Ma megejtettünk egy futóműbeàllítást,mivel a múltkori gumicsere után,ahogy átnéztem és lepucoltam a nyári gumikat,azt vettem észre,hogy elkezdte elnyaldosni,főleg jobb oldalon a futófelület belső felét az autó. 2024.04.25-én tettem fel őket,tehát majdnem 9000 km alatt következett ez be.A félredugás,akarom mondani félrekopás nagyon kismértékű,de szemmel látható.
Kis megszakítással tehát 3 szezont volt fent folyamatosan a nyàrigumi szett és jó lenne,ha még 2-3 nyarat “kibírnának” a Rainsportok,amik már lassan 7 évesek lesznek,de az “ép” helyeken kiváló a profilmélységük,illetve nagyon szeretem öket.
Helyszín: Budaőrs,Kenyérgyár utca,Oláh Attila műhelye.






Sajnos csak az első futóművet tudták beállîtani,mert a hátsó futómű egyik szilentjén levő beállító csavar berohadt.Vihetem vissza.


2
515
Fórum
Friss topicok
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- Alfás cuccok, kiegészít...
- Filmek
- Giulia
- Alfa reklám
- Forma-1
- Gumi, felni, futómű
- Szerelőműhely
- Spider
- Coffee - Minden ami kávé
Típusok
