Karakot2007-09-23 00:43:16 //
46457

Vazzzzzzeee, a kocsi is!!!!!!!!! :)))
csocsi2007-09-23 00:20:30 //
46456
Vaze eltünt a villanyoszlop :)))
Próbálkozunk, próbálkozunk.

A felület egy kicsit izgalasabb kérdés. Kígyó meg nem volt rajta, s olyan dolgot nem rakok rá ami nincs rajta, mert az akkor nem olyan mint az eredeti.
Képzeld el amikor az ismerős az mondja, hogy ez az alfa pont olyan mint a tied, csak van rajta egy kígyó. Ez a ciki nem?
Photoshop-al csináltam a retusálást.
ZOI2007-09-22 22:59:33 //
46452
Vazz! Te varázsló vagy! :)
Jó 8 mindenkinek!

No - Breisach
☻SKULL☻2007-09-22 22:38:24 //
46449
Ez már döfi. Milyen progival csinálod a hókusz - pókuszt ?
Még a felső képen a gumma futófelületéről kellene azt a fehér valamit leszedni.
Rendben kijavítottam. Nagy betüvel van írva.
Javítgattam a képeken.

ALFI1562007-09-22 21:26:44 //
46446
Kurva jó!Az ALFI156 légyszí nagy betüvel.Köszönöm.
☻SKULL☻2007-09-22 20:52:57 //
46445
Félre ne értsél nem téged hibáztatlak. Ezzel csak azt akarom mondani hogy neked több lesz a melód a naptárral.
☻SKULL☻2007-09-22 20:43:28 //
46444
Szomorú mert volt elég idő a fotózáshoz !
Igazad van. De az ilyenre max akkor fordítok idôt (kiretusáljam) ha megvan az egész naptár. Amúgy meg ilyen képet küldött a Cartárs
☻SKULL☻2007-09-22 20:39:55 //
46442
Szerintem meg az offok nagyob baj mint némi oszlop, ha már 156-os naptárról van szó.
A kocsi háta mögött az a villanyoszlop nem kéne amúgy kircsis. Grat
GEORGE2007-09-22 20:34:20 //
46440
Tök jó lett!
Attie2007-09-22 19:30:01 //
46438
Hogyhogy? Alul van még 5 centi fű, felül meg szerintem csak 3-4 centi kéne :)
De mondjuk én csak látatlanban hadoválok össze-vissza :)
Egyet értek, az első királyszuper lenne, ha az elől-alul lévő fű rovására a templomtető látszana.
Szevasztok! Sikekerült végre venni CROM diszléceket az elejére madélután azzal vacakoltam, de meg érte nagyon fel dobja a disz rácsot
mind1 holnap is megyek fényképező körútra....hát ha...
sajna nem fért a képbe bele mind a 2ő :(
Attie2007-09-22 18:17:24 //
46433
Ez szerintem jobb, de nincs olyan, ahol egy kicsit feljebb emelted a fényképezőt? Így látszana a templom teteje és nem lenne megtörve az összkép.
vagy ez:

Ma végre eljutottam a kocsimosáshoz...
ez naptárképnek?

csocsi2007-09-22 17:44:37 //
46430
Ezt más is így tapasztalta :)))
Sziasztok, visszajöttünk a német túráról. Nagyon "tanulékonyak" a német autósok.
Viszont ha tolom neki az olajkályha is tud fogyasztani. 180 felett 9-10 litereket ír ki a fedélzeti, elrettentő - igaz viszont hogy a benzinesnél meg se mertem nézni ilyenkor.
Odafelé a kagylósprémiumot kapta (két tankolás egymás után) és ugyan annyit evett belőle, mint hazafelé a "sima" olajjal. Nyugodtan kijelenthetem NINCS SEMMI KÜLÖNBSÉG a kettő között az áron kívül.
Mindkét esetben sikerült egy picivel 7 főlé tolnom a fogyasztást -:)))
csocsi2007-09-22 17:38:17 //
46428
Igen, rugó csere esetén érdemes.
Szerintem ne fehérrel töröld a rendszámtáblát, hanem "koszos" fehérrel. Fogj egy fehérárnyalatot a valódi rendszámtábláról és azzal kend ki a táblát. Így nagyon világít és rontja az összhatást szerintem.
csocsi2007-09-22 17:27:03 //
46426
Az enyém nem lesz.
M-GEGE2007-09-22 17:14:03 //
46425
Nem, nekem nincs rendszámom! :-)))
csak vicceltem
gondolom mindenkinek ki lesz takarva, én is kitakarom mindenkijét a 145/146 naptáron...
M-GEGE2007-09-22 17:12:59 //
46424
Néztem ültetőrugót, következő hónapban meg is veszem, elég olcsón hozzájutok:
Merwede garnitúra 30mm ültetés, vmi holland, állítólag a koni-nak vmi beszállítója, na mind1, amúgy örök garancia van rá törés ellen, és csak 37 000 Ft!
Kérdés:
Kicserélik a rugót akkor kell megint futóművet állítani?
Illetve kell valami silentet vagy gumibakot vagy mittutoménmit cserélni?
csocsi2007-09-22 17:12:26 //
46423
A rendszámot direkt takartad ki?
Sanyi2007-09-22 17:11:42 //
46422
Szép!
:-)
M-GEGE2007-09-22 17:06:12 //
46421
Na megvan a naptárkép! :-))))

Küldöm is...
Az ilyeneket hol csináltatod és mennyibe fáj a munkadíj?
Sanyi2007-09-22 16:41:24 //
46419
:-D
Remélem is!
De azért óvatosan közelítem meg a dolgot! :-)
Zsolesz2007-09-22 16:39:13 //
46418
ÁÁ az Alfában a műanyagok nem törnek. Anyagból van :PP
Sanyi2007-09-22 16:38:32 //
46417
Értem!
Akkor megpróbálom majd kicsit megmozgatni erre-arra h kiakadjon!
Nagyon nem merem feszegetni, nem akarom h letörjön vmi róla...
Belga2007-09-22 16:29:58 //
46416
Talán 1 patent van még, ami a csavaronokon kívül a helyén tartja. Vagy esetleg a szivargyújtó kábele van beakadva.
Sanyi2007-09-22 16:25:21 //
46415
azokat kicsavartam de nem jön kifelé! Valami még fenttartja! :-S
Belga2007-09-22 16:18:19 //
46414
Dehogynem! Összesen 2 csavar fogja... ha kinyitod akkor meglátod.
Sanyi2007-09-22 15:55:39 //
46413
Sziasztok!!
Hamutartót nem lehet kiszedni anélkül h szétbontanám az egész középkonzolt?
Liquid2007-09-22 14:49:46 //
46412
Tazo-tól kérdeztem meg a fogyasztást a 156 talin. Ő szokott állatkodni. Azt mondja csak városban beveri a 16-ot. Egyébként 10-12. Az én 2.0TS-em is eszik 10-11-et, hosszútávon 9-10-et. Szal szerintem sem eszik sokat a V6, de persze nem városba való.
Örülök, hogy nem csak én terjesztem Európában az Alfa vírust, hanem mások is!
Ferri2007-09-22 14:12:57 //
46410
Hasonló jellegű használatra gondoltam, Ő valamivel kevesebbet megy városban. Sőt, egyelőre azt hiszi, hogy lassabban is megy majd :-). Ez majd elválik, ha megvalósul a dolog. Ez a fogyasztás elfogadhatónak tűnik, riogatnak ennél sokkal többel is. Biztos ehet jóval többet, ha zavarják, vagy mindig városban mennek vele, de Neki már úgymond benőtt a feje lágya. Köszönöm az infót.
Karakot2007-09-22 12:29:24 //
46409
Szia! Jó választás. :) A motorral nem szokott baj lenni, szervíz szerint nagyon jó konstrukció, kevesebb vele a baj, mint a TS-okkal. Szóval szerintem ugyanazokra kell odafigyelni, mint egy másik Alfánál, nincs specialitás.
Mit jelent az, hogy vidéki jellegű használat?
Nálam vegyes használatban (arányait tekintve: 200km-ből 130km országút, 70km város) nyáron, folyamatos klíma használattal 12-13l, klíma nélkül 11-12l. Ehhez még azt kell tudni, hogy városban nem állatkodom, komótosan járok, városon kívül viszont 140 km/h az utazóm, sok előzgetéssel fűszerezve, szóval nem éppen benzintakarékosan használom. Megmondom őszinten, nem is lehet, kívánja, hogy tapossa neki az ember. :) Egyszer csináltam egy próbát a negatív fogyasztási rekordra, max 110-el haladva, 3000 fölé nem pörgetve Pécs-Debrecen-Pécs távon sikerült 8,45 literes fogyasztást elérnem. Szóval ennyivel is el lehetne járni vele, de ki bírja ki, hogy egy ilyen kocsival így közlekedjen? :)
Summa summarum, nem kicsi az étvágya, de egy 1.6 is simán bekajál 10 litert. Ha így vesszük, akkor már nem is olyan rossz. Ha fontos a fogyi, akkor meg mjtd-t kell venni. Ugye George? :)
Ferri2007-09-22 09:02:14 //
46408
Helló!
Apósom kezd beleszerelmesedni egy 2.5-ös V6-ba. Valójában mennyit fogyaszt egy ilyen autó vidéki jellegű használatban? Esetleges vásárláskor mi az, amire különösen oda kell figyelni? Előre is köszönöm a segítséget.