Fórum >> Régiók >> VATA-FAK (Vajdaság)

csocsi2009-02-16 18:06:48 // 117391
Igen, ez még befolyásolhatja a dolgot :))
csocsi2009-02-16 18:06:11 // 117390
Lehet akkor már nem is lenne érdekes :))
Whiteskull2009-02-16 18:05:01 // 117389
Na vazze! :)))

Nem baj inkább így tévedjek, mint vasárnap helyett hétfőt gondoljak. :))))
Whiteskull2009-02-16 18:03:58 // 117388
Nem szokásom valóban. :)))

Inkább gyúrok helyette. :)))))))
Robert-jtd2009-02-16 18:03:00 // 117387
Lehet éppen versenyez is közben:))))
Robert-jtd2009-02-16 18:01:42 // 117386
Ott én is de ha megálna az idő akkor nehezen jönne el a nyár:)))))
csocsi2009-02-16 18:00:54 // 117385
Nincs ideje rá :))
Robert-jtd2009-02-16 18:00:37 // 117384
ahogy mondod!:))))
Már lassan csak volt:)
Robert-jtd2009-02-16 17:59:33 // 117383
A Tiétekére inkább!:))

Én most gyümölcsteával gyúrok:)))))))
Látom Te nem szoksz visszaolvasni:)
csocsi2009-02-16 17:58:39 // 117382
Hát a lakásban csak ellennék valahogy :))
Robert-jtd2009-02-16 17:57:40 // 117381
Vaze akkor sosem jönne el a tavasz meg a meleg:)))))
Whiteskull2009-02-16 17:55:35 // 117380
Miért? Ma hétfő volt? :-O
Whiteskull2009-02-16 17:55:04 // 117379
Egészségünkre! :)))
Robert-jtd2009-02-16 17:54:23 // 117378
Nektek már a hétfő is vasárnap?:)))))
Vagy csak elnézted a naptárt?:)))))))
csocsi2009-02-16 17:53:54 // 117377
Én mondjuk nembánnám ha holnap megállna :))

Barátom csak így lehet szerezni rutint :))
Robert-jtd2009-02-16 17:53:18 // 117376
Szevasz!:)

Akkor Nzdravie!:))))))
Whiteskull2009-02-16 17:53:08 // 117375
Vasárnap nem dolgozunk. :)))))
Robert-jtd2009-02-16 17:52:30 // 117374
Ja de gondolom nemigen dolgoztál már ma ?:)
Robert-jtd2009-02-16 17:51:25 // 117373
Ez miden bizonnyal így is lessz!:)))))

Lassan már én is felszedem a rutint ahogy téged olvasgatlak:))))))
csocsi2009-02-16 17:50:34 // 117372
Na erre akartam kilyukadni :DD
Whiteskull2009-02-16 17:50:14 // 117371
Szerencsére nem. :)))))

Gyúrjunk! :)))
Robert-jtd2009-02-16 17:50:03 // 117370
Akkor ezekszerint mégsincs meg rá a megfelelő célszemély?:)))))
csocsi2009-02-16 17:49:28 // 117369
Szeva :)

Túsz vagy?
Whiteskull2009-02-16 17:48:34 // 117368
Sziasztok! :)))
Whiteskull2009-02-16 17:48:17 // 117367
Még 5? Horror! :))))

Ma is 10-kor keltem ki az ágyból. :))))
csocsi2009-02-16 17:47:52 // 117366
Ha az idő nem áll meg akkor el is fog fogyni :))

Igen, ez nagyon sokat segít :))))
Robert-jtd2009-02-16 17:45:42 // 117365
Nekem már csak 5 hajnali kelésem lessz a héten:))))
aztán jön a vasárnap mikor én is eggy kicsit tovább zsibbadhatok az ágyban:)))))

Tudom a sok év meg a ........:))))
csocsi2009-02-16 17:40:13 // 117364
Ja, láttam :))
Igyekezz nehogy lefagyjon :))
Edyboy2009-02-16 17:38:17 // 117363
Igaz,de csak most olvastam,mert elméláztam :))
Na még látok kicsinyt,megyek söpörni :)))))))
Utána jövök gyúrni :))))
Robert-jtd2009-02-16 17:38:04 // 117362
Akkor elvagy látva tartalékkal jöhet a hóesés:))))))
csocsi2009-02-16 17:36:45 // 117361
Tudod ez is az atomok miatt van :DDDDDDDDDDDDDDDD
Jövő héten meglátod (remélem nem lesz akkor sem) :))
csocsi2009-02-16 17:36:06 // 117360
Kihasználom a szabadnapot, mivel lesz 2 hajnali kelésem a héten :))
Majd gondolok rád mikor ébredek :)

Barátom én már csak így fogom fel a dolgokat :)
Robert-jtd2009-02-16 17:35:54 // 117359
Ezt az ötletet már déli barátunknak is megelytettem!:)))))
Robert-jtd2009-02-16 17:35:01 // 117358
Na azután bizti jól fog esni a forraltborocska!:))
csocsi2009-02-16 17:34:41 // 117357
Édesem írta, hogy gyúrtam veled :)
Edyboy2009-02-16 17:34:31 // 117356
Nálatok sohasem hullik hó ?
Biztos fűtitek a léget is :-))
Robert-jtd2009-02-16 17:33:48 // 117355
De jó valakinek!:)
Én már reggel fél6-kor leelenőrzöm a hó mennyiségét:)

Látod az nem rossz ötlet.asszem holnap csináltatok is a nejemmel mire hazajövök!:))
Edyboy2009-02-16 17:32:57 // 117354
Fehér bor van most háznál,házi,rokontól.
Meg van két üveges is,juhfak :)
Edyboy2009-02-16 17:31:47 // 117353
Most adtál egy ötletet,lehet,hogy alkalmazom :)
Robert-jtd2009-02-16 17:31:27 // 117352
Mivel erősitesz Edy?
Edyboy2009-02-16 17:30:43 // 117351
Szeva :)
Még nem mertem neki állni,mert ökör iszik magába' :))))))
csocsi2009-02-16 17:30:20 // 117350
Dehogynem, a hideg levegő helyett is forraltbor :))
Robert-jtd2009-02-16 17:30:01 // 117349
Nékem erre megvan a megfelelő célszemélyem:))))))
Edyboy2009-02-16 17:29:33 // 117348
Utána meg lehet forralok bort :))

Nincs jobb egy kis friss levegőn való söprés után,mint egy gőzölgő forralt bor,jó fűszeresen :)
csocsi2009-02-16 17:29:32 // 117347
Hát inkább délelőtt lesz az, mint reggel :)

Őszintén szólva nem vagyok elragadtatva tőle.

Forraltbor???
csocsi2009-02-16 17:28:18 // 117346
Vaze magaddal gyúrsz? :))
Edyboy2009-02-16 17:27:36 // 117345
Szeva,kicsit elkalandoztam,vártam jöjjön valaki :)
Edyboy2009-02-16 17:26:51 // 117344
Itt is havas a táj,aszem megyek kicsit seperni :)
Robert-jtd2009-02-16 17:26:42 // 117343
Nazdravie !:)-néked is Eddy:)

Miaz megszunytál és most riadtál fel?:)))
Edyboy2009-02-16 17:24:16 // 117342
Egs :))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak