Gery832006-09-30 11:50:24 //
11138
Ezt nézzétek, mit találtam!
Ilyet komolyan csinálni kéne!

Ez jól hangzik.
Tavaszig kihúzza;)
GEORGE2006-09-30 10:52:11 //
11136
15 ezret nyugodtan!
20at adnak meg rá szerintem 15ként frissitsed!
GEORGE2006-09-30 10:51:25 //
11134
Nincs egy kis lovéd kölcs.....:-))))))))
Jut eszembe:
Mennyit illik elmenni a Selenia 20k val?
Nekem8e van már benne.
Holnap kiderűl, hogy milyenek az ex gátlóid;)
Az e havi mérleg:
Szabika gátlói, féktárcsa szabályozás+ új fékbetét elől, fékfolyadék csere.
Váltó javítás, difi csapágyak, nyelestengely csapágy szimeringek új olaj.
Új alsó kuplung munkahenger.
Szervó olaj csere.
Ne kérjen senki kölcsön;)
Nem csak a márkanév a fontos;)
sziasztok! ki tudna abban segiteni,hogy a 155-ösöm anterna erösitö honnan kap villanyt gyárilag??? ja nekem az ablak fűtő szálak fölött van az üvegben,az erösitő már megvan a "c"oszlopnál csak nem kapp villanyt! elöre is köszi!
Paco2006-09-30 07:11:06 //
11129
Maradjunk abban hogy a Tutela és a Selenia is egy márkanév, és mindkettő Fiat Lubricants (FL) termék :) (Sőt,a Paraflu is :))
Yoyo2006-09-30 06:45:41 //
11128
Az biztos, hogy Tutella, nem selénia:)))))))
Azt lehet, hogy Tutella az. De az is Selenia csak máshogy hívják.?
Abban viszont biztos vagyok, hogy az Elaforgban vettem.
Ma meg szimeringeket.
Csapágyat meg csapágy boltban;)
Buksi2006-09-29 20:38:07 //
11126
Gondolhattam volna! :-)))))))))))
Elfelejtettem a technikai háttér eme hiányosságait. :)
Paco2006-09-29 19:41:08 //
11124
Én azt mondtam, hogy egyszerűbb....
Akna nélkül elég nehéz csövet bontani, még akkor is ha aknád van de nincs világításod.
Vagy mondjuk a V6-ot. A szivattyúnak nem lesz semmi baja ha egy két percig levegősen jár (teljesen úgysem lehet kinyomatni vele,mindig rákell tölteni egy kis frisset), persze hosszabb időre nemérdemes úgy hagyni.
Tom5552006-09-29 19:25:57 //
11123
Ha valakinek kell első fékbetét occson Simar irjon mer ényémbe nem jó
Ez a agyobbik fajta és kopásszenzoros. 6000 (8600 a bolti ár)
És ez szerinted jobb megoldás, mint megbontani a csövet?
Szia! Nekem 3 hete volt ilyen.....és a riasztó szívta le...pontosan az a része az a pöcök, ami a motorháztetőt védi...az szívtale...tavaly meg egy relé a motortétben...szal nézesd meg...bármi lehet!!!!
Báhh
megszivatott a drága verda
2 napja áll a céges parkolóban, ma próbálom elinditani semmi, áramtalan a gép... még a riasztó ledje sem villog
eddig nem volt ilyen, egész héten állt aztán pöccre start...
szerencsére volt nálam bikakábel, meg megfűztem egy autós kollegát, hogy segitsen, így elsőre beindult
mentem vele 10 percet, tankoltam, a kutnál már indult faszán
lámpa ugye nem tud úgy maradni, ha nincs gyujtáson, a belső világitás se égett...
mi a pöcs szivhatta le az akksit? netán van vmi tipikus, ami néha ugy gondolja, és lemeríti? vagy az akku döglődik? zárlat?
most főhet a fejem, hoyg mikor nem indul legközelebb?!?!
:(((((((((((((((((((
ajdatok tanácsot, ha tudtok...
Paco2006-09-29 17:05:25 //
11119
Nem tévedsz, szárazon kell járatni a szivattyút. Mondtam, hogy nagy adag bátorság kell hozzá.
Yoyo2006-09-29 16:38:49 //
11118
Help!
Kellene egy 1997-es 2.0i-es 155-ösre olajdekli, ha valaki tud szóljon légyszives!
Köszi:))
Yoyo2006-09-29 16:37:28 //
11117
Tőle loptam:)))
anti772006-09-29 16:16:55 //
11116
Sziasztok. Sajna gallyra ment a gépem ezért ha hud valaki 155 2.5 TD(97-es évjárat. felül van az izzítógyertya) hengerfejet eladót ne fogjátok vissza magatokat.
Buksi2006-09-29 15:50:11 //
11115
Érdekes, a csocsi is mindig ezt szokta mondani! :-)))
Buksi2006-09-29 15:49:47 //
11114
Okés, ezt jó tudni! :-))
Yoyo2006-09-29 12:51:01 //
11112
Tudod a neveltetésem:))
Yoyo2006-09-29 11:10:26 //
11110
Idő van rá:))))
Igen. Jó párszor kell tekergetni.
Yoyo2006-09-29 11:08:27 //
11108
Akkor jól tudtam, köszke:)
jobbra-balra kormány tekerés koppanásik párszor, és légtelenítve van :)
Urak! Délutántól minden eddig ismert kommunikációs elérhetőségem megszűnik. Az újakat jövő héten megadom.
Yoyo2006-09-29 10:41:51 //
11105
De légtelenítési lehetőséget nem láttam, saját magát légteleníti ugye?
Én így szoktam. Egyszer erre-arra megtekerve a kormányt kinyomja a felesleget. A csőből azért egy kis idő kell, míg lefolyik. Utána meg elég soká tart, míg kinyomja magából a levegőt.
Yoyo2006-09-29 10:26:36 //
11103
Kormányműnél lebont és kész, kifolyik?
Mert feleslegesnek tartom a szüttyögést, amikor egy csőcsatlakozás megnyitásával cserélhető az anyag.
Megbontás nélkül vagy marad benne, vagy szárazon kell járatni a szivattyút. Bár a titokzatos kolléga lehet, hogy kifejlesztett valami varázslatot, és így tévedek.
nincs kétségem :)
csak nem adott teljes leírást :DDD
Yoyo2006-09-29 09:19:36 //
11100
Most mi van?
Korrekten válaszolt:)))))
Lehet hogy én a mások utat választottam? A könnyebbiket? lehet...de jo lett....
Fogtam a szervoolajtartályhoz csatlakozó bilincset, amit csillagfejű csavar../tehát nem JUHÁSZ...hehehehe...ja az csillagszemű..na mindegy/ tartott..leszedtem és mind a tartályból..mind a csőböl egy felfogó üvegbe folyattam a szennyezett olajat. a csövet egész a hűtő alatti szakasz a bilincsekből kiszedtem így a folyadékelvnek köszönhetően azokból a szakaszokból is kijött a fáradt olaj....erre mertem vállalkozni ugy tűzoltó munkába...jobb lett...de igaz nem mind olaj távozott a rendszerből.......
Mindenesetre több, mintha nem csináltam volna semmit!!!!
Paco2006-09-29 08:46:42 //
11097
Ez benne a lényeg. A régi eltávolítása úgy, hogy ne bontsd meg a csövezést. :)
Az alátét tényleg nem nagy tétel,ha tudod mekkora kell. Vagy van egy egész készleted raktáron. De nem ez a jellemző. :)
Az a baj, ha nem engeded le a régit, akkor hová teszed az újat? :):):)
Egyébként nem értem miért olyan nagy probléma a csövek megbontása? még ha kell is új alátét, akkor is egy-két száz forint a mutatvány. Különben meg nem kell új, legalábbis cseréltem már néhány kormányművet, amit a régi rezekkel raktam össze, és nem folyik.
Paco2006-09-29 08:38:46 //
11095
Még az apehnak is hazudok ha nyilatkozni kell, pont nektek ne tenném? :)
Yoyo2006-09-29 08:35:50 //
11094
Tessék kiteríteni a lapokat:))) Nyilatkozz!!!:)))
Paco2006-09-29 08:34:32 //
11093
A régit leengeddel csak az a baj, hogy nyomástartó csöveket kell bontani, új tömítéss elösszerakni, és úgy hogy ne szivárogjon. :)
Amúgy a másik útra egy kis gondolkodással rá lehet jönni, és nagy bátorsággal meg lehet csinálni. ;)
Régit leenged, újat beletölt. :):):):)
Yoyo2006-09-29 08:09:52 //
11091
Aham, erre a hozzászólásra majd felhívom a figyelmét, de megbeszélhetjük:))))))))
Yoyo2006-09-29 08:09:04 //
11090
Nem adja ki az infót:)
Hogy kell szervó olajat cserélni? :)))))
Nekem tutela van a szervóba is és a váltoba is :) a mociba meg selénia, csak a gyári :)