Fórum >> Egyebek >> Zenebutik

Inter156 (il mascalzone)2010-01-09 18:37:53 // 18520
Köszi! Nem sok számot ismerek ettől az olasz csapattól,de az kellemes! :)))
Inter156 (il mascalzone)2010-01-09 18:36:11 // 18519
De jó összeállítás lett megint! Szinte minden második csapatot nagyon csípek! :-))))
Köszi
VaG2010-01-07 22:11:51 // 18517
csak annyi, hogy így év elején kicsit több időm van;-)))))
Whiteskull2010-01-07 22:07:42 // 18516
Látom kezdesz magadra találni: :))))
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 21:46:06 // 18514
Akkor jöjjön a béby:SIRENIA
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2010-01-06 19:55:14 // 18513
Halomnyi zene,ingyen csengőhangok:klikk
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 19:51:55 // 18512
Brainstorm Az egyik kedvenc német bandánk! Az énekessel puszi viszony van,irgalmatlan jó fej:-)
GT Ɨ|ѯ2010-01-06 19:39:38 // 18511
THX:-))

gyere máskor is:)
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 19:33:21 // 18510
Én ma ebben utaztam:NORTHER Jó kis csapat:-)
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 19:30:32 // 18509
Ez egy nagyon kellemes szám! Szeretem a rádióban hallani:-)))
zotya littlesoldier és Szabina2010-01-06 19:06:23 // 18508
Regina
küldöm ezt a számot mindenkinek!
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 18:57:59 // 18507
Ki osztottál minket rendesen:-DDD Komoly összeállítás,szerintem W.skull barátunk is csak les ,hogy mi történt:-)))))
Inter156 (il mascalzone)2010-01-06 18:55:32 // 18506
Köszi drága tesó! Mindig meg lepsz valami ismeretlennel:-))))
Kicsit Brainstormos,tehát nagyon jó.-))))))))
Bendító2010-01-06 17:50:45 // 18505
mesa2010-01-05 11:42:23 // 18503
Köszi szépen Rita !
Örülök, hogy te is ismered ezt a gyönyörű dalt! ;-)
koz2010-01-05 11:11:55 // 18502
Az elektronikus hangzást kedvelők figyelmébe ajánlom az új zenéimet:
1
2
3
4
5
VaG2010-01-04 22:23:29 // 18501
Köszi;-))
megyek is aludni;-)) elfáradtam a sok linkelésbe....;-DDDDDDDDDDDDDDD
Whiteskull2010-01-04 22:21:52 // 18500
BUÉK neked is! :)))))

Nagyon jó! :)))
imi1562010-01-04 20:17:45 // 18498
Ez meg vmi feldolgozás,ha jól gondolom:))!
Amolyan igazi bulizós,csápolós,léggitározós muzsika:DD!
imi1562010-01-04 20:06:45 // 18497
Már hallgatom is:)))!
Kifejezetten tetszik!Sokkal emészthetőbb,mint a Slayer:DD!
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:55:46 // 18496
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:54:18 // 18495
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:53:33 // 18494
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:52:08 // 18493
Értelek:)))) A lényeg szerintem a zene! Keresek egy pár rockosabb külföldit neked! Okés? :-)))))))
imi1562010-01-04 19:46:13 // 18492
Sosem hallottam erről a bandáról.Mondjuk-ez nem is csoda mert abszolút nem vagyok otthon ebben a műfajban:(!
Alapban a rock zenét sem szeretem,annak ellenére vannak olyan zenék ebben a stílusban,amiket kifejezetten kedvelek::)))!
Persze a populárisabb vonalon!
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:33:43 // 18491
Igen..ez egy alap történet,de őszintén szólva,mivel a rádióban,a tévében is belefutni és a Szigeten is mindig ott vannak....szóval itthon ritkásabb bandákat halgatok PL:SUIDAKRA
imi1562010-01-04 19:20:55 // 18490
Ha már rock zene...............remélem ez valamennyire megfelel a kényes ízléseteknek:))))))!
Klikk
imi1562010-01-04 19:16:55 // 18489
Hááát,igen:)))!Azokban a zenékben már zúznak rendesen:)))!
............nem "földi halandóknak" való:DD!
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:14:26 // 18488
Mi...sokkal keményebbek vagyunk...igaz W.Skull testvér:-D
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 19:13:06 // 18487
Az volt:)))
A Rockot csipték a csajok és asszonyok is....nem volt gond....de egy kis trashtől biztos beőrültek volna:-)))
imi1562010-01-04 19:07:27 // 18486
Csak keményen,mint a Rolling Stones:DDD!
imi1562010-01-04 19:06:45 // 18485
Nagy buli lehetett...................:))))))))!
Volt még rajtatok kívül valaki,aki csípte ezeket a zenéket:))?
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 18:57:40 // 18484
Na egye fene....áprilisig befogom a ......! De aztán legalább egyszer ijesszünk rá a tömegre....lássák mi vagyunk a tökös Metálosok,akik nem tréfálnak ....:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 18:53:31 // 18483
Hát nem is!!!...de meg dumcsiztuk,hogy hajnal három után,kicsit oda baszunk zeneileg:-D Na jó nyomtuk a Mobilt,Dinamitot,stb.....volt térdelve gitározás lapáttal,meg ilyenek.....:-DDD
Whiteskull2010-01-04 18:49:09 // 18482
De most aztán csönd legyen egy évig! :DDDDDD
Inter156 (il mascalzone)2010-01-04 18:48:21 // 18481
Naaaa azéééé:-D Te egy úr vagy,testvérem:-DDDD
imi1562010-01-04 18:40:04 // 18480
Azért-ez nem az a tipikus házibuli-zene:DDD!

Lehet,hogy néhányan nem díjazták volna:))).
Whiteskull2010-01-04 18:34:59 // 18479
Ilyent szeretett volna ez az őrült, de leszavaztam. :)))))))))))
imi1562010-01-04 18:34:10 // 18478
Uhh.....azért ez nem puha:)))))!
Erre toltátok szilveszterkor:))?
Whiteskull2010-01-04 18:30:42 // 18477
Nesze! Itt egy kis Slayer! :))))))))))))

Raining Blood
Inter156 (il mascalzone)2010-01-03 20:18:36 // 18476
Látom ez az én Sinnerem:-))
Nagyon sok emlékem van ezzel a bandával kapcsolatban,katonaságtól kezdődöen :)))
Ritácska egy Sinner estet össze hozhatunk valamikor:-:DDD
Angyal Rita2010-01-03 00:18:42 // 18475
Sinner- Black!

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!
Angyal Rita2010-01-02 16:27:22 // 18474
Őszintén- Kalapács

Engem nem izgat rég az, hogy honnan jöttél
Csak a fojtott vágyak és féltett álmok, amikért élsz
Engem nem érdekel a számládon a pénz
Mindig tudni kell, hogy az adott szó ma épp mennyit ér

Egyetlen igaz szó többet érhet bárminél
Gúzsba köthet, feloldozhat egyetlen szó

Refr.:
Legyen a mélységnek fény!
A túl sekélynek nincs esély
Az élet nem színjáték,
De ha játszani kell, csak őszintén

Nekem ne mondd meg azt, hogy mitől lesz igaz egy szív!
Aki érdekből ad, az egy napon mindent elveszít
Előlem ne takard el, amit hibának hiszel
Mert nyílt sisakkal szemtől-szembe sokkal több leszel!

Egyetlen igaz szó többet érhet bárminél
Gúzsba köthet, feloldozhat egyetlen szó

Refr.:
Legyen a mélységnek fény!
A túl sekélynek nincs esély
Az élet nem színjáték,
De ha játszani kell, csak őszintén
Angyal Rita2010-01-02 16:22:32 // 18473
Kalapács- Viszlát


Az üresség ébreszt, csak a holdfény néz be rád
Az emléke kínoz, hát virrasztasz tovább
És megmaradt az illata, és látod még az arcát
De ott cseng még a hangja is: Keress mást!

Ígéret volt csak minden szép szava
Semmivé lett, elszállt egy perc alatt

Refr.:

Még húsba tép
Az emlékét csak egy kép őrzi tovább
A foglya vagy rég
Hát szabadulj, mondd ki végre
Viszlát!

Nem maradt senki, aki otthon téged vár
ő végleg elment, csak a kulcsokat hagyta rád
Ne hívd fel és ne keresd, amit soha nem találsz
Az, hogy rálelsz majd egy másikban, hazugság!

Ígéret volt csak minden szép szava
Semmivé lett, elszállt egy perc alatt

Refr.:

Még húsba tép
Az emlékét csak egy kép őrzi tovább
A foglya vagy rég
Hát szabadulj, mondd ki végre
Viszlát!
Angyal Rita2010-01-02 16:18:51 // 18472
Kalapács- A bűn

A hazugság, az árulás, az önbíráskodás,
A gyűlölet, a bosszúvágy,
Vagy ha más asszonyt kívánsz.

Van aki gyáva,
De gyengét nem kímél.
És olyan is van, aki nagyon erős,
Csak a büntetéstől fél.

ref.:
Ember míg létezik,
A bűnnel együtt él.
Erős lehet, vagy gyenge,
A bűn nem kímél!

Ha kerítő a hiúság,
A pénzért adott szenvedély.
Az erőszak a kapzsiság,
A fénylő, hamis pénz.

Van, aki meglop,
És szemedbe nevet.
És olyan is van, aki szépeket mond,
Neki önként adod pénzedet!

ref.:
Ember míg létezik...

Ha kerítő a hiúság,
A pénzért adott szenvedély.
Az erőszak a kapzsiság,
A fénylő hamis pénz.

Van aki meglop,
És szemedbe nevet.
És olyan is van, aki szépeket mond,
Neki önként adod pénzedet!

ref.:
Ember míg létezik...
Angyal Rita2010-01-02 16:10:11 // 18471
Becsület, hűség, kard és vért, erő és akarat

Hol a harcod, aki legyőzi az óriást
Fél kezével lebírja a kétszer akkorát
Nem nagyzol, sohasem kiabál
De elhúzza a nótád
Nem vág fel, nem játssza meg magát
De földhöz vág.


Becsület, hűség, vitézség
Idegen tőle a gőgös hencegés
Becsület, hűség, vitézség van-e még
Becsület, hűség, vitézség
Idegen tőle a gőgös hencegés
Becsület, hűség, vitézség van-e még

Repül a csákány – széthasad kapu és pánt
Riad a bajnok, inába száll a bátorság
Kard és vért – erő és akarat
A szájtépés ide kevés
A díj elszáll, a szégyen ott marad
Nem lesz babér.

Becsület, hűség, vitézség
Idegen tőle a gőgös hencegés
Becsület, hűség, vitézség van-e még
Becsület, hűség, vitézség
Idegen tőle a gőgös hencegés
Becsület, hűség, vitézség van-e még
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak