Majd reggelre kiderül mikor kinézel az ablakon!:))))
Huhh de kivagy akadva ha erről írok!:)
De valóban jól tudod,csak annyira átfagytam (mert kinn kell gályázni ) és ilyenkor nemigen kivánom a hideg vörörset.
Robert-jtd2009-02-16 17:24:05 // 117341
csocsi2009-02-16 17:20:21 // 117340
Remélem megint túlbecsülték a hatást :))
Temesse is be :))
Vaze nem azt írtad, hogy ahéten már tudsz gyúrni, vagy én kevertem össze????
Temesse is be :))
Vaze nem azt írtad, hogy ahéten már tudsz gyúrni, vagy én kevertem össze????
Robert-jtd2009-02-16 17:18:54 // 117339
Üdv itt is:)
Pedig ahogy jöttem haza a kocsiban a juventuson mondták,hogy nyugatfelől egész M.o-ra átterjed a havazás!:)
Sőt mikor hazaértem 4kor már azt jelentették,hogy már Big city-ben is kezd esni a hó!:)
Épp most hozott be a nejem finom gyümölcsteát két citromkarika benne hmmm:))))
Pedig ahogy jöttem haza a kocsiban a juventuson mondták,hogy nyugatfelől egész M.o-ra átterjed a havazás!:)
Sőt mikor hazaértem 4kor már azt jelentették,hogy már Big city-ben is kezd esni a hó!:)
Épp most hozott be a nejem finom gyümölcsteát két citromkarika benne hmmm:))))
csocsi2009-02-16 17:15:01 // 117338
Szeva barátom :))
Valaki (selespeed) igen, de nem én :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Gyúrjunk :))
Valaki (selespeed) igen, de nem én :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Gyúrjunk :))
Robert-jtd2009-02-16 17:14:00 // 117337
Akkor Nazdravie!:)))
Lehethogy nemsoká a havat fogja tolni kinn a járdán:)))
Lehethogy nemsoká a havat fogja tolni kinn a járdán:)))
csocsi2009-02-16 16:35:56 // 117336
Most tolta a paksi fehéret a drágám!:)))
Puszi
Puszi
Edyboy2009-02-16 16:26:31 // 117335
Gyúrjunk :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Whiteskull2009-02-15 23:40:39 // 117333
Jó éjt! :)))
Zsifi2009-02-15 23:39:07 // 117332
Na jó, rábeszéltél.:))))
Egs!:))
Egs!:))
Whiteskull2009-02-15 23:35:21 // 117331
Akkor egészségünkre! :)))
Zsifi2009-02-15 23:32:03 // 117330
Már én sem pattintok magamnak sört.:)))
A máson még gondolkodom.:))))
A máson még gondolkodom.:))))
Whiteskull2009-02-15 23:22:04 // 117329
Hát mi tagadás. Az előbb gurítottam le az utolsó pohárkával. :))))
Bár nem vagyok válogatós és jó lesz egy kis más is helyette. :)))
Bár nem vagyok válogatós és jó lesz egy kis más is helyette. :)))
Zsifi2009-02-15 23:19:31 // 117328
Kapsz a sörömből is.:))))
A borod elfogyott?:))))
A borod elfogyott?:))))
Whiteskull2009-02-15 23:14:37 // 117327
Rám mindig számíthatsz! :)))))
Ha másban nem is, de a söröd pusztításában mindenképp.- :)))))))))))))
Ha másban nem is, de a söröd pusztításában mindenképp.- :)))))))))))))
Zsifi2009-02-15 23:11:57 // 117326
Végre valaki.:))))
Whiteskull2009-02-15 23:10:57 // 117325
Én hiszek neked. :))))))
Zsifi2009-02-15 23:10:06 // 117324
Nem mindig.:))))
Whiteskull2009-02-15 22:57:22 // 117323
Puha vagy Jenő! :))))))))
Zsifi2009-02-15 22:55:58 // 117322
Elfoglalták a gépemet.:)))
Gyúrjunk!:))))
Gyúrjunk!:))))
Whiteskull2009-02-15 22:53:21 // 117321
Dehogynem. :)))
Eddig rád váram. :))))))
Gyúrjunk! :)))
Eddig rád váram. :))))))
Gyúrjunk! :)))
Zsifi2009-02-15 22:51:26 // 117320
Sehol senki?:)))
Whiteskull2009-02-15 21:47:29 // 117319
És ezért képes voltál innen eltűnni? :)))
Nálunk is vacsora vendégek minden nap a gyerekek. :)))))))))))))))
Nálunk is vacsora vendégek minden nap a gyerekek. :)))))))))))))))
Whiteskull2009-02-15 21:46:32 // 117318
Hagyjad! :))))
Ő csak tudja, hisz egész héten csak figyelt. :DDDDDD
Ő csak tudja, hisz egész héten csak figyelt. :DDDDDD
Zsifi2009-02-15 21:42:36 // 117317
Nekünk is vacsora vendégeink voltak(gyerekek)G
csocsi2009-02-15 19:50:34 // 117316
Más szemében a szálkát is????? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
selespeed2009-02-15 19:33:46 // 117314
Most ugylátszik tőlem ijedtetek meg!:-)
Mivel megjött a vendégem,további szép estét!:-)
Mivel megjött a vendégem,további szép estét!:-)
selespeed2009-02-15 19:02:34 // 117313
Levelet sem küldtél;-))))))))))
Zsifi2009-02-15 18:57:38 // 117312
Mi papirra írunk!:)))
selespeed2009-02-15 18:55:42 // 117311
De csak ha látja az arcát!!:-))))))))))
Zsifi2009-02-15 18:49:37 // 117309
De olvashatja!:)))
selespeed2009-02-15 18:40:56 // 117308
Vazze,a néma gyerek szavár még az anyja sem érti!!!:-DDDDDDDDDD
Zsifi2009-02-15 18:39:42 // 117307
Ezt csak most mondod?:)))
Ha tudom akkor indultam volna.:)))
Ha tudom akkor indultam volna.:)))
Whiteskull2009-02-15 18:35:37 // 117306
Most egy-két hónapig nem megyünk. :)))
selespeed2009-02-15 18:34:21 // 117305
Nem vagyok megfizethetetlen!!:-))))))))))))))
selespeed2009-02-15 18:32:54 // 117304
Csak siess,mert még van német söröm is,-)))))))
selespeed2009-02-15 18:31:58 // 117303
"Simán":-DDDDDDDDD
selespeed2009-02-15 18:31:08 // 117302
Valami hasonló szakálas járt az eszemben,-)))))))))
Zsifi2009-02-15 18:29:14 // 117301
Leckét veszek Tőled!:)))G
Zsifi2009-02-15 18:28:29 // 117300
Ha vársz akkor nem buli!:)))
Zsifi2009-02-15 18:28:15 // 117299
Ennek örülök!Akkor oviba nem kell mostanában menned.:))G
selespeed2009-02-15 18:28:06 // 117298
Mert tudtam neki"parancsolni"!:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zsifi2009-02-15 18:27:32 // 117297
Cigin és a gyúráson túl vagyok! Leülhetek?:)))
selespeed2009-02-15 18:27:21 // 117296
Gyere hozzám,itt mindent tudsz egyszere csinálni;-)))))))))))))
Whiteskull2009-02-15 18:27:13 // 117295
Mint ördög a tömjéntől? :))))
selespeed2009-02-15 18:26:03 // 117294
Ők biztos félnek tőled!:-)))))))))))))
Whiteskull2009-02-15 18:24:13 // 117293
Úgy néz ki javulunk. :))))
Zsifi2009-02-15 18:22:46 // 117292
ApáááÁm!!!!Rögtön szót fogadott Neked.:)))G