Whiteskull2009-02-02 21:51:23 // 115691
Ennél izgalmasabb ígéretet idén még nem is kaptam. :))))))))))
csocsi2009-02-02 21:51:20 // 115690
Ez nagyon nagy hátrány :))
selespeed2009-02-02 21:50:47 // 115689
Erős a gyanúm,hogy ismét valami nézőpontos dolog lesz,-)))))))
selespeed2009-02-02 21:49:57 // 115687
Mondom én!!:-DDDDDDDDDD
Whiteskull2009-02-02 21:49:29 // 115686
Meg bort nem árulnak. :)))))))))
Zsifi2009-02-02 21:49:18 // 115685
Erővel nem is, de még van más a "kelléktáram"-ban.:)))G
Titeket most békén hagylak, majd 4 hét múlva elkaplak!:)))G
Titeket most békén hagylak, majd 4 hét múlva elkaplak!:)))G
selespeed2009-02-02 21:48:55 // 115684
Mediamark!!:-)))))))))))))))))))))
Whiteskull2009-02-02 21:48:46 // 115683
Azt hittem csak volt egy nálad tartalékban. :)))))))))
csocsi2009-02-02 21:48:25 // 115682
Szegény ember látogatja, én még oda se megyek. Nekem több évre elegendő cuccom van :)
selespeed2009-02-02 21:48:25 // 115681
Puszkó!:-)))
Ahoz kevesen vannak,de azért igy mindjárt könyebb;-))))))))
Ahoz kevesen vannak,de azért igy mindjárt könyebb;-))))))))
csocsi2009-02-02 21:47:24 // 115680
Amíg nem ismered a választ .. :))
selespeed2009-02-02 21:47:22 // 115679
Kiharcoltam a jogom;-)))))
selespeed2009-02-02 21:46:57 // 115678
Nem rossz szokás az;-)))))
csocsi2009-02-02 21:46:49 // 115677
Szióka :))
Mi ilyet sosem tennénk :)
Mi ilyet sosem tennénk :)
selespeed2009-02-02 21:45:49 // 115676
Ez jó kérdés!!!:-))))
Zsifi2009-02-02 21:45:39 // 115675
Az tutttti!!:))))G
Whiteskull2009-02-02 21:44:53 // 115674
Pusza Drága! :)))))
Papával nem bírsz, így most ránk akarsz szállni? :))))))))))))))))))
Papával nem bírsz, így most ránk akarsz szállni? :))))))))))))))))))
selespeed2009-02-02 21:44:31 // 115673
Biztam benne!!:-))))))))
Puszkó neki!:-)
Lehet,hogy kisebbségben vagyunk,de mi vagyunk a szebbek!!!:-DDDDDDDDDDDD
Puszkó neki!:-)
Lehet,hogy kisebbségben vagyunk,de mi vagyunk a szebbek!!!:-DDDDDDDDDDDD
Whiteskull2009-02-02 21:43:54 // 115672
Talán azt hiszed, hogy végig dicsérünk. :))))))))))))))))
Zsifi2009-02-02 21:43:49 // 115671
Puszi Fiúk!!
Előjövök, mert elnyomjátok Selespeedet.:)))G
Előjövök, mert elnyomjátok Selespeedet.:)))G
selespeed2009-02-02 21:42:20 // 115670
Akkor miért vagyok még itt,mit gondolsz??.-))))
Whiteskull2009-02-02 21:42:01 // 115669
Egyszerre megtaláltad a tápkábelt? :))))))))))))
csocsi2009-02-02 21:41:47 // 115668
Legalábbis igyekszem :))
selespeed2009-02-02 21:41:15 // 115666
Lehet csak azért mert keveset jársz az üzletükbe!!:-DDDDDDDD
csocsi2009-02-02 21:40:59 // 115665
Hát akkor nyugalmat kell erőltetni magamra :))
csocsi2009-02-02 21:40:28 // 115664
Vaze pedig őszinte voltam :))
selespeed2009-02-02 21:40:18 // 115663
Aki tőlem toleránsam,az már teteti magát!!!!!:-))))))))))))
Zsifi2009-02-02 21:39:57 // 115662
Melléd állt!:)))) Még így is kisebbségben vagytok!:))))
Whiteskull2009-02-02 21:39:33 // 115661
Ebből szerintem csak a "hogy"-ot érti. :DDD
selespeed2009-02-02 21:39:01 // 115660
Már megvolt,amint a géphez ültem;-))))
csocsi2009-02-02 21:38:57 // 115659
Aha, ezt nem tudtam.
Whiteskull2009-02-02 21:38:50 // 115658
Ezt nagyon szépen mondtad. :))))))))
csocsi2009-02-02 21:38:33 // 115657
Hogy tudj tolerálni másokat :))
selespeed2009-02-02 21:38:13 // 115656
A zászlójuk igen;-)))))
csocsi2009-02-02 21:38:10 // 115655
Most, hogy felhoztad :))
csocsi2009-02-02 21:37:51 // 115654
Barátom neked bérleted van :))
selespeed2009-02-02 21:37:16 // 115653
Minek vegyem azt a lapot,ami nem kell az én osztásomhoz??:-)))))
Zsifi2009-02-02 21:37:14 // 115652
Gyúrjunk!:))))
Whiteskull2009-02-02 21:36:50 // 115651
Gondoltam legyen valami sikerélményed neked is ma este. :))))))))
Whiteskull2009-02-02 21:36:10 // 115650
Veled tarthatok? :)))))
selespeed2009-02-02 21:36:05 // 115649
Nem első eseted!!:-))))))
Azért gratula!:-)))
Azért gratula!:-)))
csocsi2009-02-02 21:35:47 // 115648
Miért, azok pirosak? :)
csocsi2009-02-02 21:35:22 // 115647
Vaze megyek gyúrok erre, mert különben nem mehet tovább :)
selespeed2009-02-02 21:35:20 // 115646
Mi vagy Te,kinai???:-DDDDDDDD
selespeed2009-02-02 21:34:44 // 115645
Tavaly még nem mondta a doki,hogy szükség lenne rá;-))))
Whiteskull2009-02-02 21:34:40 // 115644
Tudom, tudom. De tudod ....! :DDDDDDDDD
csocsi2009-02-02 21:33:49 // 115643
Ennél is barátom. Minennek van vége :))))))))))))))))))))))))
selespeed2009-02-02 21:33:31 // 115642
Csak annyira,hogy nehogy elfáradjak,-)))))