Fórum >> Típusok >> 156

Mike.2007-09-18 08:02:53 // 46007
Gondolom nem akarja xar cuccal eladni. :-)
Mike.2007-09-18 08:01:53 // 46006
Gondolom nem kell platinum ami 100 ezre km-t bír, így 20-30 körül már kapsz jót.
András bácsi2007-09-18 07:48:43 // 46005
Ha dízelt akarsz, minek cseréled? ;)
tipoatti2007-09-18 07:29:55 // 46004
Jó reggelt urak!

Egy szett TS gyertyát mennyiből lehet megúszni? Még nem cseréltem, lassan itt az ideje. Tól-ig.
Köszi.
mesa2007-09-17 23:03:12 // 46003
Jut eszembe : H7 ! :)))))
GEORGE2007-09-17 22:51:04 // 46002
hinni a templomba kell Attie :-))))
Attie2007-09-17 22:50:17 // 46001
Vazze, azt hittem hogy valami Hummer topicban vagyok annyi itt a H* :-)))
Attie2007-09-17 22:47:55 // 46000
Én pont a hétvégén csináltam az autót.
Bár azt hittem, hogy a tisztító az ápoló is egyben. Amúgy Turtlewaxot használtam.
(még egyben van az ülés :-)) )
csocsi2007-09-17 21:09:30 // 45999
Gratula :))
Piritu - 1.000.0002007-09-17 21:08:28 // 45998
Gratula a K-hoz!
Poló2007-09-17 21:07:27 // 45997
HAPPY 46 K !!!

Piritu - 1.000.0002007-09-17 21:07:11 // 45996
A refi volt nekem anno a 146-ban a"tartalékizzótartó"
Piritu - 1.000.0002007-09-17 21:06:20 // 45995
A tisztánlátás végett:
refi - H1
tompi - H7 (valami csoda folytán a könyv is erre tippel!!!)
köd - H1
helyzetjelző - H6W

Legalább is a 15 Eurós német könyv szerint...
GEORGE2007-09-17 21:02:22 // 45994
145-146-ba mind a refi mind a tompitott H1-es.

156 a tompitott az H= ( mint kiderült )
a refi pedig H1!!
Erhard 242 (Pure Energy)2007-09-17 21:00:55 // 45991
később persze, akkor jövök én a "hullaszállító" :))))
Erhard 242 (Pure Energy)2007-09-17 20:59:59 // 45989
röfiben? H3
ködös H1
nem??
Willy2007-09-17 20:58:04 // 45988
Hátha én is tudok segíteni. A 146-ba H1 kell. :DDDDD
Mike.2007-09-17 20:57:23 // 45986
Na meg az utóbbi is jobb később! :-))))
Mike.2007-09-17 20:56:31 // 45985
Húú, de jó, hogy írod! :-))))
Erhard 242 (Pure Energy)2007-09-17 20:53:51 // 45984
az adó meg a halál a biztos....csak az előbbit ki lehet kerülni :)))))
GEORGE2007-09-17 20:53:40 // 45983
Egyre jobban úgy néz ki, hogy a H7 a befutó :-))))
Erhard 242 (Pure Energy)2007-09-17 20:53:10 // 45982
H4 a fosvágen...
Mike.2007-09-17 20:52:46 // 45981
Biztos H7???

:-))))))
GEORGE2007-09-17 20:51:25 // 45980
Nincs mit, én azt lefelejtettem, hogy total commandert használj.
Piritu - 1.000.0002007-09-17 20:51:14 // 45979
H7 -:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
☻SKULL☻2007-09-17 20:50:37 // 45978
Köszi szépen mindenkinek a segétséget !!!
GEORGE2007-09-17 20:49:13 // 45977
H7 :-))))))))))))))))))
Mike.2007-09-17 20:47:17 // 45974
köszi! Közben már megtaláltam, hogy H7! :-)
Piritu - 1.000.0002007-09-17 20:47:15 // 45973
Én simán a Total Commander-rel lépek fel és ugyan úgy kopi mint egy másik meghajtóra.
GEORGE2007-09-17 20:47:06 // 45972
Nos akkor kapcsolód az ftp-re ill az amore ftp-re.
Hozz ott létre egy mappát és másold bele át a képeket
☻SKULL☻2007-09-17 20:45:33 // 45971
H7 az enyémben.
Poló2007-09-17 20:44:49 // 45970
Tuti, hoy nem H4-es.
☻SKULL☻2007-09-17 20:44:18 // 45969
Van, és tudom nézni a képeket, de feltölteni nem tudom hogy kell.
Mike.2007-09-17 20:44:05 // 45968
Urak! Milyen a tompított a 156-osban? H4, H7?
GEORGE2007-09-17 20:42:21 // 45967
Van hozzáférésed, mármint az ftp-hez?
Ha nincs Halesztól kérd el!
☻SKULL☻2007-09-17 20:41:32 // 45966
Üdv mindenkinek !!!
Srácok hogy lehet feltölteni képeket az ftp-re ???
GEORGE2007-09-17 20:38:16 // 45965
Ja az jó kifogás!!! Mond azt!
GTPeti2007-09-17 20:30:38 // 45964
A tied "feketén készült". :)

És az alfás hírdetéshez mit szóltok?
Satti2007-09-17 20:18:14 // 45963
Gondolom ez azért lehet, mert 2005 végéig gyártották a 156-ot, akkor kezdték el kiadni már a 159-et, ez így a hivatalos:-)
Piritu - 1.000.0002007-09-17 20:09:47 // 45962
Tetszik hogy:
"Alfa Romeo 156 (09-1997/02-2005)"
tehát az én 2007-ben vett darabom szerintük se létezik-:))))
és az is furcsa, hogy koaxot is ajánl előre....
Poló2007-09-17 19:28:13 // 45961
Vagy inkább monnyuk esküvőre :)
GEORGE2007-09-17 19:12:11 // 45960
Hivatkozzál családi eseményre! Rokon látogatásra!
GTPeti2007-09-17 18:14:13 // 45959
OK, én siklottam át felette.

Amúgy az utólagos xe normális fényszóróbeállításnál gyakorlatilag nem zavaró.


Más. Vessetek egy pillantást a Pioneer honlapra! ;)
Poló2007-09-17 18:11:48 // 45958
Ilyen témában nem tudok nyilatkozni, az enyémen nem látszódik a kosz :)))
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak