Amúgy remélem nem bánjátok, megmutatom, hogy milyen autót bütykörészünk most. A nyáron hoztuk be Olaszországból, most került sor arra, hogy megcsinálgassam. Aztán nem tudom mi lesz a sorsa. Jó nagy gazban, egy Fiat kereskedés mögött állt. Meg akartam menteni. 1.8-as T.Spark, 160ezer kilométerrel, amit a teljesen kátyúmentes olasz utakon tett meg eddig. Ezért félelmetes, hogy semmi nem zörög, semmi nem lóg benne, sehol nincs egy rozsdapötty sem a kocsin, se alul, se felül. Nagyon durva kocsi, mindig is imádtam a 155-öst :) Csak kellene rá 15-ös Speedline felni.... meg hát a színe, jah, nem tudom. Imádom.
