
Blog
2015-02-15
2 Tömeg
Eljött az ideje. Leállításkor erős csattogás , pici motorrezonancia . Sajnos az anyagár nem volt olcsó , 20v -> bárdiból lett minden rendelve 48% kedvességgel KIVÉTEL a a lendkerék amit Gábortól (Facebook on Cz Tuningman Gábor) vettem 150 e Ft.-ért bárdiból 183 lett volna 48% kedvességgel , Tovább »
2014-06-01
EGR és a "faszén" :)
Bekezdés: Első diesel autómként vettem a kis cicavirágot , az autó kipróbálásánál -> Motorkontroll fehler :D super sebaj beindult bikázva mert az akksi az 0 volt de pöccc röfff kont a nagykönyvbe és szinte már már megérintett a halk , rázkódás mentes 5 henger , oly finoman duruzsolva ami szerelmü Tovább »
Autó adatlap
- Típus:156 giugiaro dedign
Mindent erről a típusról
Tagok, akik birtokolják a típust - Évjárat:2004
- Színe:bordó
- Jellemzők:
2.4 Jtdm 20v , szedán - Extrák:
Eső szenzor, xenon , ülésfűtés, 2 zónás digit klima , asr , abs, 4 el.ablak , kp.zár , bőr belső , el.tükör fűthető , tolatóradat - Egyéb:
Vonóhorog
Fotóalbum
Online tag
0
Vendég0
521
Fórum
Friss topicok
- Spider
- Alfa reklám
- Filmek
- 4C
- AlfaCity 2025 - július ...
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- Coffee - Minden ami kávé
- Giulia
- Szerelőműhely
- 155
Tagok
Új tagjaink
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
- Milán147
- copernico
- PolgárViki
- Bimbi10
- grimedth
- Frankie145QV
- szana8