Tarja- I walk alone- In extremo- From My winter storm
Szép napot!
Angyal Rita2009-07-02 11:22:39 // 17370
Bendító2009-07-02 10:25:57 // 17369
GT Ɨ|ѯ2009-07-02 10:05:19 // 17368
GT Ɨ|ѯ2009-07-02 10:04:29 // 17367
Angyal Rita2009-07-01 23:33:16 // 17366
Maya the illusion feat. - Rahul Sharma
Küldök nektek egy szívet innen a messzeségből, segítsen eligazodni a feltett kérdéseitek megválaszolásában
Szeretem Rahul Sharma zenéit, oldottá tesznek.
Jó éjt, álmodjatok angyalosat, és reggel emlékezzetek rá.

Küldök nektek egy szívet innen a messzeségből, segítsen eligazodni a feltett kérdéseitek megválaszolásában
Szeretem Rahul Sharma zenéit, oldottá tesznek.
Jó éjt, álmodjatok angyalosat, és reggel emlékezzetek rá.

Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 23:06:48 // 17365
Csak szólj..ha hasonlóra vágysz:))))))))
AlfaSignora2009-07-01 22:22:26 // 17364
Kössszönöm, ez nagggyon jó volt!!!! :)))))))))))))))))))
Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 22:16:52 // 17363
Akkor most csak neked:VIXEN :)))
AlfaSignora2009-07-01 22:09:46 // 17362
Jöhet hát!!!! :)))
Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 21:32:15 // 17361
Látod megkaptad a kedvencedet:)))) Tőlem nehezebbet kérjél...én a Tankcsapdát a rádióban csípem és a Sziget fesztiválon:)) Mondjuk csajos metal?? Jöhet? :))))
AlfaSignora2009-07-01 20:41:48 // 17360
Ááááááááááá
Tudtad mi, h. ez a kedvencem!!!!!!!!!!!!!!!!
Isten vagy!!!! :))))))
Tudtad mi, h. ez a kedvencem!!!!!!!!!!!!!!!!
Isten vagy!!!! :))))))
mesa2009-07-01 20:40:09 // 17359
AlfaSignora2009-07-01 20:33:57 // 17358
Ki emlékszik már a tegnapra??? :-DDDD
20.00 - tól van a kívánságműsor???
Kérek v.mi jó kis zenét!!!! Tankcsapda??? :-DDD
20.00 - tól van a kívánságműsor???
Kérek v.mi jó kis zenét!!!! Tankcsapda??? :-DDD
Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 19:08:39 // 17357
Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 19:07:09 // 17356
Én csipem!! Ugye ő volt a Masterplanos? :)))))
Inter156 (il mascalzone)2009-07-01 19:05:33 // 17355
Látom sokkoltalak:-DDDD
GT Ɨ|ѯ2009-07-01 05:39:14 // 17354
uhh...:-))
Bendító2009-06-30 21:56:18 // 17353
Bendító2009-06-30 21:54:20 // 17352
Bendító2009-06-30 20:36:48 // 17351
Így van !! Én láttam a brigádot eredeti felállásban !! :-))))))))))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-30 20:24:12 // 17350
Én is:(( De annak örülök,hogy Lombardo vissza ült a helyére:SLAYER
Bendító2009-06-30 20:17:06 // 17349
Szevasz Tesó !! Imádom Őket , nagyon sajnálom hogy az énekes öngyilkos lett ! :-(
Inter156 (il mascalzone)2009-06-30 19:39:58 // 17348
:-DDD ..nem volt és már tegnap mondtam:-D Viszont finom Pezsgőm még volt:)))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-30 18:55:58 // 17347
GM...akkor legyen GM 49 Bréko..bréko..:))))
AlfaSignora2009-06-30 18:53:00 // 17346
Volt még almaborod??? és ezt most mondod??? :-DDD
Inter156 (il mascalzone)2009-06-30 18:52:34 // 17345
Akkor éljen DAVE LOMBARDO!!!!!!
Inter156 (il mascalzone)2009-06-30 18:48:17 // 17344
Drága testvérem..mind a ketten tudjuk...:-DDDD
Bendító2009-06-30 15:55:41 // 17341
Bendító2009-06-30 15:54:00 // 17340
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 20:11:23 // 17339
Nekem be jön!:))))
tipoatti2009-06-29 20:02:57 // 17338
Itt is van elég jó minőségben: Come back live
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 20:01:20 // 17337
Hát ez se rossz:)))))
tipoatti2009-06-29 19:57:18 // 17336
Nálam a Come back volt a koncert csúcspontja! Imádom! Élőben ÓRIÁSI, van eleje-vége a számnak, és erőteljesebben szól, mint az album verzió! ;)
A PEACE így is - úgy is faxa, bár a felgyorsított tempó nagyon kell a koncertre, az biztos.
A PEACE így is - úgy is faxa, bár a felgyorsított tempó nagyon kell a koncertre, az biztos.
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 19:27:08 // 17334
...akkor legyen:MANOWAR így:)))
GT Ɨ|ѯ2009-06-29 19:10:48 // 17333
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 18:29:06 // 17332
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 18:27:25 // 17331
..hát ha szóltál volna,a kocsiban van egy csomó kemény zeném (igaz Tankcsapda nincs:))) de egy liter almabor után még az is lett volna,szóval lehetett volna zenélni:-DDD
A kollégámnak a csengőhangja,egy német nagy gyűlés,ahol a fater beszédet mond az ordibálós stílusában,és mikor csörög,a kollégám ugrik a legnagyobbat,úgy megijed..aztán meg zavarban van az emberek elött...úgyhogy kínlódás neki ,de nem változtat:))))
A kollégámnak a csengőhangja,egy német nagy gyűlés,ahol a fater beszédet mond az ordibálós stílusában,és mikor csörög,a kollégám ugrik a legnagyobbat,úgy megijed..aztán meg zavarban van az emberek elött...úgyhogy kínlódás neki ,de nem változtat:))))
AlfaSignora2009-06-29 18:17:02 // 17330
Én elég mindenevő vok, de a metált főleg vasárnap hajnalban nagyon bírtam volna!!!
A Tankcsapda az egyik kedvencem, még a telóm is a Mennyországra cseng :)))
Képzeld mikor ügyfélnél vagyok, hogy néznek :-DDD
A Tankcsapda az egyik kedvencem, még a telóm is a Mennyországra cseng :)))
Képzeld mikor ügyfélnél vagyok, hogy néznek :-DDD
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 18:14:07 // 17329
:-D ..miért is?Csak nem te is metalos vagy??:-DD
AlfaSignora2009-06-29 18:10:32 // 17328
Ezt szívesen hallgattam volna szombaton, v. már vasárnap volt??? :-DDDD
Inter156 (il mascalzone)2009-06-29 18:07:23 // 17327
CAGE ...egy kis nyakon verős US power:))
GT Ɨ|ѯ2009-06-27 14:33:48 // 17326
Keri2009-06-27 14:02:31 // 17325
Kemény számám..
Azzurro2009-06-27 13:53:54 // 17324
A pénz szaga!!:-(((Lehúznak róla, még egy halóm pénzt.