Mindég figyelsz a sugallatokra??:-)))))
Ki kell várni és okosabbak leszünk;-))))
selespeed2009-02-03 21:14:01 // 115791
csocsi2009-02-03 21:13:21 // 115790
Csak sajnáltatni akarod magad :))
csocsi2009-02-03 21:12:46 // 115789
Na akkor már éppen ideje lesz gyúrnunk :))
Zsifi2009-02-03 21:11:16 // 115788
Látod, rám mindig számíthatsz!:)))
selespeed2009-02-03 21:10:43 // 115787
A sorok között is kell olvasni néha;-)))))))
Zsifi2009-02-03 21:10:12 // 115786
Most voltam!:)))
csocsi2009-02-03 21:09:59 // 115785
Ja, lesz több, mint egy hetem megszakítás nélkül.
A kollegám megbetegedett így a szabadnapom feláldoztam egy kis pénz reményében.
A kollegám megbetegedett így a szabadnapom feláldoztam egy kis pénz reményében.
csocsi2009-02-03 21:08:48 // 115784
A rutinom nem ezt sugallja :))
Nem is leszel gépközelben :))
Nem is leszel gépközelben :))
selespeed2009-02-03 21:08:34 // 115783
Jól belehúztál a héten!:-)))
csocsi2009-02-03 21:08:05 // 115782
Hát nem ez volt leírva :))
selespeed2009-02-03 21:07:30 // 115781
Vakon!!:-)))))
Majd holnap estére megtudod;-))))
Majd holnap estére megtudod;-))))
csocsi2009-02-03 21:07:26 // 115780
Nem, holnap még hajnalban megyek aztán csütörtöktől nyomom az éjszakát.
csocsi2009-02-03 21:06:36 // 115779
Meg lehet benned bízni?: ))
Nekünk is lehet ilyenünk :))
Nekünk is lehet ilyenünk :))
selespeed2009-02-03 21:06:35 // 115778
AZ enyémet szokták;-))))
selespeed2009-02-03 21:05:23 // 115777
Akkor ez azt jelenti,hogy ma is éjszakás vagy?
selespeed2009-02-03 21:03:34 // 115776
Igérem nem fogok ,-)))))
Akkor valóban szerencsétek lesz!!:-))))))))
Akkor valóban szerencsétek lesz!!:-))))))))
selespeed2009-02-03 21:02:07 // 115775
Megkiméltél a magyarázkodástól!:-)))))
csocsi2009-02-03 20:59:24 // 115774
Aha, és kinek avérét szívod? :DD
csocsi2009-02-03 20:58:57 // 115773
Mert csak keresel mindig és nem töltesz :))))))
csocsi2009-02-03 20:58:26 // 115772
Dehogynem, hétfő hajnalig meg sem állok.
csocsi2009-02-03 20:57:49 // 115771
Kérlek ne sokat igyál azért :))))
Az okés, de net nem lesz hozzá :))
Az okés, de net nem lesz hozzá :))
Zsifi2009-02-03 20:57:23 // 115770
Tudom a rengeteg munka tett szívóssá!:)))
selespeed2009-02-03 20:56:09 // 115769
Csak azért mert nagyon szivós vagyok!!:-DDDDD
Zsifi2009-02-03 20:56:04 // 115768
Nem is értettem, h miért vagyok a kiszáradás határán.:)))
selespeed2009-02-03 20:55:37 // 115767
Na fene!!!:-)))))
Talán nem fogsz dolgozni a napokban?
Talán nem fogsz dolgozni a napokban?
Zsifi2009-02-03 20:54:54 // 115766
Látom azért sikerült túlélni.:)))
selespeed2009-02-03 20:54:46 // 115765
Remélem,hogy tudok majd aludni valamicskét!!Azért az sincs kizárva,hogy nem lesz belőle semmi!!Volt már rá eset,-)))))
Nem lesz olyan szerencsétek!!:-DDDDDDDDDDD
Egy CLK és SLK mellett talán tellik a havernak egy számizógépre is;-))))
Nem lesz olyan szerencsétek!!:-DDDDDDDDDDD
Egy CLK és SLK mellett talán tellik a havernak egy számizógépre is;-))))
csocsi2009-02-03 20:50:11 // 115764
Még jó, hogy szóltam :))))
csocsi2009-02-03 20:49:36 // 115763
Azt sem tudod mi az :))
csocsi2009-02-03 20:49:07 // 115762
Akkor nem is fogsz pihennni :))
Vaze addig nélkülöznünk kell :))
Vaze addig nélkülöznünk kell :))
selespeed2009-02-03 20:38:51 // 115761
Én is ezt mondtam,de nem segitett!:-)))))
Mondom,hogy vért izzadtam!!:-))))
Mondom,hogy vért izzadtam!!:-))))
Zsifi2009-02-03 20:37:35 // 115760
Most, h mondod! Gyúrjunk!:)))
selespeed2009-02-03 20:37:10 // 115759
Meglehet;-))))
Zsifi2009-02-03 20:36:43 // 115758
Annyi időre nem is volt érdemes bemenned.:)))
Nem izzadtál meg nagyon?:)))
Nem izzadtál meg nagyon?:)))
selespeed2009-02-03 20:36:06 // 115757
A melóban!:-)))
selespeed2009-02-03 20:35:18 // 115756
Ez csak egy baráti látogatás;-)))
Hétfőn indulink,csak még nem tudjuk mikor,reggel vagy este;-))
Hétfőn indulink,csak még nem tudjuk mikor,reggel vagy este;-))
csocsi2009-02-03 20:34:44 // 115755
Megint másként nézed :))
selespeed2009-02-03 20:34:00 // 115753
Már nem!!!:-DDDDDDDD
selespeed2009-02-03 20:33:29 // 115752
Na nem már!!!:-(
Vért izzadtam egész délelőtt!!:-)))))))))))
Vért izzadtam egész délelőtt!!:-)))))))))))
csocsi2009-02-03 20:33:27 // 115751
Vaze télen nyaralsz? :))
Mikor jöttök meg?
Mikor jöttök meg?
csocsi2009-02-03 20:32:52 // 115750
Engem nem tud megfogni :))
selespeed2009-02-03 20:32:21 // 115749
hajnal 3-4óra körül indulunk;-)
csocsi2009-02-03 20:32:21 // 115748
Üdv :))
gyúrjunk barátom :))
gyúrjunk barátom :))
selespeed2009-02-03 20:31:43 // 115747
Már régen észrevettem,csak nem akarom,hogy megfogjon a dicséret:-))))))
selespeed2009-02-03 20:30:25 // 115746
Jaaa,ott csak 14óráig voltam;-)))
Délután volt egy kis szaladgálni való;-))
Délután volt egy kis szaladgálni való;-))
csocsi2009-02-03 20:28:05 // 115743
Szeva :))
Holnap mész?
Holnap mész?
csocsi2009-02-03 20:27:41 // 115742
Ideje volt észrevenned :))