Tagok >> V.Tomi.145-146 🍀 >> 146 2.0 TD >> Blog
- TĂpus:146 2.0 TD
Mindent errĹ‘l a tĂpusrĂłl
Tagok, akik birtokolják a tĂpust - Évjárat:1996
- SzĂne:KĂ©k
MĂ©g karácsony elĹ‘tt az utolsĂł munkanapbĂłl indultam volna haza Ă©s már egy 3 perce melegedett az autĂł mire fura szaggatott hang hallatszott, Ă©s jobb elĹ‘l nyomta ki az olajat. Hamar leállĂtottam a motort Ă©s haza vontattuk az autĂłt.
Mai napig állt, mivel az ünnepek alatt nem volt idő sem, sem lelkesedés hogy szereljek, meg hát volt másik autó amivel tudtam járni.
A hiba oka hogy mivel ki lett kötve az olaj hűtő még tavaly télen és össze lett kötve a két cső, na ott az egyik bilincs tönkrement és szétjött a csatlakozás. Kerestem másik bilincset, ez erősebb és összeraktam. Olaj szint ellenőrzés és valamennyi utántöltés és most újra jó :)
Nem volt egy hosszĂş idĹ‘ megjavĂtani, de eddig váratott magára.
Nemsokáig tervezem Ăgy hagyni, kĂ©sĹ‘bb lesz bent olaj hűtĹ‘ helyett olaj hűtĹ‘ csĹ‘. MĂ©ghozzá a boxer szervĂł olaj hűtĂ©sĂ©re szolgálĂł spirál csĹ‘.



