Szeva :))
Ne legyél benne olyan biztos :))
csocsi2009-02-15 16:37:56 // 117241
selespeed2009-02-15 16:36:08 // 117240
Kérdezni szabad,ha jól tudom;-))))
Üdv neked!:-)
Üdv neked!:-)
csocsi2009-02-15 16:00:45 // 117239
Ezt pont te kérdzed?
selespeed2009-02-15 15:37:22 // 117238
Mindenki rohammunkás éedemrendre gyúr??:-)))
falcokc2009-02-14 21:13:06 // 117236
valaki gyúrna velem??? :-))))
csocsi2009-02-14 20:02:42 // 117235
Csak így tovább :))
Eggs :)
Eggs :)
Whiteskull2009-02-14 20:02:00 // 117234
Na akkor gyúrok megint kettőt! :)))
csocsi2009-02-14 19:46:59 // 117233
Szívesen barátom :))
Hát ha + gondolkodom akkor ez így van :))
Hát ha + gondolkodom akkor ez így van :))
Whiteskull2009-02-14 19:45:34 // 117232
És mindezt neked köszönhetem. :)))))))))
Bizony! Mindig lehet még rosszabb is a helyzet. :)))))
Bizony! Mindig lehet még rosszabb is a helyzet. :)))))
csocsi2009-02-14 19:43:35 // 117231
Elég nagy esélyed van rá :))
Még ennél is vaze? :))
Még ennél is vaze? :))
Whiteskull2009-02-14 19:42:48 // 117230
Akkor nagyon edzett leszek. :))))))))
Na látod! Lehetne még rosszabb is a helyzet. :))))
Na látod! Lehetne még rosszabb is a helyzet. :))))
csocsi2009-02-14 19:19:42 // 117229
Ráadásul még jó pár évig kell ezt folytatnunk.
Nem, utána szerda délután jövök.
Nem, utána szerda délután jövök.
Whiteskull2009-02-14 19:17:39 // 117228
Igen. Az időbeosztásod megedzett eléggé. :)))
Aztán hétfőn megint reggeles leszel? :)))))))
Aztán hétfőn megint reggeles leszel? :)))))))
csocsi2009-02-14 19:16:36 // 117227
Hát már elég gyakorlatra tehettél szert :)))
Ja, már alig várom :(((((((((((((((((
Ráadásul 18-ig mivel a kollegám lebetegedett.
Ja, már alig várom :(((((((((((((((((
Ráadásul 18-ig mivel a kollegám lebetegedett.
Whiteskull2009-02-14 19:10:13 // 117226
Látom, most az este komoly erőpróba elé nézek. :))))
Halmozod az élvezeteket? :DDD
Halmozod az élvezeteket? :DDD
csocsi2009-02-14 19:06:26 // 117225
Remélem kitartasz barátom :)
Bár este sem tudok komoly mértékben gyúrni, mert hajnalban jövök vissza :(((
Bár este sem tudok komoly mértékben gyúrni, mert hajnalban jövök vissza :(((
Whiteskull2009-02-14 19:04:51 // 117224
Akkor vállalom a plusz feladatot. :))))
csocsi2009-02-14 19:01:04 // 117223
Hát erre még várnom kell.
Whiteskull2009-02-14 18:46:11 // 117222
Gyúrjunk! :)))
Whiteskull2009-02-14 11:44:53 // 117221
Jó étvágyat! :)
csocsi2009-02-14 11:42:19 // 117220
Akkor szegény gyerekek mennyire unhatják már.
Na megyek kajázni.
Jó étvágyat :))
Na megyek kajázni.
Jó étvágyat :))
Whiteskull2009-02-14 11:34:09 // 117219
Most már én is kezdem unni.
Abban nem lehet hiba. :))))
Abban nem lehet hiba. :))))
csocsi2009-02-14 11:33:29 // 117218
Csak ne legyen visszaesés most már egyikőjüknek se.
Gyúrtál eleget barátom az egészségükre? :))
Gyúrtál eleget barátom az egészségükre? :))
Whiteskull2009-02-14 11:32:25 // 117217
Úgy néz ki már javulóban vagyunk.
Még tegnap este is 39,5 volt neki.
Még tegnap este is 39,5 volt neki.
csocsi2009-02-14 11:30:36 // 117216
EZ a nagyság átka :)))
További szép napot :))
További szép napot :))
csocsi2009-02-14 11:30:02 // 117215
Hatásos gyógyszer :))
csocsi2009-02-14 11:29:39 // 117214
VAze a lustaságod ne emlegesd :))
csocsi2009-02-14 11:29:16 // 117213
Akkor már javult a helyzet.
De Lackó is lázas volt ha jól emlékszem?
De Lackó is lázas volt ha jól emlékszem?
Whiteskull2009-02-14 11:21:07 // 117212
További szép napot! :)))
selespeed2009-02-14 11:20:31 // 117211
Mivel ujra valaki lettem,elbucsúzom!:-))
További szép napot!.-)
További szép napot!.-)
Whiteskull2009-02-14 11:20:02 // 117210
Bárki találta ki, nagyon bölcs lehetett. :))))))))
Whiteskull2009-02-14 11:19:08 // 117209
Ezért borogatom belülről fröcsivel. :))))
selespeed2009-02-14 11:19:01 // 117208
Még jó,hogy nem söpörtem el a járdáról a havat korán reggel;-)))))
Whiteskull2009-02-14 11:18:33 // 117207
Nem. Csak Zsófiról volt szó. Két gyógyszer is kiütötte, és már csak egy van amit lehetne itthon szednie.
Whiteskull2009-02-14 11:17:42 // 117206
Köszi! :))
csocsi2009-02-14 11:17:31 // 117205
Rendben majd megnézem :)
csocsi2009-02-14 11:17:09 // 117204
LAckót kell??
csocsi2009-02-14 11:16:44 // 117203
A mázlista :))
csocsi2009-02-14 11:16:28 // 117202
Vigyázni kell a kényes bőrünkre :))
selespeed2009-02-14 11:16:04 // 117201
Jobbulást a csőppségeknek!:-)
selespeed2009-02-14 11:15:02 // 117200
Olyankor fordits figyelmed a füledre;-)))))))))))
Whiteskull2009-02-14 11:12:49 // 117199
Most jól vannak. Kérdés, hogy belázasodnak-e. Hál istennek Zsófi itthon maradhat nem kell kórházba vinni.
selespeed2009-02-14 11:12:32 // 117198
Ezt már hallottam valahol;-))))))
selespeed2009-02-14 11:10:58 // 117197
Már nem esik a hó.OLvad az is ami esett;-)))
Whiteskull2009-02-14 11:10:48 // 117196
Nálam is a néhán van a hangsúly. :)))))
csocsi2009-02-14 11:10:09 // 117194
Néha megborotválkozom :))
selespeed2009-02-14 11:08:33 // 117193
A tükröt is figyeld időnként,-)))))
selespeed2009-02-14 11:07:38 // 117192
Itt egy család vagyunk!!:-)))))