lenne mint a 156(képek alapján) sőt kicsit a 166 hoz tudnám méretbe hasonlitani.Nekem teccik bár a 158 is nagyon szép lenne.
Cselentano2005-06-16 13:33:54 // 11568
ha kell töb info, küldj egy mailt és válaszban megy "minden" :-)
Azmo2005-06-16 11:12:07 // 11567
Szevasztok pöcsök Angliából:) Holnap este megyek haza, majd mesélek vagy mi:) Tessék viselkedni és életben tartani a topicom:)
someq-1472005-06-16 06:00:48 // 11566
Cselentano és Csőri:
Köszön szépen a kimerítő tájékoztatást!:-)
A pohártartómat én sem szívesen áldoznám fel, szükségem van rá!
Úgy érzem, hogy kell nekem ez az iPod!!!
Csöri2005-06-15 21:07:01 // 11565
Ezt tőlem kérdezed?
Cselentano2005-06-15 20:37:30 // 11564
itt van egy link, hogy melyik alfákhoz kompatibilis a dension kűtyű :
http://www.dension.com/oem1.php
Cselentano2005-06-15 20:35:46 // 11563
Alakul már a beszerzendő lista?
Cselentano2005-06-15 20:35:16 // 11562
De a profi TE vagy :-)))
Csöri2005-06-15 20:28:51 // 11561
Ok ehhez te értesz.:))
Cselentano2005-06-15 20:12:02 // 11560
de a lényeg ehhez előbb kell venni előbb egy iPodot (ha kell keress meg az , itthoni hivatalos kiskereskedelmi áraknál, olcsóbban tudunk itthonról szállítani garival, számlával (ez itt a reklám helye :-))) és természetesen egy kiegészítőket is)
én személy szerint több, mint 2,5 éve használok iPod-ot és természetesen nem csak zenehallgatásra (hanem pl. fotó mentésre is)
szóval visszatérve az eredeti témához
amire kérdezett a kollega az csak egy "fiók" , ami nagyon csecse , de én nem tenném be , innentől kezdve mindenki látná , hogy van egy iPod a kocsiba.....
ráadásul kövezettek meg , de én pohártartó "mániás" vagyok :-))
a kártyatartó pl. nekem felesleges
a könyöklő alatti pohártartó meg a céljának használhatatlan, mert akkor a könyöklőt nem tudom igénybe venni, így azt aprópénz tárolására használom
szóval ebben még fejlődnünk kell :-)))
szóval szerintem a fiók nem biztosan jó megoldás, akkor már a kesztyűtartóba vagy a könyöklőbe tenném be az iPod csatiját
az iPod a fejegységhez egy apró dension gyártmányú dobozkán keresztül kapcsolódik
de erről konkrétabban Andrew kollegát kellene kérdezni
én jóideje tervezem, hogy berakatom az alfába, de még nem tettem meg , ő már igen :-)
és elég meggyőző volt, az én rádiós kapcsolatommal szemben
pár link a témában:
http://www.apple.com/ipod/accessories.html
http://www.dension.com/main.htm
röviden ennyi :-)
Cselentano2005-06-15 19:56:45 // 11559
szerintem nem :-)
a "régi sima cd-s fejegység is cd-váltóként kezeli, a cd fejegység gombjain keresztül , és a kormányon keresztül tudod vezérelni az ipodot
Cselentano2005-06-15 19:55:14 // 11558
igen az új 147-be a kártya és pohártartó helyére lehet kérni egy tartó-fiókot, de ez csak a tárolás
ugyanez bemegy a "régi" 147-be is
Cselentano2005-06-15 19:53:55 // 11557
szóval akkor a témáról pár mondat
(bár van itt egy kollega aki előrébb tart megvalósításban, mint én)
Tedi2005-06-15 19:49:36 // 11556
Háát pedig nagyon úgy néz ki, meg olvastam valami háttéranyagot hozzá, és tényleg az van, hogy névleg megszűnik, de más adónemeket meg felemelnek, tehát beépül abba. Nem tudom mennyire vígasztalja a népeket, hogy Európában, ahol van regadó, ott mindenhol ez lesz. Szerintem semennyire.
ÁdidiGaga (il hempescattore)2005-06-15 19:44:33 // 11555
Hír: MegszűnHET a regiszrációs adó.
Az elképzelés fő elemeit ismertetve kiemelte: a tagállamok nagy részében - de nem mindegyikében - kivetett regisztrációs adó fokozatosan beépülne az éves üzemben tartási adóba, és így egy idő után megszűnne.
és a "beépülés" hogy értendő?
- mert ha a regadó megszűnik de helyette más adó meg emelkedik,
akkor a k..vaanyjukat,csak névleg szűnne meg.
- ha viszont tényleg megszűnik,akkor mi a f.sznak kell beépülni, mérnem egyszerűen csökken és megszűnik.
úgyhogy szvsz ezek csak kibulizták Brüsszelben a zsebpénzüket ,hogy a szívük r..thadjon ki! :-(
Halesz2005-06-15 19:28:19 // 11554
Tommi2005-06-15 19:22:54 // 11553
Sziasztok!
Gondolkodtam, hogy hová írjam ezt a hozzászólást, mert végül is OFF téma, de asszem ezt a topicot elég sokan olvassák és végül is illik ide a Csevegésbe :) Szóval:
Augusztusban jön az argentín válogatott és bár én nem vagyok fanatikus foci rajongó, de őket azért nem hagynám ki. Sőt, mivel a horvátokkal közösen rendezendő 2012-es EB-t is propagálni fogják, egy csomó "nagy ember" lesz itt. Többek között az isteni Diego is, aki lehet, hogy most egy drogos disznó, de nekem mindig is Ő volt-van-lesz "A Focista" :)))
Arra gondoltam, hogy ha vagyunk páran, akiket érdekel, össze lehetne hozni egy meccslátogató Alfás kompániát. Beszéltem ath kollégával, őt 100% érdekli a dolog, eddig tehát ketten vagyunk :) Ha esetleg valakinek van jegybeszerző kontaktja, az külön jóóó lenne :))))))))))
Csöri2005-06-15 17:54:51 // 11552
Szerintem fejegység függő.
Halesz2005-06-15 17:41:48 // 11551
Someq! Kérdezd meg Cselentanot, ő tervez valami ilyesmit asszem! :)
someq-1472005-06-15 16:27:23 // 11550
régibe nem lehet beműteni????
Vagy teljesen más fejegység kell hozzá???
Csöri2005-06-15 16:21:12 // 11549
Az uj 147-be lehet rendelni.