Fórum >> Csevegés (Á la Alfa Romeo....szerelem)

norbee2004-12-03 10:19:50 // 1341
Szellemes család, Azmo párjának meglátásában :D
Paco2004-12-03 10:15:58 // 1340
Pedig rajtam kívül még ott volt azasszony, és a nevelt fijam is :)
Paco2004-12-03 10:15:22 // 1339
Nem, én vagyok Feketeszakáll unokaöccse :)
szutyok2004-12-03 09:51:44 // 1338
Csak ne tessék irígykedni! Lesz ez rosszabb is!
prz2004-12-03 09:42:59 // 1337
Sziasztok! krisz33: Őt én is látom szinte minden nap. Egyébként a bordó 156 mellett egy bordó 145 is ott szokott állni és mindkettőn van kígyó+cuoresportivo matrica. Gondolom innen vki. ?! :)
norbee2004-12-03 09:40:22 // 1336
"párom meg aszongya senkit nem látott az autóban" Paco, szvsz ez átlátszó duma! :))) Vagy Tiéd lenne a Mary Celeste Alfás változata? :)))))
Azmo2004-12-03 09:38:58 // 1335
miről beszélsz? a duda után egyből odanéztem, ne csináld már:) és egyből kis is szúrtalak, párom meg aszongya senkit nem látott az autóban:)
krisz332004-12-03 09:27:54 // 1334
Hali a soroksarin lattam 156 ot a foltvarazs elott nagyon kiraly a gep de anyira nem mertem nezelodni mert off sozokoval voltam:))))
Paco2004-12-03 09:23:33 // 1333
Na ja. Az még hagyján, hogy jobbról elmegy mellettem valaki egy Alfával a kanyarodó sávban. Az is elfogadható, hogy nem vesz észre maga mellett egy másik Alfát. Egye fene, mindezt elnézem neki, hisz ült mellette valaki, biztos annak magyarázta a 33-sa működését. De hogy a rádudálás után 10 mp-ig bambán néz a szemembe, és nem fogja, hogy csak köszöntem az már nagyon gáz..... :-P
kilo2004-12-03 09:20:41 // 1332
és ki aludt az ágyacskámban?
BFMSE2004-12-03 09:16:20 // 1331
Ez a foto marha jo lett :D
Azmo2004-12-03 09:06:42 // 1330
ennél jobb nem is lehetne:)
szutyok2004-12-03 08:56:32 // 1329
Na jó reggelt kolléga úr!

Szóval valami jót!
Nekem jó volt! Tegnap dolgoztam a héten először, ma meg utoljára! Ez elég jó?

Azmo2004-12-03 08:37:10 // 1328
jó reggelt OFFosok....na mivan? máskor kérem hajnali 6-7 fele beírni már valamit, jó?:)
Azmo2004-12-03 08:31:54 // 1327
jó reggelt! és ki volt az a Paco féle figura egy 155-össel a Bajcsy végén a felüljáró előtt, aki rámdudált tegnap este? :))))
M-GEGE2004-12-03 00:23:39 // 1326
Ez jó kérdés! Tehát ha én piros műszerfalvilágítást akarok a 33asba, akkor ledet és/vagy számlapot kell cserélnem? Fehér számlap a jó hozzá vagy fekete?
Halesz2004-12-03 00:16:17 // 1325
Ki volt az a feka 145-ös tulaj, akivel ma (csüt) este összefutottam az Éles saroknál?? :)
Halesz2004-12-02 22:38:59 // 1324
Izé! Nem úgy van a 145-ben, hogy az izzók fehérek a műszerfal mögött és maga a számlap zöldes?
..2004-12-02 22:27:49 // 1323
Műszerfal világítás kérdésében.Nos, számlapot én vettem a 155-höz és peros a világítás így.LED-et műszerfalba a Frigate tuningnál és a magnumtuningnál lehet kapni.
Giorgio2004-12-02 22:23:29 // 1322
Sztem ne keresgélj sokat jürgenéknél. Sportszériás 156, vagy 147 gyárilag, és biztos hogy "elvakulsz" (csak jó értelemben) majd a párázspiros világítástól! :)) Én is kicserélném a kocsiban a belsővil.-t csak nemtom hol kapok a LEDekre a zöld koton helyett pirosat. :-)
Paco2004-12-02 22:16:56 // 1321
Touche...... :) Amúgy nálam a rajz nem egy firkát jelent, és az ismeretségi körömben 100 ból 1 ember tud rajzolni és 100 írni :)
M-GEGE2004-12-02 22:12:35 // 1320
Nekem tetszenek a góf belső fényei. De főleg a piros belső fények tetszenek, ami meg ha jól tudom a szeját meg a bíemdáböljú kocsikban is van. De nem belsővilágítás teszi az autót!
Giorgio2004-12-02 22:04:58 // 1319
A cikk alapos és szárazon tárgyilagos, a kritika élét elütő poénok nélkül, ezért érezhető kicsit "lehúzósnak" a cikk. A 147-es összes erényét és hibáját felsorolja. De nekem ez a VWGolfautóhoz hasonlítgatás sosem tetszett. A Golfautó kopogós, undorító, unalmas, németszagú, feketénszürke, germántechnós, szembántókéken világítós, idétlen, fapados, kényelmetlen, bakelitműanyagos beltere pedig labdába sem rúghat a 147 mellett, nem hogy ahhoz hasonlítsák. pföhh. :-/ A 103 lovas VDani Stilo példája a 120 lovas TS ellen egyszerűen abszurdnak hat, a körülmények tisztázása sokat lendítene ezen.
Tedi2004-12-02 21:16:20 // 1318
Egyetértek Bubble kolleginával. :) Maga a tartalom szvsz nagyon jó, csak a megfogalmazás meg a stílus sántít egy kicsit.
BFMSE2004-12-02 17:11:20 // 1317
Ez egyszeru: amikor meg nem tudtal irni te is rajzoltal (pl az ovodaban) ebbol adodoan nagyobb rutinja van mindenkinek a rajzolasban...
Paco2004-12-02 16:35:48 // 1316
Tulajdonképp miből veszed, hogy ha írni nem is, de rajzolni tud? :-P
BFMSE2004-12-02 15:36:08 // 1315
"Inkabb rajzolja le" :D
bubble2004-12-02 15:33:15 // 1314
Üdv. Urak Elolvastam én is a cikket. Tulajdonképpen biztosan igaza van ennek a Szekeres gyereknek a maga szempontjából. Nekem igazából stilisztikai kifogásaim vannak, de azok nagyon. Úgy érzem igazán eredeti akart lenni, de ez nem sikerült. Nem humoros, nem vicces, egyszerűen erőltetett az egész cikk stílusa. Nem tudom ki ő, de ha így ír, inkább rajzolja le!!!! uff
Azmo2004-12-02 15:05:02 // 1313
kb.
ingegnere2004-12-02 14:55:27 // 1312
GRoman Nos, igen, én nem voltam még "jó beosztásban", de bízom benne, ha oda kerülök, jól ki fogok jönni.:-) Ezért írtam, hogy az én helyzetem még könnyebb, mert nincsenek gyerekeim. Ha tapasztalatom nincs is, elképzelésem van. (Láttam pár pelenkaárat, és huhh.:-) Nomeg kiscipőt. :-/ ) Kimenni külföldre mindenképpen hasznos. Már csak azért is, hogy megismerj más kultúrát, más társadalmi szokásokat. De benne van az a veszély, ha valaki huzamosabb ideig kint marad, kint lesznek barátai, kint úgy berendezi az életét, hogy a hazai dolgokat látva nem tartja érdemesnek a hazatérést. Amikor kint voltam (azaz voltunk), kaptam egy felajánlást, hogy elvégezhetném kint a PhD-t. Ez minimum 5 évbe került volna, és kaptam volna mellé 1500-2000EUR-ós ösztöndíjat. Anyagilag, szakmailag kecsegtető volt, de tudtam, hogy itthon kell elkezdeni az életem. Nem mondom, hogy könnyen, de elkezdtem.:-)
kilo2004-12-02 14:45:50 // 1311
Pinyóba vele!
Azmo2004-12-02 14:34:36 // 1310
ájjj, de gázul nézek ki :D khhm....igen, én vagyok a főnök!
kilo2004-12-02 14:32:27 // 1309
Ez a csákó itt a főnök?
Halesz2004-12-02 14:02:38 // 1308
A VDanis részt leszámítva szerintem alapos, korrekt és tárgyilagos a cikk, tényleg ilyen a 147-es. Kicsit többet írtam volna a 2 literesről, de végül is azt is megemlíti a cikkíró, hogy az a jobb választás! Alapos és teljesen reális a használtpiaci körkép is! Szerintem kár tagadni, vannak negatívumai ennek a típusnak, de a pozitív tulajdonságokat ugyanúgy kiemelte a szerző!!!
BFMSE2004-12-02 12:29:39 // 1307
Hat tenyleg erdekes lett a cikk. Mondjuk en az ertekvesztesnek orulok, mert altalaban nem ujonnan veszem az alfakat :) de remelem az uj alfa vasarlokat nem remiti meg, mert ha nem vesznek uj alfat, akkor en se fogom tudni toluk megvenni hasznaltan :D UI: Talaltam karakterisztikakakat a 2.0 TS 16v-hez.
Inner Circle2004-12-02 12:25:01 // 1306
Gyönyörű képek, nem is csak az Alfások. Nekem a nürnburgringi tetszik a legjobban, de az összes nagyszerű.
Robi2004-12-02 12:16:53 // 1305
Bővebben kifejtve: utálom, amikor így kiragadnak valamit, és nem írják le a körülményeket. Ha a gyorsulás előtt a 147-est is alaposan megjáratják, pl mennek vele városban 1000 km-t csutkagázon, és utána állnak ki vele, akkor piszkosul elveri a Stilo-t. No meg azt elfelejtették megírni, hogy VDani a gyosulásra tette fel az életét, úgyhogy valószínűleg elég precízen váltott. Gondolom, hogy az ellenfele nem, bár nem tudom, ki volt.
Robi2004-12-02 12:08:42 // 1304
Behányok... :(
Ollah2004-12-02 11:59:32 // 1303
(Bocs', hogy beleszólok: nem túl vészes fenntartani egy Alfát, ha az ember csak hétvégén használja, és akkor is csak korlátozott mértékben.)
GRoman2004-12-02 11:56:50 // 1302
Ingegnere: "Fizetés tekintetében az a meglátásom, hogy itthon, jó beosztásban ugyanazt a pénzt meg lehet keresni" Hát, nekem nem jött össze... Én azt szerettem volna, hogy hazatérve legalább _a_felét_ megkapjam a kinti fizumnak (vagyis a kinti nettó mint itthoni bruttó, aztán a magyar adórendszer gondoskodik a felezésről), de az istennek se jött össze, ahhoz itthon már komoly managernek kell lenni, öregem! Pedig akkor kvázi megmaradt volna a kinti életszínvonal, azáltal, hogy itthon nem kell lakást bérelni... De így most megint nem tudok félretenni semmit (jó, most a napidíjból átmenetileg igen), ez b...-a csőrömet. Két gyerek mellett a "költségeket minimalizálni" lehetetlen (pedig értek hozzá, amikor egyedül voltam kint, 5 hónap alatt összekuporgattam annyit, hogy abból be tudtam rendezni a családnak a töküres lakást, Ikea bútorok, mosógép, hűtőgép, úgy, hoyg közben küldtem haza annyit, amiből ők is megéltek meg az Uno részleteit tudták fizetni...). A többiben igazad van. Azmo, neked is igazad van. Pont amiatt, hogy "az értékeket továbbadni", kéne kimenni egy kicsit mindenkinek, aki teheti, hogy táguljon a látóköre, és többet tudjon továbbadni aztán...
..2004-12-02 11:32:04 // 1301
"Alfás körökben nem szeretnek beszélni róla, de bizony egy márkatalálkozón rendezett gyorsulási versenyen az autós topikok kiskorú ámokfutója, a jogosítványszerzéshez is fiatal VdaNi a szülei 103 lovas, ötajtós Fiat Stilójával bizony egy jó motorháznyit vert rá egy fekete, 120 lovas 147-esre." wáhááhááááhááá VDani a Jelenség:)))
ingegnere2004-12-02 10:46:15 // 1300
GRoman Nagyon érthetően és jól vázoltad fel a helyzetet, és számomra a magyarázatod elfogadható. Valóban jobb az általános társadalmi légkör Hollandiában, de az egy igen jóléti társadalom. Ugyanez az osztrákokról már nem mondható el. Fizetés tekintetében az a meglátásom, hogy itthon, jó beosztásban ugyanazt a pénzt meg lehet keresni, és ha nem is azonos, de hasonló életfeltételeket lehet teremteni. (Jó, mondjuk nem plazmatévét veszek, hanem valami egyszerűbbet, de a funkciója uaz.) Bizonyos luxus dolgokról adott esetben le kell mondani idehaza, de az általános megélhetés szerintem biztosított. Honnan veszem a pédát? Apu 15 éve dolgozik Ausztriában, igaz nem magas beosztásban, de a kint tartózkodás járulékos költségeivel együtt nem olyan rózsás a helyzet. Jó, ő is vett magának pár autót ez idő alatt, legutóbbi Galantjának a részleteit még most is nyögi, de amit igazán fel tudnak mutatni, az egy újpesti panellakás a másik mellé (még az ingatlanárak radikális emelkedése előtt.) ÉS a belét kidolgozza, arról nem beszélve, hogy ezt a minimális anyagi többletet a család, mint intézmény szenvedte meg. Nem mondom, vannak, voltak előnyös oldalai is, de összességéen azért több volt a hátrány. Előnyös volt pl, hogy 6 évig nyaranta én is kint dolgoztam, és hazai mekis diákbérekhez képest nagyságrendekkel többet kerestem. De ez egy átmeneti állapot volt, arra mondjuk jó, hogy ebből vettem autót, az első Trabim.:-) Aztán az első Alfám is. Sokszor én is meglepődök, hogy fiatalok milyen autókkal járnak, de ez van, valahogy jól csinálják a dolgokat.:-) Én 14 éves korom óta dolgozom nyaranta, egyetem óta rendszeresen. Kubikus melótól kezdve színházi fellépéseken át a marketingik mindenfélét csináltam és csinálok, javarészt ebből tudtam és tudom finanszírozni az életem. Amennyit főállásban kutató mérnökként keresek, az sokak számára meglepő és mulatságos lenne, de így valahogy ki tudom egészíteni a keresetünket (az asszony óvónő és csak 6 órában!). Én inkább a kiadásaimat próbáltam minimalizálni, és úgy gondolom, meg tudok élni. Persze fiatal vagyok még és nincs családom, így tisztában vagyok vele, hogy valamivel könnyebb a helyzet. De harmadik éve vagyok a cégnél, haladok a doktori felé, bízom benne, hogy 5-10 éven belül jó életfeltételeket tudok magunknak teremteni. ( A gyerekvállalást azt nem ettőlés nem pénztől teszem függővé.) Summa summárum, amit érzek a mai fiatalok között jelentkező tendenciában, hogy egyszerűen képtelenek kivárni. Képtelenek sokan kivárni, hogy egy cégnél többévet lehúzva szerezzenek gyakorlatot és úgy alapozzák meg a jövőjüket. Ugyanakkor nem hajlandóak lemondani bizonyos dolgokról. Elhiszem, hogy az a trendi, ha a legújabb kocsim van a legújabb telcsivel, és többieknek vígan mesélhetem, hogy milyen volt nyáron Lanzarotén. De ha ezt a jelenlegi fizetéséből nem tudja megtenni (de azért tegyük hozzá, hogy itt mindenkinek Alfája van, aminek adott esetben a megvétele nem is, de fenntartása mindenképp jelentős anyagi áldozatot követel, tehát annyira mégsem olyan szar a helyzet!), akkor be kell érni bizonyos ideig a busszal, az öreg autóval, a divatjamúlt telefonnal és esetleg a Velencei tóval. Ha az ember kitartó és okossan helyezkedik, úgyis eljön az életében a jobb kor.
Tresor2004-12-02 10:28:15 // 1299
Egy ilyet azért elfogadnék
count M2004-12-02 10:23:55 // 1298
Cikk Csörivel és VDanival, a totalcaron... :) r.cM
Azmo2004-12-02 10:14:35 // 1297
Először is elnézsét, mert félreértettem ezt a felsőbbséges mosolyt! Abban tökéletesen igazad van, hogy lehetett volna 14 alatt sok mindent csinálni, de tudod emberileg kellene sajnos idővel kinőnie a társadalomból azoknak az embereknek, akik úgy gondokodnak, hogy no akkor próbáljunk elérni valamit, ami hosszútávon gazdaságos, profitot termel, ne pedig azon legyünk hogy minél többet minél gyorsabban összeharácsoljunk! Nézd, erről szól az ország szinte 89 óta, akkor volt volt egy nagyobb szétosztás, azóta meg apránként, és most ugye jön amiről a szavazás is szól! Azt is tökéletesen megértem, hogy Te már nem nagyon akarsz türelmes lenni, mivel nem annyi idős vagy mint én. Viszont azt lásd be, hogy a Te korod beli emberek azok, akik példát mutathatnak annak a fiatalságnak, annak a felnövő generációnak, akik el fogják tartani az országot, hogy ilyen csúnyán fogalmazzak. Ám ha ezek a fiatalok is azt látják, hogy no, akkor mézes bödön előttem, szedjük ki amit tudunk, akkor sehova nem fog eljutni ez az ország! A mentalitás különbség érthető azt hiszem, sajnos ezt kell mondanom, mert egyszerüen az évtizedek óta tartó elkeseredés után jött egy változás, amikor sokan azt hitték, hogy mindent szabad már ('89), de senki nem tudta rendesen kontrollálni ezt, vagy legalábbis nem 100%osan. Az a kormány is követett el hibákat, de azt hiszem nagyon sokat is köszönhetünk nekik, persze mindig azt veszik elő ami nem sikerült! Ez is mentalitás, sírni-ríni, azt tényleg könnyebb! Gondolkodni viszont lusták az emberek, mert elég nekik megnézni a 2 remek kereskedelmi csatorna által ontott szemetet, meg meg lehet nézni milyen pofátlan és sértő módon hazudnak egyes politikusok a képedbe, de ennek ellenére a bácsika, sőőőt, fiatal, értelmes emberek is elismerően bólogatnak azoknak az embereknek a szavaira, akik miatt (többek között) ott tart az ország ahol! Engem ez döbbent meg! Nincs türelme az embereknek, ez tény, talán az az 50 év gyülemlett fel bennük és egyszerüen nincs még 50 évük, hogy élvezzék az országukat, én ezt is valamilyen szinte megértem! De a tényen nem változtatnak ezek a dolgok, nem megy ennyi idő alatt, pláne úgy hogy az a negatív rabló módszer él mindenkiben, kiében kevésbé, kiében jobban, hogy kaparintsunk meg mindent gyorsan. Én is követek el hibákat, igen én is van, hogy bliccelek a bkv-n, én is van, hogy másképpen fizetem ki az áramot, tudom, hogy nem helyes, sajnos én is néha teszek olyat, amit nem kéne, de egyszerüen én is abból a nem EU komfort fizetésből élek! Egyszerüen csak azt kellene belátni, hogy idő kell és igen, lehet hogy magadnak már nem lesz jobb, de a gyerekednek igen, az unokádnak igen és szerintem ezért érdemes küzdeni, de legalább megpróbálni!
GRoman2004-12-02 09:55:49 // 1296
Köszi szépen, de most csak kiküldetésben vagyok kint, amúgy magyarországi telephelyen vagyok állományban... Úgyhogy "ideiglenes paradicsom", de legalább egy kicsit kipihenem magam... (A meló ugyan legalább 3* annyi, mint az előző helyemen, de a körülmények mások...) Fixen külföldön állást vállalni most már családi okokból nem szándékozom (később meg már túl öreg leszek hozzá). De lássuk a tényeket: Óvónőnek kijönni mondjuk bruttó 2000€ -ért nem érdemes, mert a lakbér az óvónőnek is ugyanúgy 500€, mint a fejlesztőmérnöknek... A kettő közötti résben ugyan meg tud élni, de félretenni nem, akkor meg minek vállalja az idegen országban tartózkodás kellemetlenségeit? Nekem ellenben fejlesztőmérnökként, kezdő mérnöki kategóriában 3000€ volt a bruttóm (kerekítve, illetve ma kb. ennyit érne az az állás), de ebből netto 2000-et meg is kaptam, egyrészt mert ez itt nem olyan magas fizetés, hogy nagy adókulcs terhelje, másrészt pedig itt nem csak beszélnek a családi alapú adózásról, igen komoly kedvezményt kaptam arra, hogy a feleségemet meg a két gyerekemet is én tartom el. Nem olyan nagy szó ez a pénz, ha egy családban a feleségnek is van normális szakmája (mondjuk apuka egy nagy cégnél mérnök vagy informatikus, anyuka meg pénzügyes ugyanott), akkor ketten otthon is simán összehoznak ennyit, de nekem a feleségemnek dolgozni sem volt érdemes, mert tanárként bruttóban nem keresett volna annyit otthon, mint amennyi nekem a kedvezmény volt nettóban azáltal, hogy őt is én tartom el... Ennyi pénzből viszont tudtam félretenni is. Kis túlzással 3 autót vettem 2,5 év alatt: először kifizettem az Uno tőkerészét, aztán megvettük azt a Szutyukit, és végül, abból a pénzből, ami megmaradt azáltal, hogy normális autó helyett végül csak Suzukit vettünk, megvettem ezt a 75-öt... Otthon meg soha a büdös életben nem tudtunk félretenni, ha egy kicsi összegyűlt, mindig beb...ott valami, és elvitte... Azt a sz@ros 450e Ft-ot, amennyiért a 75-öt vettem, se tudtam volna összerakni soha. (Ugye, mi is behozhatatlan hátrányba kerültünk azáltal, hogy még mind a ketten tanárként dolgoztunk, amikor már megvolt mind a két gyerek, mint ahogy az ország került hátrányba azáltal, hogy 40 évig nem volt szabad politikai okokból normális gazdasági döntést hozni... A topicon meg csak nézek, mint a vett malac, hogy milyen autókat vesznek egyesek, akik még egyetemisták...) Jó, amikor egyedül éltem, tényleg a fogamhoz vertem az eurocentet, de amíg a család is kint volt velem, normálisan éltünk, minden hétvégén elmentünk valahova kirándulni, máig visszasírjuk... A pénz viszont csak egy dolog. Ennél még fontosabb, hogy az emberek közötti viszonyok is normálisabbak. Anyázó sofőröket pl. nem nagyon látni... A feleségem egyszer "kiakasztotta" a pénztárost a szupermarketben. Lincseléstől félve nézett hátra, mire a mögötte álló nő bíztatóan _mosolygott_! A munkahelyi vitákat sem személyeskedés síkján fogják fel. Nem hiszem, hogy a természetük lenne annyira különböző, egész egyszerűen nincsenek olyan léleknyomorító kicsinyes gondjaik, mint otthon a legtöbbünknek. Aki ezt egyszer megtapasztalja, az a kitágult látókörének köszönhetően már otthon is jobban a helyére tudja tenni a dolgokat. Pusztán ennyit értettem "fensőbbséges mosoly" alatt, nem azt, hogy lenézek mindenkit, aki otthon küzd, mint disznó a jégen. Sőt, én is csak úgy javaslom a külföldi munkavállalást, mint látókör-tágító, anyagilag egyenesbe hozó pár éves kalandot, azzal, hogy "hagyjuk itt ezt az országot végleg, úgyse lesz itt soha semmi" nem értek egyet. (Mint ahogy azzal sem, hogy stratégiai ágazatokat (pl. energiaszektor) privatizáljunk egy tál lencséért, aztán elégedetten hátradőljünk, hogy "megvan a költségvetés bevétele"... Soseszerezzükvissza, b+.) Ahhoz már egy kicsit öreg vagyok, hogy kivárjam, amíg felérünk arra a szintre, amire Nyugat-Európa közben lesüllyed... Talán a gyerekeimnek majd jobb lesz. Lehet, hogy valóban sok éves hátrányt kell ledolgozni, de az eltelt 14 évben is lehetett volna egy csomó mindent jobban csinálni, aktuális kormánytól függetlenül, asszem, nemcsak én érzem így... Konkrét példának megintcsak ittvan a regadó: a PM (vagy akinek inge) még mindig nem tanulta meg, hogy ha egy bizonyos tevékenyéget agyonterhelnek, akkor attól mindenki eláll, és így végül kisebb lesz a belőle származó bevétel, mintha kevesebb sarccal, de többen csinálnák... (Illetve ez annyira nyilvánvaló, hogy megincsak felmerülhet a gyanú: az ilyen döntések hátterében nem az összgazdasági érdek, hanem csak bizonyos lobby érdekei állnak...)
BFMSE2004-12-02 09:39:07 // 1295
Granturismo! Koszi, tenyleg 8v de sztm ez is jo lesz. Talaltam 16v - rol de az csak a teljesitmenyt mutatta...
Azmo2004-12-02 08:45:13 // 1294
jóvanna, én meg reagáltam ahogy tudtam:) nem kell megsértődni Tee:)
Azmo2004-12-02 08:44:12 // 1293
nos, ateista vagyok, de köszi! Én itthon fogok élni, legalábbis huzamosabb ideig máshol nem nagyon, mivel ez a hazám és igenis hiszek abban, hogy jobb lesz itt minden! Azt nem tudom mit vársz 14 után....kissé túlságosan követelezőnek érezlek, meg másokat is, akik azt hiszik, hogy ennyi idő alatt eredményt lehet elérni (amik megjegyzem meg is történtek alacsony szinten, csak könnyebb észrevenni, hogy mi a rossz és azon hőbörögni). Ahogy gondolod, élj ott és gondold ezt erről az országról! A Te dolgod! És tényleg sok sikert kivánok Neked ott kint, komolyan mondom!
Attie2004-12-02 08:33:40 // 1292
granturismo, Ez 8V TS!
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak