joe752005-07-25 10:25:32 // 6
És milyet veszel ha nem titok?:)
csocsi2005-07-25 10:18:49 // 5
Hali! Remélhatőleg ma délután egy 156 boldog tulajdonosa leszek, rosszabbik esetben holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe752005-07-25 10:18:32 // 4
A feelinghez hozzá tartozik az olasz nyelv szépsége is. Tessék átállítani a nyelvet a menüben olaszra! :)))
Amúgy üdv. minden 156 tulajnak! :)
Pietro2005-07-25 10:14:58 // 3
cessna2005-07-25 10:09:38 // 2
Wow, wow. Saját topic.... :))))
Pietro2005-07-25 10:07:34 // 1
YES YES YES! Már vártam ezt a topikot. :-)
TtK2005-07-25 09:42:45 // 0
Már minden típusnak van saját topicja, csak a 156-nak nincs, pedig a statisztika szerint ez a leggyakoribb (jelenleg 88 tagnak van 156-osa). Summa summárum folytatódjék hát a klikkesedés! :))
