Selmak2013-03-24 11:53:33 // 102501
Nem igazán láttam még olyat hogy a VB címvédőt a szezon elején utasítják hogy ne előzze meg a 2. számú pilótát, mondhatni furcsa hozzáállás egy 3x VB csapattól. Az is furcsa hogy az egész futam folyamán a taktika "véletlenül" a VB címvédő hozza hátrányba, akár pozíció vesztést is elszenvedve. Vettel nem lenne 3X VB ha mindig betartotta volna a csapatutasítást.
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
mesa2013-03-24 11:39:35 // 102498
Le a kalappal Lewis Hamilton előtt!
Ő legalább elmondta a pódiumon, "Nem vagyok boldog." (...) "Niconak kellene itt állni"
Ellenben Mr Finger talán csak akkor értette meg,. mit tett, amikor Webber elmondta, már lebeszélték Hornerrel a befutást, és letekertették az autót - ugyanúgy, ahogy Brawn-ék esetében, totál hasonló a helyzet.
A különbség a kis csíra, aki nem volt képes betartani többszöri felkérésre sem a csapat utasítást!
De ez sem lett volna probléma, ha magába száll, és elnézést kér Webbertől.
Egy nulla emberileg a kis mutogatós.
Ő legalább elmondta a pódiumon, "Nem vagyok boldog." (...) "Niconak kellene itt állni"
Ellenben Mr Finger talán csak akkor értette meg,. mit tett, amikor Webber elmondta, már lebeszélték Hornerrel a befutást, és letekertették az autót - ugyanúgy, ahogy Brawn-ék esetében, totál hasonló a helyzet.
A különbség a kis csíra, aki nem volt képes betartani többszöri felkérésre sem a csapat utasítást!
De ez sem lett volna probléma, ha magába száll, és elnézést kér Webbertől.
Egy nulla emberileg a kis mutogatós.
Selmak2013-03-24 11:36:58 // 102497
Webber is jó párszor nem tartotta be, tavalyi utolsó futam rajtjánál is milyen remekül "segítette" Vettel, akit ennek hatására mindkét ferrari lenyomott. Itt szó sem volt "Sebastian faster then you"-ról (pedig igaz volt) hanem Vettel tartották folyamatosan távol Webbertől, hol csapat utasítással hol ép hogy csak elbaszott gumistratégiával. Végül Vettel kard ki kard lenyomta.
Kazes☻2013-03-24 11:34:23 // 102496
Csakhogy itt most visszafelé sült el az a puska, ha minden igaz -márpedig az arcok, szemek nem hazudnak, jól mutatták- , kíváncsi vagyok a visszhangjára...
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Xixo2013-03-24 11:27:21 // 102493
Webber az elvesztett 2010es évad óta frusztrált. Ezért kezelem fenntartással a szavait.
Az igazságot meg valószínűleg sose tudjuk meg, az már le lesz píárolva...
Az igazságot meg valószínűleg sose tudjuk meg, az már le lesz píárolva...
Kazes☻2013-03-24 11:26:42 // 102492
A Force Indiákat viszont kifejezetten sajnáltam!
Kazes☻2013-03-24 11:23:20 // 102491
De sajna láttam... ám, ha már van csapat utasítás, akkor azt illene mindenkinek betartani akárhányszoros VB. És ez az egész csapaton jól látható volt! Mondjuk Hami is megoldhatta volna talán, ha annyira zavarta, de ezzel együtt is nőtt a szememben, mert nem rejtette véka alá. Webbert meg eddig is csíptem valamennyire. Viszont hátrébb azért láthattunk egy-két kisebb csatát, de inkább felejthetnénk ezt a versenyt...
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
pb_2013-03-24 11:21:30 // 102489
Érdekes, mert az üdítősöknél nem adtak be olyat, mint a csillagosoknál.
pb_2013-03-24 11:19:01 // 102488
Feleslegesen lázadozik.)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
pb_2013-03-24 11:13:10 // 102483
A befékezést alfonzó TSinálta + kúlthárdal.
Xixo2013-03-24 11:13:09 // 102482
Miért? Még ha igaz is,amit Webber mond, máshol nem láttál még ilyet? :)
Kazes☻2013-03-24 11:10:19 // 102481
Na, hááát ez a futam...!!! Az eleje sem volt valami szuper Aloka és a csapat f@szsága miatt, de a végére kifejezetten egy nagy HÁNYINGER lett, vazzzzzzzzzz...! :(((
Selmak2013-03-24 11:07:55 // 102480
Első kerékcserétől fogva úgy nézett ki hogy Webbert akarják behozni győztesnek, ez szvsz nem kevésbé gusztustalan.
Xixo2013-03-24 11:06:46 // 102479
Ha letekerte volna, akkor drs-es simán lenyomja Vettel.
Cro1662013-03-24 11:05:56 // 102477
Hemi meg azért mert, ha nem védi a seggét Ross, akkor nem áll a dobogón. Nem magának köszönheti..legalább őszinte.
Cro1662013-03-24 11:04:11 // 102476
Webber megint úgy ment neki az évnek, hogy egyenlőek. de mar a masodik futamon rájön, hogy nem, őt nem illeti meg az a kiváltság, hogy a csapattárs nem támad..amit neki sokszor meg kell(ett) tenni, amikor követte Vettelt. Na ráadásul ha meg volt beszélve hogy sporolnak..akkor Vettel gusztustalan.
5 db csevegős hozzászólás elrejtve
Xixo2013-03-24 10:54:18 // 102470
Most tényleg nem vágom ezt a rbullos feszkót. Webber csalódott az rendben, de a többiek?
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Cro1662013-03-24 10:53:31 // 102467
Legalább Hemi így el tudja mondani élőben h mit keresett a Mc-inél :D
gecsa2013-03-24 10:52:59 // 102466
mindenki szépen mosolyog..:D
GT Ɨ|ѯ2013-03-24 10:52:41 // 102465
Szomorú ilyet látni, hogy az első 3 helyezett nem tud örülni az eredménynek, vajon hol a hiba?....
hmmm:-)
hmmm:-)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
GT Ɨ|ѯ2013-03-24 10:50:28 // 102463
Ez nagyon király----a 2 kiskakas :-)))))))))))))
szétbaxa az ideg a redpukkot:DDDDD
szétbaxa az ideg a redpukkot:DDDDD
Xixo2013-03-24 10:50:18 // 102462
Webber se szeret veszíteni.
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
Xixo2013-03-24 10:44:02 // 102459
Látom a rajtot meg az elejét átaludtad. :)
Erhard 242 (Pure Energy)2013-03-24 10:43:37 // 102458
Gondoltam :) Már megint Alonso miatt
GT Ɨ|ѯ2013-03-24 10:43:13 // 102457
pontokat szerzett, jól jön a szezon végén:-)
semmi egyéb
semmi egyéb
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Xixo2013-03-24 10:40:43 // 102455
Nem. De azért furi volt most ez így.
Xixo2013-03-24 10:39:49 // 102454
Miután beáldozta a rajtot a karambolos kollégája kedvéért és miután kicsit eltaktikázták az első kerékcseréjét... na mindegy úgyis csak a pont számít! :)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Erhard 242 (Pure Energy)2013-03-24 10:38:41 // 102452
bontom a pezsgőt :)