Fórum >> Típusok >> 155

norbee2009-09-25 15:02:06 // 85210
Ez a közúti veszélyeztetés kategória, nem a polgári engedetlenség, te kis ügyvédbojtár. :)
Érdekes, olyannal még nem találkoztam, hogy ha elengedek valakit (mindegy mekkora istenbarma), az úgy felidegelje, hogy besatuzzon előttem. Tudod, oviban volt egy olyan, hogy "óvónéni, úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött" de ezt egy tárgyaláson már nem nagyon fogod tudni előadni a bírónak.
Másrészt azért mert a másik csinálja? Van esetleg valami olyan kiegészítése a jogosítványodnak, ami különleges engedélyekkel ruház fel, hogy megbüntesd, aki nem a Te szádíze szerint közlekedik?
süsnye2009-09-25 14:54:28 // 85209
mellékesen tegnap engem is felhúztak...:)
Hhazafele tartván, lakott területen kívül, egy kereszteződésben jobbra kanyarodva beértem egy sp@r-os pótos teherautót. Ott egyből emelkdeő van, egy pótos meg 5-10km/h ról emelkedőnek nem egy kapkodó idegbeteg ugye. Az emelkedő meredek, de nem elég hosszú, h előzni lehessen, szal elgurulgattam mögötte míg tiszta lesz a kép. 20-30km/h -val fel is száguldottunk az emelkedőn, de közben megérkezett mögém egy lupo vagy mi a sz@r az... Felérünk a dombtetőre, kinéztem, h mi a helyzet, de persze a lupis nagyarcnak, nem volt ideje és ő még átment teljesen a szemebejövő sávba, hogy lássa azt amit én is... há' mondom ez hülye, de csak nem annyira... Tető után lejtő ugyebár, de mivel van diplomám kikövetkeztettem, hogy a pótos amilyen nehezen kapaszkodik fel, annyira meg tud indulni lejtőnek és mivel utána kanyar van elég közel és már kezdett is megindulni, hát akkor megvárjuk a kanyart utána úgyis egyenes szakasz jön... persze miközben mindezt vizuális módon megerősítettem magamban és még kint volt az autóm fele a másik sávban, lupika úgy gondolta, hogy ő elég merész ahhoz, hogy a kanyar előtt lenyomjon engem + a pótost, mindezt jelezve folyamatos kürttöléssel index nélkül... mákja volt, mert csak egy traktor jött szembe fénysebességgel, de még így is be kellett fékeznie a pótosnak...
persze én is felhúztam magam rendesen, és legszívesebben utána mentem volna megelőzni beállni elé 50nel a felezővonalra... esetleg lenyomni neki 2 salátát... de mire megyek vele?
Ismerem azt az útszakaszt, ha rendszeresen így közlekedik ott, csak idő kérdése mikor kacsint be egy vad az autóba... ha ennyi esze van, akkor csinálja...
Mi asszonnyal kényelmesen hazaértünk, megvacsoráztunk és megnéztünk egy filmet... Most komolyan érdemes ilyen szerencsétlenekre időt meg vérnyomást pazarolni? Van nekem elég gondom enélkül is... :))
SD2009-09-25 14:52:58 // 85208
De azt felejted el hogy ha nyílt utat engedsz a tajparasztoknak az úton tényleg nem fogja már semmi fékentartani őket, ezért érzem úgy néha csak meg kell nehezíteni az életüket... de csak akkor ha ők próbálják az enyémet...

ez amolyan polgári engedetlenség vagy hasonló:)
SD2009-09-25 14:49:40 // 85207
de az is igaz hogy ezek a szerencsétlen talicskák még ilyen állapotban is mennek...
SD2009-09-25 14:48:38 // 85206
Amúgy kórusba jártam:D:D:D

Te kis Csernus:D:D:D

Na mikor lesz már egy 155 tali? :)
SD2009-09-25 14:47:46 // 85205
például a legrosszabb élményem mégis az volt tegnap hogy egy fiat tempra a 7-esen egy emelkedőn padlógázzal tolta a belsősávban de olyan füst jött belőle, hogy brutál, és iszonyat büdös volt... és egy ugy ilyet láttam tipo-ban az is rettenet büdös volt és orrán száján dőlt minden... és akkor szrfuatosznak meg szarolaszotnak, egyrész jogosan mert iszonyat lehangoló látvány volt ez a két lepukkant fos... és szerintem még büszke is volt a gazdája hogy jé még fel tud menni... rettenet büdös volt...
norbee2009-09-25 14:47:25 // 85204
Nem vagyok sértett. Csak azon tűnődöm, hogy milyen trauma érhetett Téged gyermekkorodban. Kórusba jártál? :)
SD2009-09-25 14:38:48 // 85203
Én tökre örülök hogy előkerültél, eszemben nincs elüldözni:) :D
SD2009-09-25 14:38:01 // 85202
Ez meg viszont nem így van:)

Sértett vagy? :)
SD2009-09-25 14:37:30 // 85201
igen ez is így van, de azért néha néha:))) komisz egy dolog ez az alfa:))):D

természetesen én is azt mondom senki ne veresse, mert nem azért vannak.
süsnye2009-09-25 14:35:31 // 85200
igazán okos akkor lennél, ha megállnál azon a ponton, hogy tudod, a te autód már legyűrt 17 évet, mégis megy, mégis jó állapotban van, nem halsz éhen, h kifizesd és mégis ha kell el tudsz vele menni bárhova...
az idő úgyis téged (vagyis minket igazol), nem kell ehhez még racsing leckét adni neki úgy, hogy belemész abba a hülyeségbe, amit ő is csinál...;)
norbee2009-09-25 14:31:19 // 85199
Te saját kisebbrendűségi komplexusaidról adsz elő folytonosan bizonyítványt, de ne is törődj vele. :) Bizonyíts csak, csillogó szemmel. ;)
SD2009-09-25 14:26:39 // 85198
én 54lóval is megmutatom még csak kis sem pörgetve mekkora király vagyok:D igaz akkor többet kell gondolkozni:D
SD2009-09-25 14:04:02 // 85197
Ez is igaz lehet:D
SD2009-09-25 14:03:41 // 85196
Így is van asszonyt is beengedik a horpadt puntóval:D
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:57:14 // 85195
Az igaz,azzal tényleg csak csapatni jó,akkor meg minek lemosni?Szivesen kipróbálnék én is egy ilyen dögöt,vagy egy ameriaki v akárhány csilio köbcentis dögöt.
Tommi2009-09-25 13:53:47 // 85194
Ennek nem :) Ez minden oldalról kissé horpadt, festék lepattogzott, a srác használja rendesen :) És hozzáteszem, hogy sosem láttam még szépen lemosva, szerinte egy Defender akkro szép, ha mocskos - és ebben van valami :)))
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:50:05 // 85193
Szegény Norbee besokalt.Pedig tényleg nem vagyunk vadállatok.
Egy gyorsulásit a hungárián nappal?:-))))
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:47:26 // 85192
Még szép,nekem lezúzza az oldalamat,neki meg lepattog a krom a rácsról.
norbee2009-09-25 13:47:16 // 85191
Hát srácok, legyetek büszkék magatokra, virtigli, nagyf*szú magyar gyerekek. Tényleg a balkán ez. :) Befetéma.
Tommi2009-09-25 13:45:49 // 85190
Egy barátomnak van egy Land Rover Defendere, néha beülök mellé vagy én is vezetem, hihetetlen feeling :) A srác vadászni is jár vele meg versenyzik is, teljesen egyedi építésű a verda, ha azt mondom, hogy igencsak tekintélyt parancsoló, akkor még finoman fogalmaztam :))) Bp-en imádok vele menni, mindenki marhára előzékeny velünk :)))
Tommi2009-09-25 13:44:22 // 85189
Sokszor meg az van, hogy valaki a régi keleti autóból átül pl egy új Ignisbe, Astrába, Fabiába és kész van, hogy húúúúdeerőőőős és sokkal bátrabb lesz, csak közben nem méri fel, hogy a "lenyűgöző teljesítmény" igazából mégsem annyira lenyűgöző :)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:43:46 // 85188
Na ja,el is határoztam,ha még egyszer születek,adócsaló leszek,veszek egy nagy dögöt ráccsal,és mindenkit letolok.
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:42:14 // 85187
ÁÁÁ wazze,8c-t keres,csak véletlen tévedt ide.
Elgurult a gyógyszered:-)))
SD2009-09-25 13:39:49 // 85186
úgy elképzeltem ahogy a bácsi, valahol a nagyalföldről kisnyugdíjjal, elsiratja a régi trabit ahogy viszik a méhbe, meg a sok szép emlék :(((

aztán felcsapja a nótbukkot, és túrja a hírdetéseket alfa 155 után:D:D:D
Tommi2009-09-25 13:38:13 // 85185
Kimaradtak a terepjárósok, akik mindig mindenhová beférnek, mert egyszerűen index és mennek, nem kérdeznek és nem várnak, hogy beengedjék őket. Ők jönnek :)
SD2009-09-25 13:27:12 // 85183
régi keleti autós ne olvasson:D vegyen suzukit:D
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:19:04 // 85182
Azért most igy belegondolva,ha én vendégként olvasnám ezt a fórumot,teszem azt régi keleti autó tulajként aki most akar váltani,hát meglenne a véleményem,vagy!!!--
tuti,hogy alfát akarnék.
Na,nem egyszerü az élet...
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:15:50 // 85181
Én felálitottam egy autós szégyentáblát:
1:A suzukis
2:A BNW-s
3:A golfos
4:A mercis
5:Az opelos
Átlagban ezek comboznak.
SD2009-09-25 13:15:15 // 85180
és mind teljes hittel abban élt hogy ő a technika csúcsán ül:D:D:D
SD2009-09-25 13:14:41 // 85179
kint összesen egy béjembé, meg egy baxát próbálkozott be, az is csak amolyan kulturált módon, semmi vérszívás...

itthon? suzuki, skodafábia, kopel kalibra, meg a hasonló fosok...
SD2009-09-25 13:13:38 // 85178
így van.. még olaszban is óriási autók közt simán mentem nem packáztak velem...

még csak hazafele tartottam ausztriában, bámultuk az alpokat, ezért olyan 120 körül mentünk, megelőztem egy honda dzsippet, erre látom a köv kanyarban nagyrössel el mellettem... nézem ez bolond? nézem tovább ott van rajta a magyar rendszám... na ez az egyik katasztrófa hogy még külföldön is...

vá bázz nehogymár megelőzzön egy magyar alfa...

aztáhazajöttem 200km alatt 5 olyan eset volt amiről itt szoktam írni, kint 3000km alatt 2db
SD2009-09-25 13:09:15 // 85177
ez is igaz, de ez megint nem ilyen egyszerű mert ha lenne pénzük rendes autóra leszarnák hogy a máik milyenben ül... de mivel ők valóban szarban ülnek ezért állandóan bizonygatják hogy az "új autójuk" micsoda egy csodagép... mert új tehát akkor mindent kibír... na hát ezért állunk itt hogy végigmész egy autópiacon és nincs egy olyan autó aminek ne lógna füle farka... mert ez a mentalitás ide vezet...

egyszer nem tudta eldünteni mit akar, vett egy használtat, azátn megszívta ekkor nem mérte fel a lehetőségeit, befizetett egy újra, ezzel folyamatosan szopatja a bank... valahol tölrleszeteni kell...

nekem legkevésbé a megmutatom neki ami hajt, hanem viszont ha ő elkezdi játszani a fostalicskában hogy mekkora májjer akkor elgurul a gyógyszer:)))

és legtöbbször tényleg valami elvakul hülyebarom módon... tényleg ezeknek az embereknek nem való új autó, mert így nem elég hogy valójában nincs is pénzük rá... mert ha lenne nem fos alsókategóriás suttyó szarokban bizonygatnák az igatukat, hanem vennének valami komolyabbat... tehát nincs della, de az új autó kell... ergo azt sem tudják megítélni mi meddig tart, miben hol a határ, és mi az ami még emberileg belefér...

de ettől függetlenül én is azt gondolom hogy többet engednek meg az emberek autós állarsot megukra húzva mint amit szemből szembe tennének... ez megint egy érdekes jellembeli kérdés, hogy valaki más ember lesz mert beül egy mercibe, mert akkor ő már király lett???

anál már csak az az análabb ha ugyan ezt egy suzukiban képes elhinni magáról:D:D:D
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:04:42 // 85176
Megjegyzem mikor hollandiában voltam,simán betartottam az 50-et,mindenki betartotta,és nem a birságtól való félelmük vette rá őket,hanem a morál!!!
Na ez az ami itthon nincs.Hazajöttem-50 és mindenki tolt,na mondom-basszus itthon vagyok.
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 13:02:15 // 85175
Ezt szépen megfogalmaztad.Sajnos igy van,amerre csak megyek korrupció,vesztegetés,elnézés,akinek pénze van annak mindent szabad.De te tarts be minden szabályt,mert véged.A minap mesélte egy ismerősöm,hogy pont a nulláson vitte haza egy ismerőse (ha elárulnám a nevét meg kellene ,hogy öljelek),ugy kb 180 és 190 között autózgattak mikor lefotózták.Telefon fel,:figyelj... én voltam, töröld már ki....bazz nem láttad,hogy ott állunk??...ááá elgondolkodttam.OK Törölve.
Ennyi!!Érted??
Ez a szomorú!!
Jarlaxl2009-09-25 12:59:34 // 85174
Szerintem kultúrált országokban, társadalmakban nem úgy működnek a dolgok mint nálunk, és ez az utakra, és a vezetésre is igaz: Nyugaton nem irritálja az embereket ha egy öregebb autóval veszel részt a forgalomban, ugyanakkor itthon az átlag suzuki-opel-skoda majmok simán úgy vannak vele, hogy miért nem a bontóba viszed az öreg szarod, és egyébként is csóró vagy hogy öreg autód van, és szarba se vesznek, és személy szerint nekem igenis jólesik néha megleckéztetni az "öregszarral" az efféle gyökereket. És feltételezem, hogy ezt többen is így gondolhatják... :))
SD2009-09-25 12:59:12 // 85173
így van, de vegyük hozzá hogy Norbee látens szábos:))) tehát ő menne 65-el libasorban nagyvigyorral:D
SD2009-09-25 12:55:59 // 85172
ügyesebbek vagyunk persze, csak nem lehet elfelejteni hogy koncnak oda lettünk pont ezen okból, és földrajzi elhelyezkedésünkből kifolyólag dobva, mondván jobb ha lefoglal minket valami... mintha itt kiügyeskedünk valamit... azátn jöttek az oroszok meg minden...

és manapság már hol vannak azok az emberek akik anno (nagyapáink generációja) tényleg magyar tartással, és büszkeséggel, és tudással tettek is valamit

ma már nem lehet, aki tenni próbál letorkolják a tőkés-cápák, akinek tartása van megszivatják a sunyi gazemberek, kiforgaták pénzéből, értékeiből... aki jámbor eltapossák, aki felveszi a kesztyűt azt meg bekebelezi ugyan az a szutyok amit azok az emberek gerjesztenek akik csak így tudnak érvényesülni mert máshoz se inteligenciájuk se képességük, se semmi, a zavarosban lehet jól halászni, ott lehet nagyot szakítani, ha rend van akkor ne lehet lopni csalni, ez így van kitalálva...

ha nem depressziós a nép nem fogyaszt, ha nincs leigázva hitelekkel van ideje gondolkozni....

ez mind egyirányba mutat, egyszer csak bumm, és kidurran a lufi... vagy olyan szinten elbutul az átlag hogy nem is fog akarni mást. lásd mátrix:)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 12:51:37 // 85171
Huu gyerekek,ez már kicsit elfajult,ennyire nem kéne komolyan venni egymás csesztetését,való igaz ahol van 2 magyar ott veszekedés is lesz.Úgy érzem senki nem tanitott móresre senkit,saját magamból ki indulva:én büszke vagyok arra hogy egy jó tipust vezetek,akármilyen öreg,igenis utálom ha comboznak velem,tegyék ezt egy arra érdemes autóban,akkor aláirom,de mikor egy béna picsa beáll a seggembe1.1 fiestával és tol :na azt nem viselem,és kihullhat a hajatok akkor is lelépek elölle,teszem mindezt biztonságosan,de ne ragozzuk,tényleg kár egymás ellenében példálódzni,mindenki tud vezetni,ezt bizonyitja,hogy még él és itt van a fórumon.
Mindenkinek elszáll néha az agya,a normális keretek között,nem kell vetiteni,hogy én bizony még nem,stb.Dehogy nem....
Szóval szerintem zárjuk le.
süsnye2009-09-25 12:46:28 // 85170
"szeretnénk azt hinni hogy ügyesebbek vegyunk mint a nyugta"

gondolom "nyugat"-ot akartál írni :) de én azt gondolom, hogy igen is sok szpontból ügysebbek vunk, mint a nyugat, csak nagyon sz@rul adjuk elő... :)
SD2009-09-25 12:42:57 // 85169
ezen én is sokat gondolkoztam, de valahol ott lehet a gyökere hogy a balkán és a nyugat határán vagyunk...

pl nézd a digókat, mennek mint a veszett barom mégsem csinálnak bajt, vagy ott vannak az osztrákok, azok meg mint az eminensek

na ebből e kettőből keveredik ez a szar-maszlag...

mert mi agyarok: mennénk mint a barom, de nem vagyunk elég éberek, eminensek lennénk mint a nyugat, de nem vagyunk elég következetesek, és nincs bennünk elég tartás, nincsenek meg a lehetőségeink hogy megvegyük azokat az eszközöket amikkel igényeinkhez mért egzisztenciát sugároznánk

mi marad, megvesszük ami épp kijön a pénzből azátn megpróbáljuk bebizonyítani hogy ez valójában jobb mint ami: lásd suzukisok

valamiféle álomvilágban élünk, mint mikor még lehetett elkudozni a piacon, erre szocializálódtunk és azt hisszük ilyen most is a világ, szeretnénk azt hinni hogy ügyesebbek vegyunk mint a nyugta és majd mi ugyan azt behozzuk kevesebb idő alatt, amit ránktoltak sok tiz év lemaradásával az elnyomók...
evvan

korcskutya kiszámíthatatlan, van belőle kezes, szép okos, meg teljesen őrült
SD2009-09-25 12:36:55 // 85168
én mindenkit beengedek, a következő esetekben:

- két sáv egyben folytatódik zipzár, egy jöhet, ha nagyon úgy alakul kettő
- rakparton a besoroló sávban jonnének
- felhajtó sávból jönne
- kimenne más elől
- megkülönbeöztető jelzésel jön
- taxis
- busz
- mostanába már az áruszállítókat
- tanuló

nem engedem be:
- aki végig előzi a sort és a végén akar bejönni (bár pont az ilyen állatokhoz már nem elég ha nem engedem be mert úgyis bejön némelyik...)
- aki teljesen egyenletes forgalomban sávváltogatásokkal, féktávon belüli bevágásokkal próbál előrrejutni, az nem előttem teszi... vagy kikerül nagy ívben vagy lemarad..

én magamból indulok ki, volt már hogy siettem, és parasztmódon kanyarodó sávból indultam nagyrössel meg legyorsultam embereket (pont ekkor esett egyszer áldozatul egy ignis sport is, amire te gondolsz az nem IS volt:)
de ilyenkor is azt tartom szem előtt hogy azon kívül hogy elmegyek mellette ne vegyen észre semmit nem vágok elé, nem tolom nem rángatom a kormányt, csak megkeresem e helyet, de ilyen nagyon ritkán van...

IQ-ban akkor vagyok több amikor úgy nyomok le egy erősködőt hogy az nem tudja eldönteni csak rosszul jött ki neki vagy direkt csináltam? :) Legnagyobbat akkor lehet koppanni ha az ember felvállalja hogy igen is versenyzik mert akkor csak azon múlik mi lesz hogy ki mennyire bevállalós és én nem vagyok az, csak ami tuti, és biztos.
Azt tudom hogy hogy tudok váltani, és mekkorát lép az autóm, ezen felül nem szoktam reszkírozni.

A közlekedés veszéles üzem mert ma reggel asszony vezetett, és bekacsázott egy részeg gyalogos az útra szembe egy markoló, épp elmentünk előtte, szerencsére, azért veszélyes mert ilyen dolgokat nem lehet látni előre, nem tudom hogy részeg. Ezért mint mondottam nem belátható helyeken meg egyáltalán ahol a legkisebb esélye van hogy bárki kijön vagy előbukkan nem nyomom semennyire sem.

De ugyan így mikor egy ifjú fittipaldi elkezdett előzni kanyarodás közben balról.. és csodálkozott hogy miért húzom még egyenesben elé a kormányt indexelve, annyira hogy utána lement az útról a másik irányba, mikor végül megelőzött mert összeadta fejben hogy nem paraszt voltam hanem ő volt IQ light... és bámult hátrafele a visszapillantóban lefagyva...

és személy szerint meg van azokról a véleményem akik napi 200km-et autónak és ezt úgy teszik hogy közben folyamatosan terrorizálják a forgalmat...
süsnye2009-09-25 12:18:04 // 85167
Agyarország...

Miért érzi azt nagyon sok autóban ülő, hogy ő hivatott arra, hogy olyan embereket "móresre tanítson", akik az ő (innentől kezdve elég szubjektív) megítélése szerint nem tudnak közlekedni...
Ebben a kib@szott országban mindenki azt gondolja magáról, h ő a f@sza gyerek, majd ő megmutatja hogyan kell csinálni, és a legnagyobb probléma, hogy minden szinten ez megy... persze mindezt felelősség tudat és alázat nélkül.
Az ilyen ember menjen ki a ringre ott verje nyálát, vagy vegyen gokart bérletet ott versenyezhet megmutathatja a képességeit...
S nekem ne mondja senki, hogy ő nem megy bele rizikós racsingekbe, és tudja hol a határ... gyanítom, h azok akik már ilyenből kifolyólag okoztak balesetet szintén azt gondolták, hogy tudják hol a határ... Nem kell ehhez sok ész, csak végig gondolni azt, h mondjuk városban 70-80 felett mennyi remény van arra, h megálljon az ember amikor kell, vagy hogy az M0-n 160nál egy váratlan helyzetben korrigáljon, úgy, h a mellette ülő emberek épségben ki tudjanak szállni az autóból és ne úgy kelljen leélni az életedet, hogy tudod te okoztad, te voltál a hibás...
Ha meg jön egy ilyen f@sz az úton és arcoskodik? Akkor mi van...? had menjen, még az is lehet, h éppen az asszonyt viszi szülni... ha meg csak vagánykodni akar, akkor tegye, de ha másnak ezzel kért okoz, attól egy életre elvenném a jogsit, vagánykodjon biciklivel, rosszabb esetben tolókocsival...
norbee2009-09-25 12:17:46 // 85166
"na akkor már csak azért is odacsaptam"
Aham.
Mert nem vagy ember többé, ha valakit beengedsz magad elé a sorban?
Meg aztán a "mundér becsülete", ahogy a kolléga fogalmazott? + 2 fővel?
Akit más hülyesége belevisz egy "utcai harcba", minek ül autóba?
Ha leállsz az ignissportal vetélkedni, te mennyivel vagy jobb nála IQ-ban?
Rémlik esetleg a mondat: a közlekedés veszélyes üzem?

Tele vagyok kérdésekkel. :)
SD2009-09-25 12:11:17 // 85165
Nem szívjuk csak rituális törzsi tánc:):D
SD2009-09-25 12:10:14 // 85164
Sőtt elmondom neked:)

Motor indít, garázskapu nyit közben jár egyhelyben, kiáll alapjáraton, jár egyhelyben, becsuk, elundul alapjáraton 2-esben kigurul kb 150m-et parkolóban, utána 2000-ig forgatva melegít, kisorol jobbra menjen az elrőszkos fajta nyugodtan. Azátn ha bemelegszik akkor meg közlekedek normálisan egészen addig míg valaki fel nem rúgja a játékszabályokat, akkor is általában egy kis gázzal elintézem hogy nem pont elém vágjon, ne tudjon engem veszélyeztetni. Az már régen volt hogy állóhelyből bohohóckodva racsingoltam:)

szerintem erre pont jó a TS normál városi közlekedésben emberi, de ha heccelik nem vált és üvölt:)

tegnap is rendesen sajnáltam azt az 5ös bimmert aki már vagy negyedszer előzött meg mert én csak haladtam a sávomban, ő meg ügyeskedett de mindig befékeztek előtte, na most azt meg nem engedem meg hogy ugrál beelőz aztán meg bevág elém, ilyen kor csak annyival közeledek határozottabban hogy ne forduljon meg a fejében. Mind ezt persze párhuzamosan tömött sávokban, mert különben simán elereszteném ha lenne hely.

Annyi a különbség hogy ugyan ezt megcsinálta egy X5, mikor a punto-val előztem 3x piros sárga ződön átgurulva, úgy begurult hogy 4kerék csikorogva indult, na akkor már csak azért is odacsaptam az 54 ló közé hogy a köv lámpánál már a seggében legyek:D:D:D erre átment a piroson:P
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 12:02:58 // 85163
Ne egymás vérét szivjátok,mikor annyi suzukis van:-))
SD2009-09-25 12:01:14 // 85162
Gyere el elviszlek egy körre, vagy kérdezd meg Ferlént mekkora állat módjára vezetek, ő már ült mellettem:)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)2009-09-25 11:59:01 // 85161
Na én most értem haza,volt reggel egy szigetszentmiklos- kistarcsa,visszafelé a nulláson jöttünk 3 fő,tartom a 120-at mikor elkezd tolni egy fiestás kis picsa,na léptem egyet váltás nélkül,elmaradt,vissza állok,majd megint nyom,na mondom most megkapod,vissza 4-be és toltam neki 160-ig,hát piszokul elmaradt,én meg imádkoztam nehogy lefotózzanak,de hát a mundér becsülete megkivánta.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak