Fórum >> Műszaki-szakmai topicok >> Alfa tuning

Makita2009-01-11 18:45:36 // 9657
Igen,ha 5 évet kibírna,akkor megéri:)
Nem tudom hogy milyen gyártmány,de nekem volt egy ilyenem és fél év után széthullott benne valami és csörgött zörgött,de lehet hogy csak én fogtam ki valami selejtet!
Egy biztos én mégegyszer nem veszek ilyet!Ne értsd félre nem lebeszélni akarlak vagy fikázni ezeket a kipufogókat,egyszerűen csak egy személyes tapasztalat!
És ha jól tudom,akkor ezekhez műbizonylat sincs!
szabzso2009-01-11 18:00:47 // 9656
Az! Mutass jobbat elérhető áron! Ha kibír 5 évet legalább, akkor egy huszast megér szerintem! :)
Amúgy ez a HD Racing az magyar vagy valami távolkeleti csoda?
Makita2009-01-11 16:54:11 // 9655
Hűű,ez nagyon qrvaszép ótó:)
Makita2009-01-11 16:49:04 // 9654
Hogyha ez a HD Racing márkájú akkor nem javaslom,nagyon gyenge minőségűek a Hd Racing sportkipufogójai!
Makita2009-01-11 16:00:06 // 9653
Nem tud valaki olyan helyet,ahol 147-re lehet venni alu vagy króm tükörborítást?
Én találtam 1-2helyet de csak momo ami meg 20ezer-be kerül!
Ha nem muszály akkor nem költök 15000ft-ot azért hogy momo márkájú legyen!
GT Ɨ|ѯ2009-01-10 18:21:54 // 9652
nagyon jó minőség-ár:-)

nekem nagy a Gtv-re,nem fér el,ezért for sale:-)
szabzso2009-01-10 18:12:01 // 9651
Én ezzel az A0045 -tel szemezgetek. Szerintem napokon belül rábeszélem magam, aztán megrendelem és tavasszal fel is kerül! :)
GT Ɨ|ѯ2009-01-10 17:46:34 // 9650
tavaly vettem annyiért most 19 ropi az ára:-)
szabzso2009-01-10 17:42:47 // 9649
Ha ez a A0032 változat (annak tűnik) akkor nem adod túl ócsón ... (24e)

van az 20 ropiért meg 22 ropiért is :D
GT Ɨ|ѯ2009-01-10 17:23:41 // 9648
Ha valakit érdekel,jelezze:-)
eladó
Zsolt1552009-01-10 14:04:45 // 9647
A használtautón hírdették már TSport-ként is. :-)))
Phon2009-01-10 13:55:21 // 9646
szerintem se sajnos:(
András bácsi2009-01-10 13:54:52 // 9645
Nem jó. :(
ystuc2009-01-10 13:52:10 // 9644
A lökös jó a sedáné is az SW-re. Szerintem ugyan akkora. :-)
Phon2009-01-10 13:49:31 // 9643
jó lenne amugy 40ért és fekete vlt:) aza helyzet,h ez nagyon olcsó volt mrt szegényke kiéget,alig volt benne használható valami,de majd nézek valami jó vételt,csak az nem tuti,hogy kombi lesz
Kócosw2009-01-09 22:25:59 // 9642
es mennyiert passzoltad el?Bontasz meg vmikor :o)
GT Ɨ|ѯ2009-01-09 19:40:54 // 9641



http://www.racerxdesign.com/images/mediumfrontdesign_gtv_evo.jpg
Phon2009-01-09 17:28:52 // 9640
bakker amikor bontottam kombi GTA-t alig tudtam eladni a lököst:(
Phon2009-01-09 17:28:24 // 9639
nekem bejön...bár ha iylen lenne a gyári és csinálna valaki tuningban mondjuk egy mostani simát azért élnék halnék :)
MYSKHA2009-01-09 16:27:47 // 9638
Nekem teszik.. oan batmobilos :D bár az a szögletes felflexelés meredekre sikerált.. de jópofa.. jobb mint valami gányolás...:)
Buksi2009-01-09 16:24:09 // 9637
Érdekes! :-)
Nekem az eredeti "orrával" sokkal jobban tetszik! :-))
Kócosw2009-01-09 13:44:24 // 9636
Köszi mar megvolt mar atnyalaztam, az egyeik beszerelömühely nem messze van tölem (Hannover mellett van az a Celle). Mar a fekete lampakat,es a fekete ledes indexeket kilestem a kinalatbol magamnak :o)
en egy bontott hasznalt lökösre gondoltam,az gazdasagosabb... :o)
Sporter2009-01-09 13:05:20 // 9635
shop.alfisti.net Itt biztos találsz :)
Seriff2009-01-09 13:02:14 // 9634
GTV & GT - two in one :D

Kócosw2009-01-09 13:00:08 // 9633
ilyet :o)
Kócosw2009-01-09 12:59:20 // 9632
Van vkinek ötlete honnan lehetne beszerezni egy ilyen 156 GTA hatso lököst?
Feltennem A Feketemre...
Buksi2009-01-09 03:52:50 // 9631
Sztem el ne add! ;-))
Phon2009-01-08 21:21:02 // 9630
ha érdekel valakit,ha nem megvannak rugok, igaz nem eibach de nem is baj, ez már nekem bevállt....KW:) meg a lefujó meg az apróságok és most adjam el?! hát nem tudom...tul jó a Mito:)
Phon2009-01-08 18:26:53 // 9629
amugy valaki tud látni ott árat is a linkeken? én nem lelek:( alfistin láttam az jó is lenne csak ök is ezer év után küldik
Buksi2009-01-08 18:25:05 // 9628
Nem kérek, köszi! :-DDD
Phon2009-01-08 18:22:03 // 9627
eibachék azt mondták másfél honap és már küldik is...más valami?:)
Buksi2009-01-07 19:23:11 // 9626
Ühüm! :-DD
GT Ɨ|ѯ2009-01-07 19:22:28 // 9625
metáltbírod?hm?:-)
Buksi2009-01-07 19:21:58 // 9624
Köszönjük Emese! :-DDDD
Buksi2009-01-07 19:18:55 // 9622
De ez már tegnapra kellett volna! :-DD
Phon2009-01-07 19:16:45 // 9620
mito ültetőrugó? hol találok mert az én embereim még nem tudnak:( oylan helyről kellene ahonnan már tegnap meglenne
MYSKHA2009-01-05 20:17:06 // 9618
jah a szutyukisok :D Mikor én megvettem akkor le ikerturbózták.. mondom dejóislenne :D
Kau2009-01-05 20:05:36 // 9617
Nem is hiányzik!
TS = Turbo Spark :))
Legalábbis sokan azt hiszik a T-re :)
MYSKHA2009-01-05 19:58:00 // 9616
Meghát:P márcsak a fölös párszáz kell :D
Kau2009-01-05 19:55:25 // 9615
Ha van fölösleges pár százezer forintod, minden megoldható :))
MYSKHA2009-01-05 19:53:15 // 9614
Köszönöm gyors válaszod! Nekem is 1,6 van csak a t hiányzik belőle:P Mondjuk ekkora projektnélmár dukálna a 2.0 :)
Kau2009-01-05 19:45:42 // 9613
Magyarországon úgy tudom nincs. robak#21 156-osa turbós. Igaz az is "csak" 1.6-os, de az elv ugyanaz.
Ezenkívül golyonak volt még turbósított TS-e, de az összetört. Az 1.4-es, 146-os volt.
MYSKHA2009-01-05 19:36:00 // 9612
Sziasztók! Kiványcsiságból kérdezem ,hogy rohangál itthon 156 2.0 ts böl turbósitott tünemény? :P Vagy neten látni iet? Csak kiváncsiskodom... :D
Buksi2009-01-05 18:39:52 // 9611
Nem én! :-DD
GTPeti2009-01-05 18:34:27 // 9610
Csak be akarsz vágódni Sattinál. :PPP
Buksi2009-01-05 18:26:49 // 9609
Akkor ezt megbeszéltük! :-)))))
Kau2009-01-05 18:25:07 // 9608
Nekem meg igen! :))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak