kru2006-07-04 19:38:29 // 14557
Kérem szépen, lehet jelentkezni Budapesten vagy időnként Szombathelyen az alábbi cuccokért 156-hoz:
a. utángyártott pollenszűrő, de bontatlan,
a 2zónás klímás 156-hoz nem jó (csak aminek még az ablaktörlő lapát alatt van, kívülről)
b. gyári sportcsomagos küszöbhöz, bal oldali emelési pontjánál lévő takaró panel, eredeti ricambi, fényezésre előkészített
c. gyári, eredeti oldalindex, sárga (használt)
Az ár tetszőleges, amolyan becsületkassza jellegű, aki viszi, az mondja meg, mennyit ér meg neki... ne porosodjon itt.
GEORGE2006-07-04 19:08:32 // 14556
Szóval alfa mocis Zsigád lesz?? :-)
Klíma, szervo befigyel???
Trombozis2006-07-04 18:47:35 // 14555
1.6 120 ló. Nem tom. Valami ilyesmiket néztem. 320ezerért. Lehet kettő lesz. Havernak mutattam és mondta, hogy vesz egyet ő is. :-)))))
De amit ideszúrtam az csak egy 1.2 zsiga volt. :-D
GEORGE2006-07-04 18:45:03 // 14554
Milyen moci lesz abban a Zsigában, teeeee??? :-) :-O
Trombozis2006-07-04 18:43:11 // 14553
Először legyen kész az enyém. De ez meg a következő álmom. De úgy is lesz ilyenem hamarosan. :-D Szétalázok mindenkit.
GEORGE2006-07-04 18:10:35 // 14550
Megbeszéltük! :-)
csocsi2006-07-04 18:09:36 // 14549
Ja, akkor én leszek az aki befejezi :)))
GEORGE2006-07-04 18:07:28 // 14548
Mert mindig írsz rá! :-(
csocsi2006-07-04 18:05:35 // 14547
Vaze, így soha nem lesz vége :))
GEORGE2006-07-04 18:04:49 // 14546
Részemről is! :-)
GEORGE2006-07-04 18:03:23 // 14544
Akkor legyen vége! :-)
csocsi2006-07-04 18:01:52 // 14543
Vaze, ez nem mmehet így tovább :))
GEORGE2006-07-04 17:59:39 // 14542
Így jártál :-))))
csocsi2006-07-04 17:56:52 // 14541
Nincs akkora szerencsém :))
GEORGE2006-07-04 17:54:49 // 14540
Ezek szerint nem tudtad elkerülni. :-)
csocsi2006-07-04 17:51:44 // 14539
Na ezt akartam elkerülni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
csocsi2006-07-04 17:45:30 // 14537
Akkor nem ragozzuk tovább :))
GEORGE2006-07-04 17:44:45 // 14536
Majd képeket a végeredményről! :-)
csocsi2006-07-04 17:42:20 // 14534
Már messziről hallanak és félrehúzódnak :)))
csocsi2006-07-04 17:41:53 // 14533
Azért néha kölcsönadod neki? :))))
Trombozis2006-07-04 17:41:40 // 14532
Jah nagy hanggal. Üvöltsön meg minden.
Trombozis2006-07-04 17:41:11 // 14531
Jó, hogy. Apám megint irígykedni fog. :-DDDD Neki ladája van. Az enyém meg forgatós lesz.
csocsi2006-07-04 17:40:47 // 14529
Aha szóval egy tényleg büntető gépet szeretnél :)))
Kellemes sétát :))
Trombozis2006-07-04 17:40:30 // 14528
Egy ideig nekünk is le volt tiltva. Egy napig csak mi reklamáltunk. Ezt az oldalt bújják a legtöbben szerintem azért.
Na mentem. :-D
GEORGE2006-07-04 17:40:30 // 14527
Mindjárt gondoltam :-)
GEORGE2006-07-04 17:40:14 // 14526
És az lesz majd a buligép???
csocsi2006-07-04 17:39:47 // 14525
Nem is csodálkoztam, csak tettettem :)))
csocsi2006-07-04 17:39:23 // 14524
Igen, valamit mondtál róla
Trombozis2006-07-04 17:39:20 // 14523
Egy zsiguli van rajta 1200 ccm. :-D
Trombozis2006-07-04 17:38:31 // 14522
Mindenkit! De néztem komolyabbat. amiben már 121 lovas moci van, de az drágább egy "picivel" :-))))) Az 156 a garázsba ez meg játékautó. Széthajtani, összetörni, forgatni.
Na jól van megyek muterhez. Gyalog :-( 2 perc az út. :-D
Majd benézek később. Üdv
GEORGE2006-07-04 17:38:23 // 14521
De komolyan mondom!
De te ezt tudod is, miért csodálkozol? :-I
GEORGE2006-07-04 17:37:49 // 14520
Nem a Mester volt!
A MEster nem is kecsegtetett avval ,hogy lesz :-(
csocsi2006-07-04 17:37:21 // 14519
Nem mondod komolyan :)))
csocsi2006-07-04 17:37:03 // 14518
Buli volt a dolog :(((
Ma délelőtt lett elhozva a jó
GEORGE2006-07-04 17:37:02 // 14517
Ezt a linket csak otthonról tudom megnézni itt a bentiről le van tiltva :-(
csocsi2006-07-04 17:36:32 // 14516
És ezzel fogod alázni a népeket? :))))
Trombozis2006-07-04 17:35:57 // 14515
Azt tudom mondta tegnap George.
csocsi2006-07-04 17:35:51 // 14514
De nem a mester volt ezek szerint :)))
Trombozis2006-07-04 17:35:32 // 14513
Akkor jó. Lassan kész lesz.
Én meg ha megcsináltatom az ótómat akkor utána betervezek egy ilyet! A csajjal már lebeszéltem, hogy kell nekem egy csapatós verda. Nem fikázni, mert nem olasz. :-D Most ez a mániám. Nagyon tetszik.
csocsi2006-07-04 17:35:17 // 14512
Ja, ez már a 2. volt :((
Az első nem lett jó
GEORGE2006-07-04 17:32:46 // 14511
kicsit zavarosan fogalmaz a barátom :-))
Szóval akitől volt a rossz főtengely az szerzett egy jót helyette!
Trombozis2006-07-04 17:32:38 // 14510
Most már értem. :-DDDDDDD
Trombozis2006-07-04 17:31:41 // 14509
Mi jó? Kaptál még egyet? Áh lemaradtam nem értem. :-)
GEORGE2006-07-04 17:31:15 // 14508
Eddig nem szólt a Mester!
De úgytudom közbe lett megint egy főtengely.....