Magányos csónak
Nem rombolok tovább közerkölcsöt
Angyal Rita2009-06-07 23:02:00 // 16920
Marty2009-06-07 22:58:49 // 16919
Én ezt nagyon, nagyon!:))) A Hippolit a lakáj c. film egyik betétdala:)
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 22:58:30 // 16918
Kellemes,szép szám:))) EZ is az,csak halgasd végig:-DDD
Angyal Rita2009-06-07 22:56:10 // 16917
Láttátok? Csak úgy érthető igazából a klip lényege, (a főszereplőjének az átváltozása korábbi önmagához képest).
Angyal Rita2009-06-07 22:53:56 // 16916
Láttam ezt a filmet, ez volt az egyik legkedvencebb jelenetem: V Amerika 2- ből
Angyal Rita2009-06-07 22:43:45 // 16915
De szép! Nem ismertem! Még tita- mita is van a klipben!
Marty2009-06-07 22:35:48 // 16914
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 22:30:11 // 16913
Szeretem a hangját:)))))Fantasztikus csaj!
Angyal Rita2009-06-07 22:29:47 // 16912
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 22:28:48 // 16911
De jó lett! Tetszik:))))))
Angyal Rita2009-06-07 22:18:19 // 16910
Angyal Rita2009-06-07 22:13:02 // 16909
Angyal Rita2009-06-07 22:10:10 // 16908
Angyal Rita2009-06-07 22:05:22 // 16907
Angyal Rita2009-06-07 21:54:49 // 16906
De jó! én is imádok így dolgozni!
(Így ültettem a virágokat a hétvégén. Vidám virágok lesznek! Heavy metál virágok lesznek rajtuk!)
(Így ültettem a virágokat a hétvégén. Vidám virágok lesznek! Heavy metál virágok lesznek rajtuk!)
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 21:50:45 // 16905
Én is a haveromtól vettem át az új anyagukat...és tetszik! Tényleg jó hallgatni kis telki munka közben:))))Én az AC/DC így szeretem:nap süt ezerrel...közbe dolgozni:)))
Angyal Rita2009-06-07 21:05:28 // 16904
Szeretem! Ma már sajnos, nem tudok zenélni, Norbi tv- t néz. Holnap este, ha hazaértem Kiskunhalasról, bömböltetni fogom a számaikat, már nagyon várom! Sajnos, cd- m nincs tőlük, csak a jútyjúbon tudom őket hallgatni, meg rádióban.
Úgyhogy este: AC/DC lesz nekem!
Úgyhogy este: AC/DC lesz nekem!
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 20:46:49 // 16903
Jó kis szám:)))Na ez is jó lesz:JAG PANzER
Axl Trans2009-06-07 20:20:34 // 16902
Régen zörögtem...
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 19:56:36 // 16901
És az új AC/DC hogy tetszik?? :)))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 19:51:18 // 16900
Húú! De jó kis válogatás:Nekem ez az egyik kedvencem:)))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-07 19:43:36 // 16899
Én is!!! Akkor jöhet a PAPPA JOE :))))
Kazes☻2009-06-06 20:21:52 // 16897
Mást nem is nagyon lehet. :)))
Angyal Rita2009-06-06 20:07:08 // 16896
Angyal Rita2009-06-06 20:02:06 // 16895
Angyal Rita2009-06-06 18:32:19 // 16894
Angyal Rita2009-06-06 18:27:34 // 16893
Angyal Rita2009-06-06 18:25:07 // 16892
Angyal Rita2009-06-06 18:16:48 // 16891
VaG2009-06-05 22:54:52 // 16890
Whiteskull2009-06-05 20:06:49 // 16889
Őket meg nagyon imádom. :)))))))))))))))
Whiteskull2009-06-05 20:04:22 // 16888
Én még most is nagyon szeretem. :))))))
Angyal Rita2009-06-05 19:30:27 // 16887
GT Ɨ|ѯ2009-06-05 18:14:20 // 16886
úgy született:-)
Inter156 (il mascalzone)2009-06-05 18:02:24 // 16885
SWEET Egy kis nosztalgia:)))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-05 17:59:56 // 16884
Bírom az öreget,jó kis zenét játszik:)) Láttam élőben egy kis klubban ....profi produkcio volt:)))
Inter156 (il mascalzone)2009-06-05 17:58:06 // 16883
SMOKIT nagyon csíptem törpe koromban:))
GT Ɨ|ѯ2009-06-05 12:55:49 // 16882
Glenn Hughes - Love Communion
GT Ɨ|ѯ2009-06-05 12:51:37 // 16881
Waste of Time - Paul Gilbert & Freddie Nelson
Angyal Rita2009-06-05 08:38:58 // 16880
Azzurro2009-06-05 08:37:47 // 16879
Engem biztosan érint!!Nagyon kellemes MIX-let!! :-)))
Whiteskull2009-06-05 02:32:30 // 16878
Whiteskull2009-06-05 01:35:58 // 16877
Whiteskull2009-06-05 01:26:43 // 16876
Whiteskull2009-06-05 01:14:36 // 16875
Whiteskull2009-06-05 01:03:06 // 16874
Whiteskull2009-06-05 00:44:30 // 16873
Whiteskull2009-06-05 00:36:49 // 16872
Angyal Rita2009-06-03 16:44:03 // 16871