csocsi2010-03-02 21:19:02 //
146241
Happy 125k :))
Valószínűleg. Bár Marika elég galamb lelkű. :))))))))))
csocsi2010-03-02 21:17:54 //
146238
Elég sokáig könyöröghetett :))
csocsi2010-03-02 21:17:25 //
146237
Üdv :))
Talán otthagytad a munkát? :))
Szeva! :))))
Megtaláltad a tápkábelt? :)))
csocsi2010-03-02 21:16:56 //
146235
Velem lehet beszélni :))
Ez már csak részletkérdés. :)))))))
csocsi2010-03-02 21:15:22 //
146232
Akár az udvaron lévő fűből is nézhetjük :))))
Nem kell magasra menni :)))
Majd viszünk két sámlit, azt elnézegetjük. :))))))))
csocsi2010-03-02 21:13:17 //
146230
Miattad? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vállalom :)
Nem nekünk kell dolgozni :)
Majd elviszem. :))))))))))))))
Bár így már nem lesz olyan gazdaságos. :DDDDDDD
csocsi2010-03-02 21:06:09 //
146228
A te ajánlásod sokat számít. Már csak a távolságot kell leküzdeni.
Hát csak ajánlani tudom. Amennyire keveset kért, annyira szépen dolgozott. :)))
csocsi2010-03-02 21:02:57 //
146226
Hát barátom, ne feledkezz meg róla, mert nekem is szükségem lesz ilyen szolgáltatásokra :))
Annyira keveset kért a festő, hogy meg kellett dupláznom a munkadíját. :))))
csocsi2010-03-02 21:01:29 //
146224
Aha, hát a szépségért meg kell szenvedni :))
A fürdőt csináltattukmeg. :))
Már ideje volt. :)))))
csocsi2010-03-02 20:59:25 //
146222
Ez mindenképen jó hír :))
Nocsak, mit festettetek?
Kezdem egészen jól érezni magam.:)))
Még szalma vagyok, mivel mami azt mondta, hogy még büdös van itt a festés után. :)))
csocsi2010-03-02 20:54:48 //
146220
A csodálkozás ritka kifejezés nálam :))
A rutin meg az évek kihúznak ebből a kátyúból :))))))))))))))))))))
Ennyi év után ezen már ne is csodálkozzunk. :)))))))))))
csocsi2010-03-02 20:52:06 //
146218
A lényeget ragadtad ki :)
Mi már fél szavakból is értjük egymást :))
A gyúrásnak pl. az, hogy nem marad szomjas az ember. :))))))))))))
csocsi2010-03-02 20:48:41 //
146216
Mindennek meg van az előnye :))
Hiába, a rutin mag az évek. :)))))))))))
Ez nem is lehet kétséges. :)))))))))
csocsi2010-03-02 20:37:11 //
146214
Érdemes a megérzésekre hallgatni :)))))
Lehet megérdemlem? :)))
Én is ugyanígy érzem. :)))))))))
Hát szerencséd van. Nagyon vigyáznak rád. :))))))))))
csocsi2010-03-02 20:34:22 //
146212
Akkor cakis a bor a megoldás :))
Édesemtől kaptam egy amilt, ahol a doki a fehérbor jótékony hatását elemezi a h1n1 szemben :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Már csak arra kell vigyáznom, hogy vissza ne kerüljek bele. :))))
csocsi2010-03-02 20:31:48 //
146210
Ha már így rákérdeztél :))))
Kilábaltál már a nyavajából?
Inkább gyúrjunk! :))))))))
csocsi2010-03-02 20:30:20 //
146208
Csak abarátság dolgozik bennem :))
Na jó! Tudom mindent megteszel a kényelmünkért. :)))))))
csocsi2010-03-02 20:29:02 //
146206
Az aknába meg kell a fény, na azt biztosítom majd neked :))))
Hát 10 körül már robotolni szoktam. :)))
Na jó igazad van. :))))))))
csocsi2010-03-02 20:25:27 //
146204
Nagy mágus vagy barátom :))
csocsi2010-03-02 20:24:56 //
146203
Vaze, de 10 körül mikor kidob az ágy bekapcsolnád a gépet ahhoz szükséges :)))
Remélem nem fog esni :)))
Szerintem ma főzőleckéket ad neki Rózsa. :DDDDDDDDD
Tegnap elintéztem. :)))))))
Hmmm... reggel tök mindegy, hogy felkapcsolom, vagy sem, mivel sehogysem látok. :)))))))
De azért jól esik.:)))))))
csocsi2010-03-02 20:22:28 //
146200
Az múló pilanat :)
Meglátjuk ma hogy van.
csocsi2010-03-02 20:21:49 //
146199
Nem vígasztal, de jól esik :))
Hálából termelem az áramot, hogy fel tudd kapcsolni a villanyt :))))))))))))))
Tegnap Robert is elemében volt. :)))))))
Majd reggel az első gondolatom leszel, ha ez vigasztal. :))))))))))
csocsi2010-03-02 20:18:22 //
146196
Akkor sejted mit élek át :))))
Főleg majd mikor csörög a teló :((
Vaze valahová állni kell. :)))
Én is azt vettem észre, hogy mindig a másik sor halad. :))))))))))
csocsi2010-03-02 20:16:34 //
146194
Nem akartam ennyire feszegetni :)))
csocsi2010-03-02 20:16:10 //
146193
Benne vagyok :))
Megint nem jó oldalra álltam :))
Annál azért egy literrel több, a biztonság kedvéért. :))))))))