Alváz, és üregvédelem,mind a két oldali küszöb,és hátsó sárvédőív csere,lakatolás,festés,polír!
Lecseréltük a vezérműszíjat, görgőket, vízpumpát!

Lecseréltem az olajat(Motul 8100 X-cess)olajszűrőt(champion) levegőszűrőt.gázolajszűrőt(Denckermann)

Ceréltem a főtengely szíjtárcsát(Swag) a hosszbordás szíjat(Dayco)a görgőket(BTA)a hosszbordás feszítőt(Hutchinson)


Cserélve lett az összes fékbetét,(Textar) a hátsó féktárcsák,(Textar )az első féktárcsák,(Zimmermann) a fékolaj,(Textar) a bal hátsó kerékcsapágy,(Denckermann) az ABS fordulatjeladója,(Meat&Doria),a váltóban a kihajtás féltengely szimeringek,(Corteco) és kapott új ablaktörlő lapátokat( Bosch Aerotwin)








Cserélni kellett a kettőstömegű lendkereket,mert sajnos a kettő éve beépített"felújított" -nak, nagyon rossz hangja volt már jó ideje! Igazából az elejétől nem tetszett a hangja,majd kb 4000Km től húzódott a csere,idáig kb 20000km lehetett benne,de szörnyű volt az állapota! Mivel le lett szedve a bölcső ,cserélve lett a két alsó lengőkar,és a stabrúd szilent is(BIRTH)





Olajcsere(Selenia WR),olajszűrő(kamoka),levegőszűrő(denckermann)csere!Felső turbócső repedése miatt részlegesen cserélve!


! Bal felső lengőkar csere( Birth)
Akku csere ,Exide Premiunm 77Ah
4
607
Fórum
Friss topicok
- Junior
- 4C
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- MiTo
- Oldtimer, youngtimer
- Alfa reklám
- Spider
- Forma-1
- Alfa tuning
- Coffee - Minden ami kávé
Tagok
Új tagjaink
- Gyuszkó 159
- Olxander
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
- Milán147
- copernico
- PolgárViki
- Bimbi10