Ezzel nem vagy egyedül. Reméljük hamarosan megjelenik körünkben,
Szerintem neki is hiányzik az itteni légkör.
csocsi2009-02-17 22:45:48 // 117941
Robert-jtd2009-02-17 22:45:30 // 117940
Ez eggy korekt hozzáálás!:))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:44:07 // 117939
Sőt sajnálom is Őt eggy kicsit,hogy valami oknál fogva nem lehet itt már két napja!:)
Whiteskull2009-02-17 22:42:52 // 117938
De azért akkor se keseredj el, ha más lesz a véleményem. :)))))))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:42:28 // 117937
Én barátokról csak jót vagy semmitt:))))))
Whiteskull2009-02-17 22:42:04 // 117936
Mindig vállalom a véleményem a következményektől függetlenül. :)))))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:41:33 // 117935
Majd látod ha legközelebb találkozunk:)))
Robert-jtd2009-02-17 22:39:51 // 117934
Há most mé?:)))
Mit fog gondolni ha ezeket a sorokat visszaolvassa?:))))
Mit fog gondolni ha ezeket a sorokat visszaolvassa?:))))
csocsi2009-02-17 22:39:14 // 117933
A mai napból kiindulva nem lehet kizárni egyértelműen :)))
Whiteskull2009-02-17 22:38:21 // 117932
No de akkor se kéne ilyen könnyedén vagdalkozni a szavakkal. :))))))))))))
Bár az is lehet, hogy saját magát akarja csak igazolni. :))))))
Bár az is lehet, hogy saját magát akarja csak igazolni. :))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:38:06 // 117931
Hát az sokáig nemtart ki mert másnak is árulja és az a pár száz litykó gyyorsan elmegy:))
Lassan nyugattól keletig északik mindenkivel gyúrsz eggyet:)))))))))
Lassan nyugattól keletig északik mindenkivel gyúrsz eggyet:)))))))))
csocsi2009-02-17 22:37:12 // 117930
Mondom ne feszegessük ezt a dolgot :))))))
Mihez képest, ebből kell kiindulni :))
Mihez képest, ebből kell kiindulni :))
csocsi2009-02-17 22:36:30 // 117929
Hiába ő még nem tapasztalt annyi mindent mint mi :))
Robert-jtd2009-02-17 22:36:06 // 117928
Mér sz.tem teljesen rendben van a fickó!:)
pedig bubisvizeken él:)
pedig bubisvizeken él:)
Whiteskull2009-02-17 22:35:32 // 117927
Ha te így gondolod, akkor biztos így is lehet. :DDDDDD
Whiteskull2009-02-17 22:34:31 // 117926
Ezt most nem gondolhatod komolyan! :DDDDD
Robert-jtd2009-02-17 22:34:21 // 117925
Semmi szükség rá hisz teljesen kitisztult az elmém ezalatt a három hét alatt:)))))
Whiteskull2009-02-17 22:33:39 // 117924
Addig tartson a sógorod bora! :)))
Igyekszem terjeszteni a vallást. :)))))))))))
Igyekszem terjeszteni a vallást. :)))))))))))
csocsi2009-02-17 22:32:27 // 117923
Na ebbe azért most ne menjünk bele :))))
Robert-jtd2009-02-17 22:31:54 // 117922
Láthatod,hogy déli barátunknak sincsen semmi baja ebből!:)
csocsi2009-02-17 22:31:16 // 117921
Úgy látszik a múltkori megfázás nem múlt el nyomtalanul :)
Robert-jtd2009-02-17 22:30:47 // 117920
Vaze eggyszer néked is visszaesik a kondiciód:))))))
Látom most is több helyen is gyúrsz eggyszerrre:)))))
Látom most is több helyen is gyúrsz eggyszerrre:)))))
Whiteskull2009-02-17 22:30:21 // 117919
Pedig ilyenkor nem ártana. :))))))))))))
csocsi2009-02-17 22:29:43 // 117918
Azért az már nem olyan. Nem az eszmei érték a fontos :))
Robert-jtd2009-02-17 22:29:26 // 117917
Nem szokok én modelt állni orvosoknak:)))))))
csocsi2009-02-17 22:29:00 // 117916
Ez csak természetes. A barátokért mindent :))
Robert-jtd2009-02-17 22:28:29 // 117915
Nem volt akkor sem a 12 esztendő után:))))))
Majd hibernálja palackokban:)))))
Majd hibernálja palackokban:)))))
Whiteskull2009-02-17 22:28:08 // 117914
Jó barátok lévén bevállaljuk. :))))))))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:26:19 // 117913
Már korigáltam!:))))))
Whiteskull2009-02-17 22:25:18 // 117912
Orvos látott? :)))
csocsi2009-02-17 22:24:32 // 117911
Hát remélem nem lesz maradandó károsodásod.
Mi lesz akkor a sogorod borával? :))
Mi lesz akkor a sogorod borával? :))
Robert-jtd2009-02-17 22:22:14 // 117910
Már letelt a múlt héten akár gyúrhatnák is volna is mivel,de valahogy nemkivánom!:)
Annak idején is ígykezdődött anikor is végül 12-év kihagyás lett belőle!!:))
Annak idején is ígykezdődött anikor is végül 12-év kihagyás lett belőle!!:))
Whiteskull2009-02-17 22:20:56 // 117909
Rossz duma! :))))
Robert-jtd2009-02-17 22:19:51 // 117908
Na jó ez csak viccnek szántam:)))
A nedü ára nem emelkedett szerencsére:))))))
A nedü ára nem emelkedett szerencsére:))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:18:33 // 117907
Pedig a válság végett lehet kisebb lessz a beigért adag!:)
csocsi2009-02-17 22:14:59 // 117906
Meddig tart még ez a dolog nálad?
Whiteskull2009-02-17 22:14:28 // 117905
Nem is akarlak lebeszélni róla. :))))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:13:09 // 117904
De a lényeg,hogy egyre jár az agyunk pedig én most nem is gyúrok:))))))
csocsi2009-02-17 22:12:21 // 117903
Jó, akkor nem magyrázom tovább :))
Robert-jtd2009-02-17 22:11:46 // 117902
Értem mire gondolsz :)
csocsi2009-02-17 22:09:40 // 117901
Csak én gyorsabb voltam :))
Robert-jtd2009-02-17 22:09:39 // 117900
Hát másban nemigen bízhatok!:))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:08:09 // 117899
Vaze ugyanezt írtam én is :)))))
csocsi2009-02-17 22:07:36 // 117898
Hiszek én barátom neked is, de azért .. :))))))))))))))
csocsi2009-02-17 22:06:44 // 117897
De csak a tanulság miatt :))
Robert-jtd2009-02-17 22:05:51 // 117896
Mármint Te inkább az ő sarkítására volnál kiváncsi?:)
hát ennyire nem hiszel nékem?:)))))))
hát ennyire nem hiszel nékem?:)))))))
Whiteskull2009-02-17 22:05:30 // 117895
Te csak ebben bízzál! :))))))))))
Robert-jtd2009-02-17 22:04:31 // 117894
A türelem bort terem!:))))))
Nagyvalószinűséggel egyszer minimum fogsz véle talizni idén is:))))))
De előtte megisszuk a beigért 4litykót és utánna már nem fogod faggatni őt:))))))
Nagyvalószinűséggel egyszer minimum fogsz véle talizni idén is:))))))
De előtte megisszuk a beigért 4litykót és utánna már nem fogod faggatni őt:))))))
Whiteskull2009-02-17 22:02:34 // 117892
Hát az biztos, hogy egy történetet több szempontból is górcső alá kell venni. :))))))))