pester2007-12-05 17:25:49 //
28408
Sziasztok!
Nemrégiben volt egy cikk az „Alfás köszönésről” avagy, ha mi találkozunk, ugye akkor köszönünk, ill., köszönnünk illik egymásnak.
Nos, én ma ennek estem áldozatul…
Minden reggel munkába menet találkozok a Szfinx (Alfa 146) nevű kollégánkkal, és mi villogunk egymásnak. Ez ma is így történt, de egy kereszteződésben, ahol erre a villogásra egy BMW 325D elindult én meg én meg belerohantam... Az ütközést követően BMW még összetört egy álló Hondát is.
Személyi sérülés nem történt, anyagi kár viszont jelentős, nekem a komplett elejét, valamint a hűtőt, klímát kell cserélnem... A BMW pedig totálos lett, de mivel vállalta a felelősséget, így elvileg nekem pénzbe nem kerül a történet, és kaptam a egy másik Alfa csereautót is ideiglenesen...





]
Tehát amit javasolni tudok, a köszönéssel csak óvatosan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GEORGE2007-12-05 16:30:14 //
28407
Most miért vagy szomorú??
Speed2007-12-05 16:13:37 //
28406
Ma, és tegnap is összefutottam pár Alfával. Igyekeztem mindenkinek köszönni, pl. egy piros 147-esnek Szigetszentmiklóson, egy szürke(csak villanásra látott) gépnek, stb. Ha valakinek nem köszöntem vissza, elnézést kérek. Kicsit visza kell szokni ehhez a ritmushoz.
boyci2007-12-05 16:03:38 //
28405
én kérek elnézést!! :(
boyci2007-12-05 16:02:46 //
28404
na ezen most én :DDDDDDDDDD
GEORGE2007-12-05 15:17:21 //
28403
Ne legyél vele ilyen szigorú csinilány :-))
Tommi2007-12-05 15:16:32 //
28402
Igenis :) Engedélyt kérek apró pici jelentéktelen ponttá zsugorodni :)))
boyci2007-12-05 15:15:21 //
28401
nem röhög!! nem vicces!! :))))
Tommi2007-12-05 14:51:32 //
28400
:)))
Tommi2007-12-05 14:48:26 //
28399
:)))))))))
GEORGE2007-12-05 14:48:22 //
28398
Na de Tommi :-DDDDD
boyci2007-12-05 14:28:57 //
28397
:LOL!!!! :DD
nesze neked!!! tuccc bánni a nőkkel!! :DDD
Tommi2007-12-05 14:26:34 //
28396
Sőt, belevörösödött, a feje meg fekete lett :))))))))))))))
boyci2007-12-05 14:25:09 //
28395
tehát elkaptad a Bellát!! :))
alvázmosás, minden bejátszott? :))))
Tommi2007-12-05 14:22:06 //
28394
Kizárt dolog, mert nem tudod? :)))
boyci2007-12-05 14:21:59 //
28393
JÓ hogy...
boyci2007-12-05 14:21:44 //
28392
...még ó hogy NÉHA gondolkodok is!!! :DDDDDD
Tackry2007-12-05 14:20:15 //
28391
Hát nem tudom...:) Ott voltak a kollegái is. Nem biztos, hogy akkor is örült volna neki.:D
boyci2007-12-05 14:19:36 //
28390
mindkettőnknek!!! :DDDD
pedig a Marci örült volna bitttttos! :))
GEORGE2007-12-05 14:16:15 //
28389
Az kivan zárva nem tünt el itthonról :-))
Tackry2007-12-05 14:13:45 //
28388
Még jó..:)
boyci2007-12-05 14:13:07 //
28387
Te drága szíve!! :)) írtam h nem volt nálam csörgő eszköz!! :DDDD
a popódat meg nem akartam összefirkálni!!! :DDD
boyci2007-12-05 14:12:03 //
28386
IGEN!! :DDDD
...naon cíííp a cicc! :)))
Tommi2007-12-05 13:17:34 //
28385
Jaaa, télleg... asszem Föckös mondott valami ilyesmit...
count M2007-12-05 13:16:19 //
28384
Hátigen, az erzsébeti "p*násmosó"... énse értem, pedig voltam már náluk párszor. :) Lehet kupi van az emeleten, mert olyan lepusztult műnők járnak oda néha, hogy ihaj. :)
Tommi2007-12-05 13:08:22 //
28383
Nem tudtam, hogy eladó, nem volt rajta semmi cédula :)
1,9 viszont relatíve nem olyan vészes érte, úgy tűnt egyben van a gép.
Ja, a mosó amúg bejött, szépen dolgoznak a srácok. Csak a bejárat feletti óriási p*na rajzot nem tudtuk mire vélni :)))
count M2007-12-05 13:00:36 //
28382
A kártya elég felesleges volt, mert az az autó eladó, azért van ott. :P
Amúgy vmi veterán-gyűjtő csókáé, állítólag van neki mindenféle csodajárgánya. A Spiderért viszont 1.9-et kér, mert nem kell neki.
Tommi2007-12-05 12:57:30 //
28381
George macskáját is Bellának hívják? :)
Tackry2007-12-05 12:40:06 //
28380
Az övé, hát.:) De legközelebb csihi-puhi lesz, ha ilyenkor nem csörögsz rám. Ott voltunk egymástól néhány száz méterre.:P
Mike.2007-12-05 12:22:36 //
28379
Ha fotóra írja és tetszik is amit ott látok akkor persze, felugrok én! :-))))
De félek ebböl az üziből még nagyobb balhé lenne. :-D
boyci2007-12-05 08:37:25 //
28378
Te George Macsekját vitted mosatni :? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tommi2007-12-05 01:34:19 //
28377
Mármint fehér volt az autó és a vászontető volt vörös :))) Nem fehér és vörös volt a tető, na :)
Tommi2007-12-05 01:32:39 //
28376
De inkább az legyen rajta, hogy "láttam mikor kiszálltál a kocsiból és egyből rád izgultam, de nagyon siettél, ezért nem tudtam odamenni hozzád. Megadom a számom, ugorj fel hozzám valamelyik nap egy italra" :)))))))))))))))))
Tommi2007-12-05 01:30:50 //
28375
Ma este elvittem lemosni Bellát a Határ úti éjjel-nappali mosóba és állt ott egy régi Spider, fehér és vörös vászontetővel. Új rendszám volt rajta, valami Kxx-199 és félhomályban, nem túl sokmindent látva úgy tűnt rendben van. Furcsa volt, hogy nem OT-s rendszám van rajta... Kapott egy kártyát és meg akartam kérdezni a mosós fiúkat, hogy kié, de végül elfelejtettem (tudom-tudom, szőkeség) :)
boyci2007-12-04 22:49:05 //
28374
Ma Veszprémben láttam Tackry (autójának) a fenekét!! :))))))))
..asszem az övé volt ! :))))))
Buksi2007-12-03 20:47:27 //
28373
Megy ez a Transit, mint a villám! :-))))
GEORGE2007-12-03 20:26:51 //
28372
nagyon találó volt :-)
Jók is az ilyen kis üzik :-)
GTVili2007-12-03 20:23:41 //
28371
:-)))) Irigykedtek mi?.....;-))))) Hízik a májam!
Mike.2007-12-03 19:48:08 //
28370
Én is szeretnék egyszer egy ilyen ceruzával írt üzit! :-)))
Bár félek lenne harc miatta az asszonnyal. :-))
boyci2007-12-03 19:40:53 //
28369
nekem fájt mikor olvastam!!!
..de csak a ceruza miatt!! :))))))))))
Bo2007-12-03 19:34:22 //
28368
Panniban nem volt toll. A táskámban sem. Viszont mi az ami minden nőnél van?? Sminkestáskácska:-)) sok rúzzsal meg miegymással;-))) Ez konkrétan egy szájkontúrcerka;-))))))))
Willy2007-12-03 18:57:55 //
28367
A Transittal voltam. :))
GEORGE2007-12-03 18:52:51 //
28366
Minek léptél oda???? :-)
Willy2007-12-03 18:52:08 //
28365
Igen, odaléptem kicsit neki és pikk-pakk Bp-n lettem. :))
Buksi2007-12-03 18:44:20 //
28364
De úgy nézem akkor sikeresen hazaértél! :-)
Jó volt duncsizni egy kicsit öcskös! :-)))
Willy2007-12-03 18:38:23 //
28363
Szeva!
Kicsit sietnem kellett, de örültem a találkozásnak. :)
boyci2007-12-03 18:33:04 //
28362
LOL!!! :))))
Jólvan Szíve!!! :))) vágom áám! :)))
Mike.2007-12-03 18:30:47 //
28361
Ahaaa! Majdnem eltaláltam! :-))
Bár még mindig nem tudom ez az izé mire való! :-DD
Mike.2007-12-03 18:28:34 //
28360
Pedig nem voltam mert más volt a program.
:-DDD
Buksi2007-12-03 17:56:14 //
28359
Ma összefutottunk Willy kollegával egy kb. 10 perces tali erejéig Simontornyán! Véletlenül arra járt és egy jót dumcsiztunk! :-)
Innét is üdv neki! :-))